Göz Kapağı EstetiğiEstetik AmeliyatlarıEstetik MerkezleriSamsun Estetik Merkezleri

FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

İçindekiler

FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği

FBM Estetik Klinik Hakkında

FBM ESTETİK KLİNİK
FBM ESTETİK KLİNİK

FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği alanında uzman doktor kadrosu tarafından başarılı şekilde yapılmaktadır. FBM Estetik Klinik 2005 yılında Doç. Dr. Hayati Akbaş tarafından kuruldu. Şu anda Türkiye’de İstanbul ve Samsun’da yurtdışında ise Azerbaycan, Gürcistan ve Almanya’da olmak üzere 5 şubesi bulunmaktadır. FBM Estetik Klinikte Estetik Cerrahi, Ekim Uygulamaları, Ameliyatsız Estetik, Lazer Uygulamaları, Diyet ve Zayıflama, Profesyonel Cilt Bakımı, Psikolog Hizmetleri, Plastik Cerrahi Uygulamaları alanında uzman Doç. Dr. Hayati AKBAŞ, Dr. Hülya ETTEKİN, Dr. Fatih SÖYLEMEZ, Dr. Tuğrul AKYAZICI, Uzm. Dyt. Deniz TIĞLI ve Dr. Teoman ENVER tarafından başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Göz Kapağı Estetiği

FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği
FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği

Zaman içerisinde özellikle yaş ilerlemesi ve genetik nedenlerden dolayı alt ve üst göz kapaklarında deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Bu deformasyonlar göz kapağı düşmesi, sarkması, şişmesi gevşemesi veya kırışması şeklinde olabilmektedir.

Bayanlarda 35 yaşından sonra erkelerde ise 40’lı yaşlardan itibaren göz bölgelerinde meydana gelen bu sorunlar kişide yorgun, hasta ve yaşlı hissi uyandırır. Bu hislerden ve görünümden kurtulmak amacıyla gerçekleştirilen Göz Kapağı Ameliyatı ağrısız bir işlemdir.

FBM Estetik Klinikte yaptıracağınız Göz Kapağı Estetiği estetik cerrahi alanında başarılı ve uzman doktor ekibi ile yapılmaktadır. Başarı oranı yüksek olan FBM Estetik Kliniği gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında en çok tercih edilen tıp merkezlerinden biridir. FBM Estetik Klinikte yapılan her estetik operasyonları gibi Göz Kapağı Ameliyatı da FBM Estetik Klinik güvencesi ile yapılmaktadır.

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği
FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği

FBM Estetik Klinikte yapılan Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı hastaya lokal anestezi yapılarak başlanır. FBM Estetik Klinikte anesteziler anestezi uzmanları tarafından yapılmaktadır. Lokal anestezi ise operasyondan yaklaşık 2 saat önce yapılmaktadır. Anestezi işleminden sonra hastanın göz yapısına ve göz kapağı bölgesindeki soruna bağlı olarak göz çevresinde oluşan fazla yağlar büyük bir titizlikle alınır. Deri sarkmalarına karşın yağlar alındıktan sonra sarkan deriler gerdirilip gergin ve canlı gözler ortaya çıkarılır.

FBM Estetik Klinikte yapılan Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Operasyon anında hastaya sınırlı şekilde uyuşturma kremi sürülmektedir. Böylece hasta krem ve lokal anestezi uygulamaları ile operasyon anında herhangi bir acı hissetmeyecektir.

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı sonuç olarak korkulacak bir operasyon değildir. Operasyon sonrası yaşlı ve yorgun görünümden uzaklaşıp genç ve dinamik görüneceksiniz.

Göz Kapağı Deformasyon Nedenleri?

FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği
FBM Estetik Klinik Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı düşmesine neden olan en büyük etmen şüphesiz ki yaş ilerlemesidir. Yaş ilerlemesi ve yer çekiminin de etkisi ile göz kapağı düşebilmektedir.

Göz Kapağı torbalanmalarına neden olan etmen ise çok sık yaşanan uyku düzensizlikleri, alkol ve sigara kullanma gibi nedenler göz kapaklarında torbalanmalara neden olmaktadır.

Göz Kapağı sorunu bazı kişilerde doğuştan veya genetik nedenlerden dolayı oluşmaktadır.

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı sonrası yaklaşık 1 hafta boyunca hastanın göz bölgesinde hissizlik oluşabilmektedir. 1 hafta sonunda hastada bu hissizlik biter ve hasta 1 hafta sonunda işine dönebilir. Tam iyileşme süresi ise ortalama 2 hafta sürmektedir.

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Fiyatı

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Fiyatları sizlere yapılan ön muayene sonucu göz yapınızın durumuna sizlere uygulanacak operasyon türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenlerden dolayı Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı net fiyatlarını buradan vermemiz imkânsız. Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Fiyatları için aşağıda vereceğimiz FBM Estetik Klinik iletişim adresinden ve telefonla bilgi alabilirsiniz.

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı kadar operasyonu gerçekleştiren hastaneyi ve doktorunuzu da çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Zira operasyonun başarısı çok büyük bir oranda operasyonu gerçekleştirdiğiniz kliniğe ve cerrahınıza bağlıdır. Bizler www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için bu makalemizde Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı yanında FBM Estetik Klinik ve doktorları hakkında bilgi vereceğiz.

FBM Estetik Klinik

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi FBM Estetik Klinik 2005 yılında Doç. Dr. Hayati Akbaş tarafından kuruldu. Şu anda Türkiye’de İstanbul ve Samsun’da yurtdışında ise Azerbaycan, Gürcistan ve Almanya’da olmak üzere 5 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin hepsinde yapılan tüm uygulamalar steril ortamda hasta sağlığını tehlikeye düşürmeyecek, klinikte çalışan anestezi uzmanları tarafından yapılan anestezi ile ve alanında başarılı uzman cerrah kadrosu ile yapılmaktadır.

Operasyon öncesi, sırası ve sonrasında hasta ile yakından ilgilenilen FBM Estetik Klinik çalışanları operasyon sonrasında da iyileşme döneminde hasta ile gerek birebir gerekse de görüntülü aramalar ile iyileşme sürecini takip etmektedirler.

FBM Estetik Klinikte Yapılan Estetik ve Plastik Cerrahi Operasyonlar

ESTETİK CERRAHİ

Burun Estetiği Yüz Estetiği  Meme Estetiği
Yüz Gençleştirme Liposuction Jinekomasti
Karın Estetiği Bacak Estetiği Kol Estetiği
Kepçe Kulak Estetiği Uyluk Estetiği Göz Kapağı Estetiği
Dudak Kalınlaştırma Popo Estetiği Genital Estetiği
Çene Estetiği Gamze Estetiği Labioplasti Ameliyatı

 

AMELİYATSIZ ESTETİK

Ultason İle Yüz Germe Karbon Peeling Ben Aldırma
Lazerle Kırışık Tedavisi Kaş Kaldırma Karboksiterapi
Pressoterapi Mezoterapi Dolgu Tedavisi
Kimyasal Peeling İple Yüz Germe Hazır Dolgular
Örümcek Ağı Tedavisi Varis Tedavisi

 

EKİM UYGULAMALARI

Saç Ekimi Saç PRP Bıyık Ekimi
Sakal Ekimi Kaş Ekimi Saç Mezoterapisi

 

LAZER UYGULAMALARI

Lazer Epilasyon Lazer ile Leke Tedavisi Lazer ile Kitle Çıkarma
Lazer Varis Tedavisi Lazer İle Kılcal Damar Lazer ile Dövme Silme
Lazer Lipoliz Buz Lazer Lazer ile Hemanjium Ted.

 

PLASTİK CERRAHİ UYGULAMALARI

Dudak ve Damak Yarıkları Otognatik Cerrahi Yüz Kırıkları ve Tramvası
Meme Rekonstrüksiyonu Ben alımı Kitle Alımı
El Yaralanmaları Parmak Kopması El Hastalıkları
Kronik Yaralar Kaza Yaralanmaları

 

DİYET VE ZAYIFLAMA

Soğuk Lipoliz Beslenme ve Diyet Bölgesel İncelme – LPG
Pasif Jimnastik İnsülin Direnci Ketojenik – SDM Diyeti

 

PROFESYONEL CİLT BAKIM UYGULAMALARI

Kalıcı Makyaj Somon DNA Dermaroller
Dermastap Gençlik Kalemi Profesyonel Cilt Bakımı

 

FBM ESTETİK KLİNİK UZMAN DOKTOR KADROSU


  • Doç. Dr. Hayati AKBAŞ: Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
Doç. Dr. Hayati AKBAŞ
Doç. Dr. Hayati AKBAŞ

Dr. Hülya ETTEKİN: Başhekim

Dr. Hülya ETTEKİN
Dr. Hülya ETTEKİN

Dr. Fatih SÖYLEMEZ: Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Fatih SÖYLEMEZ
Dr. Fatih SÖYLEMEZ

 

Dr. Tuğrul AKYAZICI: Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

Dr. Tuğrul AKYAZICI
Dr. Tuğrul AKYAZICI

 

Uzm. Dyt. Deniz TIĞLI: Uzman Diyetisyen

Uzm. Dyt. Deniz TIĞLI
Uzm. Dyt. Deniz TIĞLI

 

Dr. Teoman ENVER: Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

Dr. Teoman ENVER
Dr. Teoman ENVER

 

FBM Estetik Klinik İletişim:

 

  • SAMSUN İLKADIM FBM ESTETİK KLİNİK

 Çiftlik Mahallesi, İstiklal Cd. No:128, 55060 İlkadım /Samsun


 

SAMSUN ATAKUM FBM ESTETİK KLİNİK

Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Blv. No:400, 55200 Atakum /Samsun


 

İSTANBUL FBM ESTETİK KLİNİK

Fulya Mah. Yeşilçimen Sok.No:12 Kat:34 Daire:401 POLAT TOWER RESİDENCE


 

BATUM FBM ESTETİK KLİNİK

Zurab Gorgiladze Era Sokak No: 52, Batum, Acara, Batum, Gürcistan


 

ALMANYA FBM ESTETİK KLİNİK

Schenkelstraße 30 52349 Düren Almanya


 

FBM ESTETİK KLİNİK WHATSAP HATTI : 0530 762 70 02

FBM ESTETİK KLİNİK TEL: 444 1 326

FBM ESTETİK KLİNİK EMAİL: [email protected]

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Bu sitede yer alan makaleler tamamen bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedavi amacıyla kullanılmamalıdır. Tüm sağlık sorunları için Doktorlarınıza başvurunuz. Sitemizin herhangi bir doktor, hastane ve güzellik merkezi ile bir ilgisi yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu