Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Dr. Barış Çakır

Dr. Barış Çakır
Dr. Barış Çakır

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Barış Çakır, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul’da kendine ait klinikte hizmet vermektedir.

Dr. Barış Çakır

Dr. Barış Çakır Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Barış Çakır, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında ihtisasa başlamıştır.

Dr. Barış Çakır Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde plastik ve Estetik cerrahi kiniğinde eğitim aldı.
  • Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında ihtisasa başlamıştır.
  • ABD de bir çok ünlü estetik uzmanlarıyla çalışma fırsatı bulup kendini geliştirmek için yüzlerce estetik operasyonunda bulunmuştur.
  • Kendine ait estetik kliniğinde aktif olarak görevini devam ettirmektedir.

Dr. Barış Çakır Uzmanlık Alanları

  • Burun estetiği
  • Koruyucu Rinoplasti – Preservation Rhinoplasty
  • Makyajla Burun Estetiği
  • Kapalı Burun Estetiği (Rinoplasti)
  • Kırmadan Burun Estetiği

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Dr. Barış Çakır
Adres: Abdi İpekçi Caddesi No:53 Side Apartmanı Kat:6 Daire:12 Nişantaşı / Şişli / İSTANBUL

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu