Doktorlar

Dr. Ali ŞAHAN

Dr. Ali ŞAHAN

Dr. Ali ŞAHAN
Dr. Ali ŞAHAN

Dr. Ali ŞAHAN dermatoloji uzmanı olarak Ankara Çankaya’da kendine ait poliklinikte klinik dermatoloji, estetik dermatoloji, saç ekimi, bölgesel zayıflama ve lazer epilasyonu gibi alanlarda gerek yurt içinden gerekse de yurtdışından gelen hastalarına hizmet vermektedir.

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Ali ŞAHAN Eğitim Hayatı

Dr. Ali ŞAHANın eğitim hayatı lisans eğitimini Türkiye’nin tıp alanında en başarılı üniversitelerinden olan biri olan Ankara GATA Tıp fakültesinde tamamladıktan sonra yine Ankara GATA Tıp fakültesi Dermatoloji ana bilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.

Dr. Ali ŞAHAN Uzmanlık Alanları

Dr. Ali ŞAHAN uzmanlık alanları Çankaya Ankara’da kendine ait poliklinikte hastalarına

 

Klinik Dermatoloji

Estetik Dermatoloji

Saç Ekimi

Bölgesel Zayıflama

Lazer Epilasyon

Gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Sizlerde Dr. Ali ŞAHAN yorumlar, Dr. Ali ŞAHAN şikayet, Dr. Ali ŞAHAN öneri, Dr. Ali ŞAHAN fikir verme gibi konularda yorum kısmına yazarak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Dr. Ali ŞAHAN İletişim:

Adres: Özel Dr. Ali Şahan Polikliniği Çankaya Caddesi No : 2/2 Atakule Karşısı, 06690 Çankaya / Ankara

Telefon: 0531 951 45 37

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu