Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Eskişehir Şehir Hastanesi Estetik Operasyonları

Eskişehir Şehir Hastanesi Estetik Operasyonları

Eskişehir Şehir Hastanesi Estetik Operasyonları
Eskişehir Şehir Hastanesi Estetik Operasyonları

Son zamanlarda Eskişehir’de estetik ameliyatlarına olan talep artmaya başladı. Estetik operasyonları için özel hastane, klinik güzellik merkezleri dışında artık devlet hastaneleri de plastik ve estetik cerrahiye yönelmeye başladı. Hal böyle olunca Eskişehir halkının estetik operasyonları için Ankara ve İstanbul’u tercih etmelerine gerek kalmayacak. Zira son zamanlarda Eskişehir’de açılan Eskişehir Şehir Hastanesinde artık estetik operasyonları da yapılmaya başlandı. Bizlerde sizler için Eskişehir Şehir Hastanesi Estetik Operasyonlarını ve bu operasyonları gerçekleştiren doktor kadrosunu araştırdık.

Eskişehir Şehir Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonlarına değinmeden önce devlet hastanelerinde yapılan Plastik ve estetik cerrahi hakkında küçük bilgiler verelim. Artan estetik operasyonlarına karşın gerek yetersiz kalan özel hastane ve klinikler gerekse de çok fazla ücret talepleri nedeniyle estetik dünyasında insanlar farklı arayışlar içerine girmeye başladı. Böylece devlet hastaneleri bu ihtiyacı karşılamak amacıyla plastik ve estetik cerrahisi kliniğini kurup geliştirmeye başladılar. Bu hareket ülkemizde çok fazla yankı uyandırdı. 2014 yılından sonra devlet hastanelerinin birçoğunda olduğu gibi Eskişehir Şehir Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları çok başarılı bir şekilde yapılmaya başlandı. Devlet hastanelerinde yapılan plastik ve cerrahi operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaya başlanmakla beraber fiyat olarak ta özel hastanelere göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaya başlandı.  Eskişehir Şehir Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları sağlık açısından yapılacak ise SGK tarafından karşılanmak üzere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Zira sağlık açısından yapılan operasyonlar estetik değeri düşük olan zevk ve estetik açısından çok genel bir zorunluluk durumu olduğu için devlet tarafından karşılanmaktadır. Ama yaptırmak istediğiniz operasyon zevk ve estetik değeri taşıyor ise bu normal ücret karşılığında yapılmaktadır. Eskişehir Şehir Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları özel hastanelere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Devlet hastanelerinde estetik operasyonlarının güvenirliliği konusunda herkesin aklında soru işareti yaratmaktadır. Devlet Hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarının ve bu operasyonları gerçekleştirecek doktor kadrosunun başarı oranının oldukça yüksek olduğunu belirtelim. Zira estetik operasyonlarının başarılı olması olmasını istiyorsanız hem estetik operasyonlarını hem de estetik yaptıracağınız doktorunuzu çok iyi araştırın. Bunun için sayfamızdaki estetik operasyonlarını ve doktorlarını araştırabilirsiniz. Estetik işi şansa bırakılmaz.

 

Eskişehir Şehir Hastanesi Estetik Operasyonlarını sıralayacak olursak;

Burun estetiği

Burun ucu estetiği

Meme estetiği

Yüz germe

Göz estetiği

Göz altı torba estetiği

Kol germe

Kulak estetiği

Eskişehir Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi Operasyonlarını sırlayacak olursak;

Yarık dudak damak tedavisi

Yanık tedavisi

Kepçe kulak tedavisi

Akne

Ben aldırma

Eskişehir Şehir Hastanesi Estetik Doktorları;

Uzm. Dr. Kadir ÇİMEN

Uzm. Dr. Sehat Atalay EVİŞ

Uzm. Dr. Tanju Mustafa AKAN

Eskişehir Şehir Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Eskişehir Şehir Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: 71 Evler Mahallesi, Çavdarlar Sk., 26080 Odunpazarı / Eskişehir

Telefon: (0222) 611 4000

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu