Estetik AmeliyatlarıYüz Estetiği

Doç. Dr. Ümran İleri Yüz Gençleştirme

İçindekiler

Doç. Dr. Ümran İleri Yüz Gençleştirme

Doç. Dr. Ümran İleri
Doç. Dr. Ümran İleri Y

Doç. Dr. Ümran İleri Yüz Gençleştirme operasyonları ile yaşlanma, güneş ışınları, çevresel faktörler ve genetik nedenlerden dolayı erkek ve kadınların yüz bölgelerinde meydana gelen sarkmalar ve kırışıklıkları yok etmek başarılı şekilde uyguladığı estetik operasyondur. Yüz Gençleştirme operasyonları ile daha canlı ve daha belirgin yüz hatlarına sahip olup daha genç görünebilirsiniz. Hangi estetik operasyonunu yaptırırsanız yaptırın mutlaka estetik cerrahınızı çok iyi tanımanızı tavsiye ediyoruz. Zira her estetik operasyonda olduğu Yüz Germe operasyonunda operasyonun başarısı doktorunuzun maharetine bağlıdır. Bizlerde siz değerli okuyucularımız için İstanbul Estetik Cerrahlarından Doç. Dr. Ümran İleri hakkında küçük bilgiler verelim.

Doç. Dr. Ümran İleri Kimdir?

Doç. Dr. Ümran İleri tıp eğitimine 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladı. 1994 yılında tıp eğitimini tamamlayan İstanbul’un başarılı estetik cerrahlarından biri olan Doç. Dr. Ümran İleri Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif, Estetik ve El Cerrahisi alanında uzmanlık eğitimini tamamladı.

Doç. Dr. Ümran İleri gerek Türkiye’de gerekse de ABD de çalıştığı kurumlarda edindiği bilgi ve tecrübeleri şu anda kendine ait estetik kliniğinde hastalarına başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Doç. Dr. Ümran İleri

Franklin Square Hastanesi, Baltimore, ABD

 

Genel Cerrahi Uzmanlığı 2004 – 2006

 

John Hopkins Üniversitesi, Plastik Cerrahi ve Maxillofasiyal Bölümü, Baltimore, ABD

 

Plastik Cerrahi Uzmanlığı 2006 – 2009

 

Endoskopik Yüz Germe Cerrahisi, Oscar Ramirez Timonium, Maryland, ABD

 

Medicalpark Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü 2009 – 2013

 

LivHospital Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü 2013 – 2018

 

Center for Plastic Surgery 2018 –

Kurumlarda dünyanın en iyi estetik cerrahları ile çalışma fırsatı buldu.

 

Doç. Dr. Ümran İleri Uzmanlık Alanları

Burun Estetiği – Rinoplasti- Meme Küçültme – Meme Büyütme – Meme Dikleştirme – Liposuction – Karın Germe – Yüz Germe – Bacak Estetiği -Kök Hücre (Fibrocell) – Botoks Ve Dolgu – Mezoterapi – Yumuşak doku onarımı – Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi – Kalça (Popo) Estetiği –  Prp yüz germe – Endoskopik estetik cerrahi – Vajina estetiği

Yüz Gençleştirme Nedir?

Yüz Germe Nedir?
Yüz Germe Nedir?

Yazımızın da başında belirttiğimiz gibi hem erkeklerde hem de kadınlarda belli nedenlerden dolayı yüz bölgesinde kırışıklıklar, sarkmalar ve keskin çizgiler oluşabilmekte. Bu olumsuz durumları yok etmek daha canlı bir yüz hattına sahip olmak için yapılan uygulamaya Yüz Gençleştirme Estetiği denmektedir. Kaş kaldırma ve yüze yağ enjeksiyonu, dolgu, PRP uygulamaları ve orta yüz germe işlemleri Yüz Germe Estetiğini kapsamaktadır.

Yüz Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Yüz Gençleştirme ameliyatlı yüz germe ve ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri ile yapılmaktadır. Fakat en çok tercih edilen, en pratik olan yöntem şüphesiz ki Ameliyatsız Yüz Germe yöntemleridir.

Dolgu ile Yüz Gençleştirme

Ameliyattan çekinen kişiler Yüz Germe operasyonlarında genellikle ameliyatsız yöntemleri tercih etmektedir. Ameliyatsız Yüz Germe operasyonları içerisinde en çok tercih edilen ve en erken sonuç alınabilen yöntemlerden biri olan Dolgu ile Yüz Germe uygulaması başarılı sonuçlar elde edilebilmekte. Doç. Dr. Ümran İleri tarafından başarıyla uygulanabilen Dolgu ile Yüz Gençleştirme uygulaması ile vücudun belli bölgelerinden alınan yağ dokusunun yüz bölgesinde göz bölgesi ve göz altı çevreye enjekte edilmesi ile uygulanmakta.

Lazer ile Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirmede kullanılan bir başka yöntem ise Lazer ile Yüz Gençleştirme yöntemidir. Bu yöntemde Lazer ışınlarının ısıya dönüşmesi ile yüz bölgesinin kolajen oranını artırıp burada yeni yap dokularının çıkmasını sağlayarak Yüz Germe estetiği yapılmaktadır.

Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği en sık kullanılan ve Yüz Gerdirmede en etkili Ameliyatsız Yüz Gerdirme yöntemidir. Yaşlanmaya bağlı olarak yüz hatlarının çizgeselleşmesi, sarkması ve kırışması sonucu yüzün belli noktalarına yerleştirilen medikal ipler ile yüz hatları gerdirilir.

Kaz Ayağı Estetiği

Genellikle güneş ışınlarına bağlı olarak göz çevresinde oluşan kırıklıklara Kaz Ayağı denmekte. İple germe, Botoks, lazer gibi uygulamalar ile Kaz Ayağı Estetiği uygulanıp göz çevresi daha canlı bir görünüm kazanır.

 

Yüz Gençleştirme Fiyatları 2020

Yüz Germe Fiyatları 2020
Yüz Germe Fiyatları 2020

Doç. Dr. Ümran İleri tarafından yapılan Yüz Gençleştirme Fiyatları 2020 maalesef sanal ortamda vermek olanaksızdır. Zira 2020 Yüz Germe Estetiği çok kapsamlı bir operasyon olmakla beraber sizlere uygulanacak yöntem, sizlerin yüz harlarının kırışıklık oranı, sarkma derecesine, kullanılacak malzemeye göre fiyat değişiklikleri oluşabilmekte. Sizlerde Yüz Gençleştirme Fiyatları net olarak almak istiyorsanız estetik cerrah Doç. Dr. Ümran İleri’ye ön muayene olarak fiyat alabilirsiniz.

Doç. Dr. Ümran İleri Hasta Yorumları ve Şikayetler

Sizlerde Doç. Dr. Ümran İleri tarafından estetik operasyon geçirmişseniz Doç. Dr. Ümran İleri Yorumları, estetik cerrah hakkında şikayetlerinizi Doç. Dr. Ümran İleri Şikayetler ve estetik cerrah hakkında fikir ve görüş bildirmek için yazımızın sonunda bulunan yorumlar kısmına düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Böylece Doç. Dr. Ümran İleri ve Yüz Germe Estetiği hakkında kişilere fikir verebilirsiniz.

Doç. Dr. Ümran İleri İletişim:

Adres: Levazım mah. Koru sok Zorlu center residence T1 daire 123 Beşiktaş / İstanbul TÜRKİYE

Tel: 0850 811 83 32

0212 353 63 23

0552 353 63 23

0532 664 49 47

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu