İstanbul DiyetisyenDoktorlar

Dr. Gönül Ateşsaçan Aristo Diyeti

Aristo Diyeti

İçindekiler

Dr. Gönül Ateşsaçan Aristo Diyeti

Dr. Gönül Ateşsaçan
Dr. Gönül Ateşsaçan

Dr. Gönül Ateşsaçan Aristo Diyeti kişinin genetik yapısı ve yaşam tarzı göz önüne alınarak kişiye uygun olarak hazırlanmış bir kodlama sistemidir. Aristo Diyetine değinmeden önce Dr. Gönül Ateşsaçan hakkında kısa bilgiler vermek yararınıza olacaktır.

Dr. Gönül Ateşsaçan Kimdir?

Dr. Gönül Ateşsaçan 1992 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra estetik görünüm üzerine çalışmalar yaptı. Kendi yazarlığını yaptığı Neden Açım Neden Şişmanım ve Aristo Diyeti ile Yaşam adlı kitaplarının yanında bölgesel incelme, cilt gençleştirme ve cilt bakımı üzerine bir çok başarılı operasyonlara imza attı.

Dr. Gönül Ateşsaçan Uzmanlık Alanları

Aristo Diyeti

BÖLGESEL İNCELME

Soğuk Lipoz

Radyofrekans

Lenfatik Drenaj

CİLT GENÇLEŞTİRME

Örümcek Ağı Estetiği

Ameliyatsız Yüz Germe

Gençlik Aşısı

Dolgu Estetiği

Altın İğne

CCL Leke Tedavisi

Dermapen

Uzaktan Tedaviler

CİLT BAKIMI

Mezoterapi

Selülit Tedavisi

Aquapeel

Aristo Diyeti Nedir?

Aristo Diyeti
Aristo Diyeti

Aristo Diyeti makalemizin başında da belirttiğimiz gibi kişinin yaşam tarzı ve genetik yapısı incelendikten sonra kişiye uygun olarak hazırlanan bir yaşam biçimidir. Kısa dönemde değil uzun dönemde etkili olan Aristo Diyeti gerçek hayata uyguya bileceğiniz bir beslenme ve yaşam tarzıdır. Sadece kilo vermek veya hızlı kilo vermenin yetersiz olacağı düşüncesi ile hareket edilen bu yöntemde hızlı kilo vermenin yanında kişinin ruhsal ve fiziksel olarak da çok iyi durumda olmasını hedefler. Böylece her gün incelme ve zayıflama amaçlanır.

 Aristo Diyetinin Özellikleri

Aristo Diyetinin Özellikleri
Aristo Diyetinin Özellikleri

Aristo Diyeti diğer diyet uygulamalarından farklı bir yapıya sahiptir. Bu program kişinin adeta yaşam tarzı olmasının yanında kişinin beden ve ruhen ihtiyaç duyduğu gereksinimleri de karşılaması ile fayda sağlar. Hızlı ve verilen kilonun yağdan gitmesi Aristo Diyetinin en büyük özelliğidir. Bu beslenme ile vücutta bulunan detokslar ve toksinlerin vücuttan kolay şekilde atılması sağlanır.

Aristo Diyetini diğer diyet programlarından ayıran bir diğer özellik ise diğer diyet programlarında yaşanan kilo verememe sorunu, verilen kilonun kısa sürede tekrar alınması, sürekli yaşanan açlık hissi, buna bağlı olarak oluşan yorgunluk ve halsizlik gibi olumsuzlukların Aristo Diyetinde oluşmaması.

Aristo Diyetinde ilk ay kişinin vücut ağırlığının yüzde 10’nun verilmesi amaçlanır. Frekans dengeleme ile kişinin hem hormonları hem de stres düzeyi dengelenir. Yani hasta kilo verdikçe hastanın sağlık ve vücudun fiziksel dayanıklılığı da artacaktır. Bu dengeleme ile kişinin kan şekeri dengelenir. Böylece kişi açlık hissine, yorgunluk, halsizlik ve kaygı gibi olumuz durumlarla karşılaşma oranı azalır.

Aristo Diyetinde kişiye tekdüze diyet uygulaması yerine fazlar ile yani dönemler şeklinde bir program uygulanır. Kişinin o anki vücut ihtiyacı ve yapısına uygun olarak bir faz mineral ve vitamin odaklı, başka bir fazda ise protein, vegan veya detoks uygulamalı bir program uygulanır. Koruma dönemlerinde ise kişiye belli bir saat aralığında açlık uygulaması yapılarak organların toparlanması sağlanır. Böylece kilo verme alanı yüz bölgesinde değil bölgesel bir incelme yaşanır.

Aristo Diyeti ile Kilo Verme Hedefleri

Aristo Diyeti ile hastanın haftada 1 beden ayda ise 2 beden incelmesi beklenir. Kilo verme limiti ise aylık 8 kilo olacak şekilde program yapılır.

Dr. Gönül Ateşsaçan Randevu Al

Dr. Gönül Ateşsaçan randevularınız için aşağıda belirttiğimiz telefon ve mail adreslerinden iletişime geçerek doktorunuzdan randevu alabilirsiniz.

Dr. Gönül Ateşsaçan İletişim

Dr. Gönül Ateşsaçan Kliniği

Adres: Cemil Topuzlu cad. 18 Mart Sok Çengiç Apt. No:1 Kat:9. Daire:11 Caddebostan / Kadıköy / İSTANBUL

Tel: +90 216 385 10 37 – 0533 687 80 32

E-mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu