Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi
Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Plastik ve estetik cerrahi operasyonu yaptırmak isteyen hastalar artık sadece özel hastaneler ve estetik merkezlerinin yanında devlet hastanelerinde de plastik ve estetik cerrahi operasyonlarını tercih etmektedirler. Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Plastik, Estetik Cerrahi kliniğinde özel hastaneleri ve estetik merkezlerini aratmayan birçok plastik ve estetik cerrahi operasyonlarını başarılı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir’de bulunan Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi gerek konumu gerekse de doktor başarısı konusunda İstanbul’un en gözde devlet hastanelerinden biridir. Devlet hastanelerinde estetik ve plastik cerrahi operasyonlarının yapılmaya başlanması ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Plastik, Estetik Cerrahi kliniğinde de özellikle plastik cerrahi operasyonlarına ağırlık verilmeye başlandı.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde estetik cerrahi kliniğinde estetik operasyonlardan çok plastik cerrahi operasyonlarına ağırlık verildiği ve estetik operasyonlarının ise zamanla daha fazla yapılacağını belirtelim. Plastik cerrahide Türkiye’nin en başarılı cerrahlarından biri olan Uzm. Dr. Cabbar MALKOÇ Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde bir çok başarılı operasyona imza atmıştır. Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde estetik operasyonlarının sayısının az olmasının nedenlerinden biri de estetik cerrahi uzman kadrosunun yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Sağlık bakanlığının son zamanlarda devlet hastanelerinde estetik operasyona büyük önem vermesi ile 2020 yılının ortalarında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde bir çok estetik operasyonunu güven içerisinde yaptırabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastane kampüsünde E blok poliklinikler binasında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde operasyonlar yapılmaktadır.  Uzm. Dr. Cabbar MALKOÇ tarafından başarılı şekilde yapılan operasyonları sıralayacak olursak;

Yarık dudak ve damak tedavisi

Tavşan dudak tedavisi

Kepçe kulak tedavisi

Ben aldırma

Akne

Burun Ameliyatı

Kaza izi tedavisi

Yara izi tedavisi

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi
Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Plastik ve Estetik operasyonunu düşüneler için hastane ve doktor her ne kadar önem arz ediyorsa da estetik fiyatları da bunlar kadar önemli unsurdur. Estetik operasyonları devlet hastanelerinde yapılıyor ise merak edilen başka bir konu ise Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarını SGK karşılar mı veya ne kadarlık bir bölümünü SGK karşılamaktadır. İşte bu sorunun genel mantığı ve cevabını kısaca sizlere aktaralım.

Devlet hastanelerinde yapılan plastik ve cerrahi operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaya başlanmakla beraber fiyat olarak ta özel hastanelere göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaya başlandı. Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları sağlık açısından yapılacak ise SGK tarafından karşılanmak üzere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Zira sağlık açısından yapılan operasyonlar estetik değeri düşük olan zevk ve estetik açısından çok genel bir zorunluluk durumu olduğu için devlet tarafından karşılanmaktadır. Ama yaptırmak istediğiniz operasyon zevk ve estetik değeri taşıyor ise bu normal ücret karşılığında yapılmaktadır. Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları özel hastanelere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Hastane Sokak No: 1/8 İçerenköy – Ataşehir 34752 İSTANBUL

Tel: +90. 216 578 30 00

Fax: +90 . 216 575 04 06

E-Mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu