Genital EstetikEstetik Ameliyatları

Genital Estetik

Vajinal Estetik Nedir?

İçindekiler

Genital Estetik

Vajinal Estetik Nedir?

Vajina Estetik
Vajina Estetik

Genital Estetik Kadınlarda doğuştan veya yaş ilerlemesine bağlı olarak cinsel bölgelerinde oluşan dış görünüm, şekil asimetrisi veya kanallarda oluşan genişlemeden dolayı deformelerin onarımı işlemidir. Diğer bir ismi ile Vajinal Estetik tüm bu deformeleri ortadan kaldırıp kadınlara özgüven kazandırmasının yanında cinsel ilişki sırasında konsantrasyon bozukluğunu önlemektedir.

Neden Genital Estetik Yaptırmalıyım?

Vajinal Estetik ihtiyacı hisseden kadınlarda maalesef gerek sosyal hayatta gerekse de cinsel yaşamlarında olumsuz durumlar yaşamaktadır. Bu olumsuz durumlar kadınların psikolojisini de olumsuz yönde etkilemektedir. Gerek sosyal yaşantıda özgüven eksikliği olanlar gerekse de cinsel yaşamında olumsuzluk yaşayan kadınların Genital Estetik veya diğer adıyla Vajinal Estetik yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Genital Estetik Türleri Nelerdir?

Vajina Estetik Ameliyatları
Vajina Estetik Ameliyatları

Labioplasti

Vajina Daraltma

Vajina Beyazlatma

Klitoropeksi

Kızlık Zarı dikimi

Vajina Daraltma

Kadın cinsel organı doğum, gebelik, yaş ilerlemesi, sigara, alkol ve menopoz gibi nedenlerden dolayı genişleme, deforme ve şekil bozukluklara neden olabilmekte. Bu olumsuzluklar vajinal genişlemeye neden olabilmekte. Vajina Daraltma işlemi en sık lazer yöntemi ile yapılmakta ve yaklaşık 20 dakika süren operasyon ile tedavi olunabilir.

Labioplasti

Labioplasti kadınlar tarafından en sık yapılan Genital Operasyon türlerinden biridir. İç ve dış dudakların büyümesi ve sarkması kadınlarda özgüven kaybına neden olmakta. Labioplasti yöntemi ile küçük dudakların küçültülmesi ve iç dudakların şekillenmesi ile operasyon tamamlanır.

Klitoropeksi

Klitoropeksi cinsel uyarılmada etkili olan G Noktası ve Klitoris gibi etmenlerde deformeler olabilmekte. Bazı kadınlarda belli nedenlere bağlı olarak Klitoris üzerinde yer alan deri tabakasında fazlalık ve kabarıklık olabilmekte. Hem cinsel uyarılma hem de estetik görünüm olarak kullanılan bir operasyondur.

Vajinoplasti

Normal doğum sonrasında kadınlarda elastif liflerinde deriden kaynaklanan problemler görülmekte. Böylece vajinada genişleme oluşmakta ve bu genişlemeyi daraltmak amacıyla Vajinoplasti uygulaması yapılmaktadır.

Vajinal Estetik Nerelerde Yapılmaktadır?

Bu operasyon mutlaka estetik cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Günümüzde güzellik merkezleri ve sağlık bakanlığından onaylanmayan cerrahi işletmelerden yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Zira bu işi mutlaka steril hastane ortamında başarılı estetik cerrahlar tarafından yaptırmanız gerekmektedir. aksi durumda hem sağlığınız hem de operasyonun başarısında olumsuzluklar yaşanabilmektedir.

2020 Genital Estetik Fiyatları

Vajina Estetiği Fiyatları
Vajina Estetiği Fiyatları

2020 Genital Estetik Fiyatlarını internet ortamında vermek tamamen olanaksız olmakla beraber bu operasyonun çok çeşitli olmasından dolayı net fiyatlar ancak doktorunuzla ön görüşmeden sonra verilebilecek. Zira operasyonu gerçekleştiren estetik cerrah, hastane ve şehre göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Sizlerde 2020 Genital Ameliyat Fiyatlarını net şekilde almak için seçtiğiniz doktorunuz ile ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

www.onlineestetik.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için Genital Estetik ve bu operasyon cerrahlarını diğer makalelerimizde sizlere sunacağız. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu