Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Dr. Güven Çeçen

Dr. Güven Çeçen
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Dr.-Güven-Çeçen.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Güven ÇEÇE, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Bilge Hastanesi Gaziosmanpaşa / İstanbul’da Bilge Hastanesinde hizmet vermektedir.

Dr. Güven ÇEÇE

Dr. Güven ÇEÇE, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Güven ÇEÇE, Iğdır Devlet Hastanesinde acil servis sorumluluğu, başhekim yardımcılığı ve Iğdır il sağlık müdürlüğü görevini yürüttü.

 

Dr. Güven ÇEÇE Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Iğdır Devlet Hastanesinde acil servis sorumluluğu, başhekim yardımcılığı ve Iğdır il sağlık müdürlüğü görevini yürüttü.
  • Şu anda Bakırköy Bilge Hastanesinde görev almaktadır.

 

Dr. Güven ÇEÇE Uzmanlık Alanları

  • Saç Ekimi
  • PRP
  • Botoks

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 Dr. Güven ÇEÇE
Adres: Şemsipaşa, 56. Sk. No:2, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

E-mail: [email protected]

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu