Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Dr. Mustafa KARATAŞ

Dr. Mustafa KARATAŞ
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Dr.-Mustafa-KARATAŞ.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Mustafa KARATAŞ, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Nişantaşı / İstanbul’da kendine ait Estetik kliniğin’de hizmet vermektedir.

Dr. Mustafa KARATAŞ

Dr. Mustafa KARATAŞ, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Mustafa KARATAŞ, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır.

 

Dr. Mustafa KARATAŞ Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Çukurova Üniversitesini bitirdi.

 

  • Özel bir hastanede estetik ve kozmetik bölümü uzmanı olarak görev almıştır.

 

  • 2007 yılında Dipnot Nişantaşı Estetik merkezini kurdu ve sahibi olduğu klinikte Medikal Estetik sorumlusu olarak görev almıştır.

 

  • Madrid Complutense Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalının Başkanı Prof. Jesus A . FDZ –  Tresguerres ile birlikte estetik ve kozmetik alanında bir takım çalışmalar yürütmüştür.

 

Dr. Mustafa KARATAŞ Uzmanlık Alanları

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Dr. Mustafa KARATAŞ
Adres: Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı – İstanbul

 

Tel: 0 212 241 03 64

Tel: 0 212 241 03 65

Gsm: 533 968 48 47

Gsm: 536 260 13 71

E-mail: [email protected]

 
 
 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu