Burun EstetiğiDevlet Hastanelerinde Estetik AmeliyatlarıEstetik Ameliyatları

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti)

İçindekiler

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği operasyonları hastanenin estetik ve plastik cerrahi kliniğinde hizmet veren estetik cerrahlar Uzm. Dr. Murat KERET, Uzm. Dr. Uğur HOROZ, Uzm. Dr. Mehmet UZUNER ve Uzm. Dr. Serdar KARA tarafından başarılı şekilde yapılmaktadır. Gaziantep Dr. Ersin Aslan Devlet Hastanesi plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi kliniğinde bir çok başarılı estetik operasyonu yapıldığı gibi Burun Estetiği (Rinoplasti) operasyonları da başarılı şekilde yapılmaktadır.

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği
Dr. Ersin Aslan Devlet Hastanesi Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti) ameliyatları estetik operasyonları içerisinde en çok tercih edilen operasyonların başında yer almaktadır. Devlet hastanelerinde estetik operasyonlarına olan talep artınca Sağlık Bakanlığı kararı ile estetik ve plastik cerrahi kliniklerinde gerek doktor gerekse de ameliyat ekipmanlarında da iyileştirmelere gidildi. Özellikle büyükşehirlerde bulunan devlet hastanelerinde, şehir hastanelerinde ve üniversite hastanelerinde estetik operasyonları özel hastane ve estetik kliniklerine oranla daha çok tercih edilmektedir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) operasyonları genellikle açık ve kapalı yöntemler ile yapılan operasyonlar ile yapılmaktadır. Çok nadir olsa da ameliyatsız burun estetiği operasyonları da tercih edilmektedir. Açık Burun Estetiği (Rinoplasti) yöntemi en avantajlı yöntem olmasından dolayı en çok tercih edilen Burun Estetiği (Rinoplasti) yöntemidir. Peki Açık Burun Estetiği (Rinoplasti) ve Kapalı Burun Estetiği (Rinoplasti) ameliyatlarının avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Açık Burun Estetiği Avantajları

Açık Burun Estetiği Avantajları
Açık Burun Estetiği Avantajları

Açık Burun Estetiği ile yapılan ameliyatlarda estetik cerraha burun üzerinde sınırsız müdahale yetkisi tanınır.

Açık Burun Estetiği ile yapılan burun ameliyatlarında estetik cerrahınız burnunuzun yapısını istediğiniz gibi şekillendirebilir.

Açık Burun Estetiği Dezavantajları

Açık Burun Estetiği Dezavantajları ise kesilerin burun delikleri arasında kalan etli bölgeye yapıldığı için buralarda çok belirgin olmasa da iz kalma ihtimali olacaktır.

Açık Burun Estetiği Dezavantajlarından bir diğeri ise iyileşme sürecinin biraz uzun sürmesidir.

Açık yöntem ile yapılan burun estetiğinin her ne kadar dezavantajları olsa da burun şekillenmesinde büyük rol oynadığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kapalı Burun Estetiği Avantajları

Kapalı Burun Estetiği Avantajlarından ilki iyileşme sürecinin hızlı olmasıdır.

Kapalı Burun Estetiği Avantajlarından bir diğeri ise kesi izi kalmamasıdır. Kesiler burun içine yapılacağından dolayı görünürde kesi izi kalmamaktadır.

Kapalı Burun Estetiği Dezavantajları

Kapalı Burun Estetiği Dezavantajları cerrahınıza burun üzerinde yetki sınırlı şekilde verilir. Estetik cerrahınız belli müdahaleler ile burun şekil yapısını düzeltebilir.

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahları

Uzm. Dr. Murat KERET

Uzm. Dr. Uğur HOROZ

Uzm. Dr. Mehmet UZUNER

Uzm. Dr. Serdar KARA

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği Fiyatları

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği Fiyatlarını sanal ortamda maalesef net şekilde verilmemektedir. Zira Sağlık Bakanlığının sanal ortamlarda estetik fiyatlarının verilmesini yasaklamalarının ardından Burun Estetiği Fiyatları mutlaka hastanelerden muayene olunduktan sonra öğrenilebilir.

 Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Al

Sağlık Bakanlığının resmi sayfasında doktor seçimi ve tarih seçimi yaparak linke tıklayarak randevu alabilirsiniz. https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/login.xhtml

Dr. Ersin Aslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim

Adres: Eyüpoğlu Mahallesi, Hürriyet Cad. No:40, 27010 Şahinbey / Gaziantep

Tel: (0342) 221 07 00

Fax: (0342) 221 01 42

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu