Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Eyüp Sultan Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Eyüp Sultan Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Eyüp Sultan Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Eyüp Sultan Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Türkiye’de estetiğin kalbi şüphesiz ki İstanbul’da atmakta. Sadece Türkiye’den değil yurtdışından da gelen ziyaretçiler İstanbul’da Plastik Rekonstrüktif ve estetik yaptırmak için bir çok alternatifi vardır. Bu alternatiflerin de biri de Eyüp Sultan Devlet Hastanesidir. Fakat Eyüp Sultan Devlet Hastanesinde estetik cerrahi kliniğinde estetikten çok Plastik Rekonstrüktif kliniğinde yapılan operasyonlar daha ağırlıktadır. Estetik alanında yeni çalışmalara başlayacak olan Eyüp Sultan Devlet Hastanesi kısa zaman içerisinde estetik operasyonlarına da başlayacaktır. Yani şu an için burada estetik operasyonlarına çok fazla yer verilmemektedir. Eyüp Sultan Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan operasyonları sıralayacak olur isek:

Yapışık parmak

Damarsal kitleler

Yarık damak – dudak

Yanık tedavisi

Trafik kazalarının neden olduğu yüz yaralanmaları

Organ kopmaları

Kol felçleri

Kronik yaralar

El yaralanmaları

Doğumsal el anormalleri

 

Eyüp Sultan Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Eyüp Sultan Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

Adres: Eyüpsultan Devlet Hastanesi / Eyüpsultan Hastanesi Merkez Polikliniği Silahtarağa Cad. No: 53-55-57 Eyüpsultan /İSTANBUL

Tel: 0 212 417 29 00 – 01- 02 – 03 – 04 – 05

Faks: 0.212 417 29 15

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu