Yüz EstetiğiEstetik Ameliyatları

Dr. Ozan Bitik Yüz Gençleştirme Ameliyatı

Dr. Ozan Bitik Yüz Gençleştirme Ameliyatı

İçindekiler

Dr. Ozan Bitik Yüz Gençleştirme Ameliyatı

Dr. Ozan Bitik Yüz Gençleştirme Ameliyatı Ankara Çankaya’da kendine ait estetik kliniğinde muayene etmekte, estetik ve plastik cerrahi ameliyatlarını ise Ankara Bayındır Söğütözü Hastanesi ve anlaşmalı olduğu diğer hastanelerde gerçekleştirmekte.

 Dr. Ozan Bitik Kimdir?

Dr. Ozan Bitik Kimdir?
Dr. Ozan Bitik Kimdir?

Dr. Ozan Bitik Kimdir? Dr. Ozan Bitik 2004 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra yine Ankara Hacettepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrükstif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almaya başladı. Estetik ve Plastik Cerrahi alanında kendini geliştirmeye karar veren Ankara Estetik Cerrahlarından Dr. Ozan Bitik kendini geliştirmek adına ABD de eğitim almaya karar verdi.

ABD’nin en gözde hastanelerinden biri olan Cleveland Clinic hastanesinde estetik cerrahi alanında dünyaca ünlü estetik ve plastik cerrahlar ile çalışma fırsatı buldu. Burada estetik ameliyatlara katılıp ameliyat sonrası işlemlerde de kendini geliştirme fırsatı buldu. ABD de edindiği bilgi ve tecrübeyi Türkiye’de hastalarına aktaran estetik cerrah özellikle Yüz Germe operasyonlarında aldığı eğitimle ülkemizde en çok tercih edilen cerrahlardan biri konumundadır.

Yüz Gençleştirme Ameliyatı

Dr. Ozan Bitik Yüz Gençleştirme
Dr. Ozan Bitik Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme Ameliyatı alanında oldukça başarılı operasyonlara imza atan ünlü estetik cerrah Dr. Ozan Bitik, gerek üst ihtisasını Yüz Gençleştirme alanında yapması gerekse de ABD de katıldığı Yüz Gençleştirme Operasyonları ile bilgi birikimine sahiptir.

Yüz Gençleştirme Estetiği yüzün bir bütün olarak tasarlandığı ve bu bütüne uygulanan cerrahi müdahaledir. Başka bir deyişle her birey için ayrı birer yüz tasarımı hazırlanır. Zira yaşlanma, yüz yapısı, yüz üzerinde estetik olmayan uzuvlar her bireyde farklıdır. Bu nedenle sarkan, gevşeyen ve kırışan yüz hatlarının cerrahi müdahale ile onarılması gerekebilmektedir.

Yüz Gençleştirme Ameliyatı Hangi Estetik Operasyonları Kapsar?

Yüz Gençleştirme Estetiği kombine estetik operasyondur. Bu nedenle yüz üzerinde birden fazla bölgeye müdahale gerekebilmektedir. Bireyin ihtiyaçları da göz önünde tutularak hastaya

Yüz Germe

Alın Germe

Göz Kapağı Estetiği

Yağ Enjeksiyonu

Çene Estetiği

Dudak Dolgusu

Boyun Germe

Saç Ekimi

Gibi kombine operasyonlar ile Yüz Gençleştirme Estetiği yapılır.

Yüz Gençleştirme Ameliyatı Fiyatları

Yüz Gençleştirme Ameliyatı Fiyatlarını net olarak sunmak olanaksızdır. Zira gerek sağlık bakanlığının estetik ve plastik cerrahi operasyonlarının sanal ortamda fiyat belirtilmesini yasaklaması gerekse de operasyonu gerçekleştiren doktor, şehir ve en önemlisi de Yüz Gençleştirme Estetiği kombine operasyon olduğu için hangi operasyonlarının uygulanacağına göre fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Sizler de Ankara Estetik Cerrahlarından Dr. Ozan Bitik tarafından yapılan Yüz Gençleştirme Estetiği Fiyatlarını net şekilde almak için estetik cerrahınız ile görüşebilirsiniz.

Dr. Ozan Bitik İletişim

Adres: Next Level Ofis A Blok 11.Kat No:52 Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. No:3 Çankaya / ANKARA

Tel: 0531 305 39 37

E-mail: [email protected]

Çalışma Saatleri: Salı – Perşembe 10:00-18:00 / Cumartesi 10:00-14:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu