Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Haydarpaşa Numune Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi

 

Günümüzün en çok tercih edilen cerrahi bölümü plastik ve estetik cerrahi bölümüdür. Plastik ve estetik cerrahiye olan ihtiyaç, bilgiye daha çabuk ulaşma olanağı ve hemen hemen tüm hastane ve kliniklerde yapılan estetik operasyonları estetik ve plastik cerrahiyi cazip kılmaktadır. Plastik ve estetik cerrahi hemen hemen tüm özel hastane ve kliniklerde yapılmaktadır. Fakat devlet ve üniversite hastaneleri de artık estetik operasyonları yapmaya başlamaktadır. Zira devlet ve üniversite hastanelerinde yapılan plastik ve estetik cerrahi operasyonları çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. İşte bu yüzden insanlar devlet hastanelerinde estetik yapmaya ve devlet hastanelerini daha çok araştırmaya başlamaktadır.

Özellikle Kadıköy ve Üsküdar çevresinde ikamet edenler ve ülkenin birçok yerinden Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi operasyon geçirmek isteyenlerin sayısı hiçte az değildir. Zira burada görev alan alanında deneyimli ve tecrübeli doktorlar ile yapılan estetik operasyonları buraya gelenleri memnun bir şekilde uğurluyor. Estetik ve plastik cerrahi alanında kendini kanıtlamış doktorlar asistanlar ve ekipmanlar ile birçok başarılı operasyona imza atan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi kliniği bir çok başarılı estetik ve plastik operasyona imza atmışlardır.

Bu makalemizde de son zamanlarda sıkça sorduğunuz sorularının başında gelen estetik operasyonlarının devlet hastanelerinde yapılıp yapılmadığı ve eğer yapılıyorsa bunların fiyatları hakkında bilgiler için tüm devlet hastaneleri araştırıp yapılan operasyon çeşitleri operasyonu uygulayan doktorlar ve fiyatlarını sizler için detaylı şekilde araştırdık. www.onlineestetik.com ailesi olarak bu makalemizde sizler için Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi konusu araştırıp Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi çeşitlerini uygulayan doktorları detaylıca araştırdık. Bu konu hakkında detaylıca vereceğimiz bilgilerden sonra bir sonraki makalemizdeki Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi Fiyatları hakkında bilgi almak için başlığımızı takip etmenizi öneririz.

Kadıköy’ün merkezinde bulunan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi merkezi bir konumda olması itibarıyla da sıkça tercih edilen bir hastane olması özelliğini taşımaktadır. İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşabileceğiniz Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde birçok estetik ve plastik cerrahi operasyonları yapılmaktadır. Çok daha uygun fiyata yaptıracağınız estetik operasyonlarını sıralayacak olursak;

 • Meme Estetiği
 • Meme Şekillendirme (rekonstrüksiyonu)
 • Burun Estetiği
 • Vücut Şekillendirme Estetiği
 • Vücut Revizyonu
 • Yarık Damak ve Dudak Operasyonu
 • Yapışık Parmak Operasyonu
 • Yağ Enjeksiyonu Estetiği
 • El Yaralanmaları Tedavisi
 • Açık Yaraların Tedavisi
 • Göz Kapağı Düşmesi Tedavisi

 

Plastik ve estetik cerrahinin artık bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geldiği günümüzde özel estetik hastanelerine göre çok daha uygun fiyatlar ile yaptıracağınız operasyonlar ile kendinize olan özgüveniniz de aratacaktır. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde görev alan uzman doktorlar ve asistanları sıralayacak olursak;

Uzman Doktorları

 

 • Dr. Ayşe İrem İSKENDEROĞLU
 • Dr. Ahmet Kürşat YİĞİT
 • Dr. Kıvan Emre DAVUN

Asistan Doktorlar

 • Serkan KAYA
 • Yunus Emre YILMAZER
 • Semih YILDIZ
 • Hikmet Can DOĞRUEL

 

Aylık ortalama 300 e yakın plastik ve estetik operasyonları yapılan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde kendini yenileme ve daha çok estetik ve plastik cerrahi çeşitleri operasyonlarının yapılması için çalışmalar yapılmaktadır. Devlet hastanelerinde daha uygun fiyatlara yapılan bu operasyonları ve devlet hastanelerini sizler için araştırdık. Diğer devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlar için www.onlineestetik.com sayfamızdaki devlet hastanelerinde yapılan estetik ve plastik operasyonları başlığımızı veya hastane ismi yazarak aramanızı tavsiye ediyoruz. Böylece sadece özel hastane ve klinikler hakkında değil özel hastanelerin yanında devlet hastaneleri hakkında da detaylı bilgiler alabilecek siziniz.

Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlar güven konusunda oldukça güven veriyor diyebiliriz. Zira devlet güvencesiyle ve oldukça deneyimli doktorlar tarafından yapılan bu operasyonların belli bir kısmı veya duruma bağlı olarak tamamı da SGK tarafından ödenebiliyor. Güven konusunda olduğu kadar maddi anlamda da hastalara kolaylık sağlayan devlet hastaneleri zamanla daha çok estetik çeşitlerini uygulamaya başlayacaktır. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğin de kendini yenileyip geliştirerek daha fazla alanda Plastik ve Estetik çeşitleri ile vatandaşlara hizmet vermeye çalışmaktadır Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan estetik fiyatları için bir www.onlineestetik.com  sonraki makalemiz olan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik ve Estetik Cerrahi adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

Adres: Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres : Tıbbiye Cad. No: 23 34668 Üsküdar / İSTANBUL

Tel     : 0 (216) 542 32 32 / 0 (216) 542 32 00

Faks  : 0 (216) 336 05 65

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu