Genel CerrahiHastalıklar

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi

İçindekiler

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinde alanında uzman doktor ve asistan kadrosu ile tıp dünyasında kullanılan son teknolojik aletler ile hastalarına hizmet vermektedir. Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinde

Genel Cerrahi Kliniği
Genel Cerrahi Kliniği

Sindirim Sistemi Hastalıkları

Genel olarak bağırsaklarda oluşan sorunları kapsayan Sindirim Sistemi Hastalıkları yemek borusu, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak ve onikiparmak bağırsağında oluşan hastalıkların tanı ve tedavileri özel endoskopik cihazlar ile belirlenip alanında uzman ve deneyimli doktor kadrosu ile tedavi gerçekleştirilmektedir.

Tiroid Hastalıkları (Guatr)

Ülkemizde en sık karşılan hastalıkların başında gelen Guatr hastalığı teşhisi ultrason ve hormon tahlilleri ile teşhis edildikten sonra Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi kliniği doktorları tarafından hastanın tedavisine başlanılır.

Meme Hastalıkları

Meme Hastalıklarında en önemli etken şüphesiz ki erken tanıdır. Özel Çağsu Hastanesinde kullanılan son teknolojik aletlerden olan ultrasonografi, MR mamografi ve dijital mamografi kullanılarak hastanın meme hastalıkları teşhisi konur ve yine alanında uzman doktor kadrosu ile cerrahi tedaviye başlanılır.

Anüs Hastalıkları

Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Düzce Özel Çağsu Hastanesi

Ülkemizde en sık görülen bir diğer hastalık ise hemoroid (basur), fistül ve fissür gibi hastalıklardır. Anüs Hastalıkları başlığında toplanan bu hastalıkların tedavisi stapler adı verilen özel tıbbi cihazlar ve hastada kanamayı önleyen veya azaltan Liga Sure cihazları ile Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi kliniği uzman doktor kadrosu tarafından başarılı şekilde tedavi edilmekte.

Fıtık

Fıtık göbek, kasık ve daha önceki ameliyat bölgelerinde oluşan fıtıklar açık ve kapalı yöntemler kullanılarak başarılı şekilde yapılmaktadır.

Safra Kesesi, Karaciğer, Dalak ve Pankreas Hastalıkları

Safra Kesesi, Karaciğer, Dalak ve Pankreas Hastalıkları ultrason, tomografi, multislice, MRCP ve ERCP tıbbi cihazlar ile tanı teşhis konmakta ve hastanın durumuna göre hastaya en uygun tedavi yöntemi belirlenmekte. Safra kesesi ameliyatları için en ideal yöntem kapalı ameliyat yöntemidir.

Kıl Dönmesi

Kıl Dönmesi kuyruk sokumu bölgesinde oluşan bu hastalık alanında uzman doktor kadrosu ile tedavi edilmekte.

Yanık

Yanık hastaları fizik tedavi ve yoğun bakım üniteleri de kullanılarak hasta tedavi edilmekte.

Travma

Travma yaralanma, kaza, düşme gibi durumlarda yaşanan Travma ortopedi ve yoğun bakım ünitesi ile koordineli şekilde tedavi edilmekte.

Kilo Alma (Şişmanlık)

Bazı durumlarda her ne kadar spor, diyet ve egzersizler Kilo Alma (Şişmanlık) sorununa engel olamasa da endoskopik cihazlar ile hastanın midesine balon konarak veya cerrahi kelepçe ile şişmanlık tedavi edilir.

 

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği Doktor Kadrosu

Op. Dr. Fikret BAŞTIMAR
Op. Dr. Fikret BAŞTIMAR

Op. Dr. Fikret BAŞTIMAR – Genel Cerrahi

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Yorum ve Şikayetler

Sizler de Düzce Özel Çağsu Hastanesi Genel Cerrahi ve diğer bölümler hakkında yorum ve şikayetlerinizi objektif şekilde belirterek burada tedavi olacak hastalara fikir verebilirsiniz.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi İletişim

Adres: Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE

Tel: 0 380 524 16 66 – Faks: 0.380.5247741

ÜCRETSİZ HASTA SERVİSİ

Servis Saatleri : 9:00 dan baslayıp 16:00 a kadar

Servis Güzergahı : Hastane, Çoban, Atatürk Bulvarı, Başaran Kırtasiye, İstanbul Cd., SSK, Eski Otogar, Sagus Köprüsü, Küçüksu Köprüsü

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu