Karın Germe EstetiğiEstetik AmeliyatlarıEstetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Dr. Murat Pençe Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Estetiği

İçindekiler

Dr. Murat Pençe Karın Germe Ameliyatı

Dr. Murat Pençe Karın Germe Ameliyatı İstanbul Şişli Nişantaşı’da Türkiye’nin en gözde hastanelerinden biri olan Amerikan Hastanesinde gerçekleştirmekte. Dr. Murat Pençe bir çok estetik ve plastik cerrahide operasyonunda olduğu gibi Karın Germe Estetiğinde de gerek estetik dünyasındaki tecrübelerini gerekse Dr. Murat Pençe Karın Germe Ameliyatınin son derece modern ve gelişmiş teknolojileri ile dünyanın her yerinden gelen hastalarına hizmet vermektedir. Dilerseniz önce estetik cerrahtan bahsedip daha sonrada makalemizin konusu olan Karın Germe Ameliyatları hakkında bilgiler verelim.

Dr. Murat Pençe

Dr. Murat Pençe
Dr. Murat Pençe

Amerikan Hastanesinde plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi kliniğinde Prof. Dr. Reha Yavuzer ve Prof. Dr. Selahattin Özmen ile birlikte hastalarına hizmet veren estetik cerrah Dr. Murat Pençe 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini tamamladı. Daha sonra uzmanlık eğitimini 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi alanında yaptı. 1994 yılında kariyerine plastik ve estetik cerrahi alanında devam etmek isteyen estetik cerrah Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik cerrahi alanında uzmanlık eğitimi aldı.

İş kariyerine 1995 yılında ONEP Plastik Cerrahi Merkezinde başlayan ve yine aynı yıl içerisinde Amerikan Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde hem estetik cerrah olarak hem de bölüm başkanı olarak hizmet vermekte. 1995 yılından itibaren sayısız başarılı estetik ve plastik cerrahi operasyonlarına imza atan İstanbul Estetik Cerrahı Dr. Murat Pençe Burun Estetiği (Rinoplasti), Meme Estetiği, Yüz Estetiği, Vücut Estetiği ve bir çok plastik cerrahi operasyonlarıyla hastalarına hem danışmanlık hem de tıbbi operasyonlar ile hizmet vermekte.

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Estetiği
Karın Germe Estetiği

Karın Germe Ameliyatı veya diğer bir ismi ile Karın Germe Estetiği kadınlar tarafından en çok tercih edilen estetik operasyonlarının başında gelmektedir. Karın bölgesi germe operasyonları özellikle yaz ayları için oldukça önemli olmakla beraber özellikle doğum sonrası annelerin ve kilo alıp vermeye bağlı olarak hem kadınlar hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği uygulamaların başında gelmektedir. Peki son derece önemli olan Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır. Bu sorunun aslında cevabı oldukça uzun olmakla beraber biz dizler için en çok tercih edilen ve en etkili olan yöntemi açıklayalım.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Karın Germe Ameliyatı diğer bir ismi ile Abdominoplasti karnın ön bölgesinde gerek yaşlanmaya gerekse de kilo alıp verme ve hamilelik gibi nedenlerden dolayı karın bölgesinde sarkmalar, kırışıklıklar ver deri tabaklanması yaşanmakta. Bu sarkmalardan kurtulmak, özgüven kazanmak ve canlı bir vücuda sahip olmak için en ideal estetik yöntemi de şüphesiz ki Karın Germe Ameliyatıdır.

Karın Germe Ameliyatı genellikle hastanın kalça bölgesine atılan kesiler ile yapılmakta. Bazı durumlarda estetik cerrahınız tarafından göbek deliği etrafında başka bir kesi atmak zorunda kalabilir. Bunun nedeni ise operasyon anında hastanın göbek deliği yeri de oynayabilir. Göbek deliğini yerine denk getirmek için Karın Germe Estetiğinde ikinci bir kesi atılabilir. Karın derisinin sarkan kısmı operasyon ile alınır. Fazlalık oluşturan deri vücuttan atıldıktan sonra karın bölgesi gerdirilir. Cerrahi medikal ipler ile dikilir.

Karın Germe Ameliyatında İz Kalır mı?

Karın Germe Estetiğinde izler maalesef kalmaktadır. Fakat izler bikini bölgesi diye tabir edilen iç çamaşır içinde gizlenecek şekilde kesiler atılarak yapılmakta.

2020 Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

2020 Karın Germe Ameliyatı Fiyatları
2020 Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

2020 Karın Germe Ameliyatı Fiyatlarını buradan vermek maalesef imkânsız. Zira sağlık bakanlığı tarafından sanal ortamda estetik operasyonlarının fiyatlarının verilmesi yasaklanırken bir yandan da 2020 Karın Germe Estetiği Fiyatları belli şartlara ve koşullara göre değişkenlik gösterebilmekte. Bu şart ve koşullar operasyonu gerçekleştiren hastane, doktor, şehir ve hastanın sarkma derecesi gibi durumlardır. Sizler de Dr. Murat Pençe Karın Germe Ameliyatı Fiyatlarını net şekilde almak istiyorsanız aşağıda belirteceğimiz iletişim adreslerinden gerek hastane gerekse de doktorunuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Dr. Murat Pençe Yorumlar, Şikayetler ve Randevu

Dr. Murat Pençe hakkında Türkiye’nin en çok takip edilen forum sitelerini araştırdığımızda estetik cerrah hakkında olumlu yorumların oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Hastaları ile gerek yakından ilgilenmesi gerekse de estetik cerrahi alanında yıllardır yaptığı operasyonlar tecrübe ve bilgisini çok kolaylıkla hastalarına yansıttığını belirtelim. Amerikan Hastanesi Estetik Cerrahlarından olan Dr. Murat Pençeyi Burun Estetiği, Karın Germe Estetiği, Yüz Estetiği ve Vücut Estetiği konusunda doktor listenize ekleyebilirsiniz.

Dr. Murat Pençe almak için aşağıda belirteceğimiz telefon numarası ve iletişim adreslerinden randevu alabilirsiniz.

Amerikan Hastanesi İletişim:

Adres: Güzelbahçe Sok. No.: 20, 34365, Nişantaşı, İstanbul, Türkiye

Tel: 444 3 777

Fax: 0 (212) 311 21 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu