İstanbul Estetik Cerrahları

Dr. Muzaffer ÇELİK

Dr. Muzaffer ÇELİK,
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Dr.-Muzaffer-ÇELİK.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. Muzaffer ÇELİK, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Nişantaşı / İstanbul’da kendine ait Estetik kliniğin’de hizmet vermektedir.

Dr. Muzaffer ÇELİK

Dr. Muzaffer ÇELİK, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Muzaffer ÇELİK, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik Cerrahi ihtisası yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Dr. Muzaffer ÇELİK Hakkında

Eğitim

  • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi A.B.D.
    ESTETİK VE YÜZ – ÇENE – KAFA CERRAHİSİ

Dr. Muzaffer ÇELİK Uzmanlık Alanları

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 Dr. Muzaffer ÇELİK
Adres: Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. No:18 Seven Apt. Nişantaşı -İstanbul (City’s Alışveriş Merkezi Yanı)

Tel: 0(212) 283 92 92  –  0(212) 283 92 94

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu