Yanak Estetiği

HLC Estetik Merkezi Ankara Yanak Estetiği

İçindekiler

HLC Estetik Merkezi Ankara Yanak Estetiği

HLC Estetik Merkezi Ankara Yanak Estetiği bir diğer adıyla Bişektomi uygulamasında yanak bölgesinden alınan yağların alınarak yüz hatlarının daha belirgin olması amaçlanır.

Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Nedir?

Hem kadın hem de erkeklerin sıkça tercih ettiği Yanak Estetiği (Bişektomi) özellikle kilo alma – vermeye ve yaşlanmaya bağlı olarak yanak bölgesi yağlanır. Yanak bölgesinde bulunan bu yağ tabakasının alınıp yüz hatlarını kesinleştirme işlemine Yanak Estetiği (Bişektomi) denir.

Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Kimlere Uygulanır?

Ankara’da HLC Estetik Merkezinde yapılan Yanak Estetiği (Bişektomi) uygulaması yüz şekli yuvarlak ya da toparlak olan hem erkek hem de kadınlara başarılı şekilde uygulanmaktadır.

Diyet ve egzersizlerle giderilmeyen yanak bölgesindeki yağ tabakası bulunan kişilere uygulanan Yanak Estetiği (Bişektomi) giderilmektedir.

Yanak Estetiği (Bişektomi) uygulaması 20 yaş üstü kişilere uygulanabilmek iken bulaşıcı hastalığı bulunan kişilere uygulanmamaktadır.

Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Önceki Süreç

HLC Estetik Merkezi Ankara Yanak Estetiği
Ankara Yanak Estetiği

Ankara HLC Estetik Merkezinde yaptıracağınız Yanak Estetiği (Bişektomi) öncesi estetik merkeziniz ile iletişime geçerek ön muayene için en uygun gün alınır. Ön muayene esnasında hastanın estetik geçmişi incelenip değerlendirilir. Yüz şekli, yüz yapısı ve altın oran değerleri de incelenip belirlendikten sonra hastaya operasyon beklentileri sorulur. Tabi ki doktorunuzda bu noktada kendi fikirlerini hastaya iletir. Daha sonraki aşamada doktorunuz operasyon hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra Yanak Estetiği (Bişektomi) tarihi belirlenir.

Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Nasıl Yapılır?

HLC Estetik Merkezi Ankara Yanak Estetiği
Ankara Yanak Estetiği

Ankara HLC Estetik Merkezinde yaptıracağınız Yanak Estetiği (Bişektomi) uygulaması lokal anestezi altında yapılmaktadır. Operasyon lokal anestezi altında yapıldığından dolayı hasta operasyon anında herhangi acı hissetmemektedir. Ameliyata ağız içerisine açılan 1 cm lik kesi ile başlanılır. Kesinin açılması ile birlikte bichat keseleri alınır. Bichat keselerinin alınması yüz fonksiyon kaybına neden olmamaktadır. Yanak bölgesinden alınan yağ tabakasından sonra açılan kesi kendinden eriyen dikiş ile dikilir.

Kesinin ağız içine açılmasından dolayı görünürde herhangi bir iz kalması söz konusu değil. Yaklaşık 1 saat süren Yanak Estetiği (Bişektomi) uygulaması sonrası hasta aynı gün hastaneden taburcu edilir.

Yanak Estetiği (Bişektomi) cerrahi bir müdahale olduğundan dolayı mutlaka alanında uzman ve tecrübeli bir estetik cerrah tarafından ve steril tam teşekküllü hastane ortamında yapılması gerekmektedir.

Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Sonraki Süreç

Yanak Estetiği (Bişektomi) ameliyatı ağız içine açılan kesi ile yapıldığından dolayı ağız içerisinde yara oluşmaktadır. Ağız içi yaraları en erken iyileşen yaralar olduğundan dolayı yaklaşık 1 hafta içerisinde ağız içi yarası iyileşir. Her estetik operasyonunda olduğu gibi Yanak Estetiği (Bişektomi) işleminde de ödem oluşabilmektedir. Bu ödem birkaç sürüp kendiliğinden geçmektedir.

Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Fiyatları 2020

Halk arasında Hollywood yanak estetiği olarak ta bilinen 2020 Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Fiyatı için estetik merkeziniz Ankara HLC Estetik Merkezi ile aşağıda vereceğimiz iletişim adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Zira ön muayane sonrası net fiyat verilmektedir. İnternet ortamında Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Fiyatlarını vermek olanaksızdır.

Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Fiyatları uygulamayı yapan hastane, doktor, il ve hatta ilçeye göre değişkenlik göstermektedir.

Sizlerde Ankara’da Yanak Estetiği Yaptıranlar, Ankara Yanak Estetiği, Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) Fiyatları, Hollywood yanak estetiği, HLC Estetik Merkezi Ankara Yanak Estetiği ve Bişektomi hakkında yorum yapmak ve görüşlerinizi dile getirerek Ankara Yanak Estetiği (Bişektomi) yaptırmak isteyen kişilere fikir vermek için sayfamızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yanak Estetiği, Ankara Yanak Estetiği, Ankara Yanak Estetiği Fiyatları, Bişektomi, Hollywood Yanak Estetiği, Ankara Estetik Merkezleri, Ankara Estetik Doktorları makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi İletişim

Adres: Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu Cad. No. 6 GOP Çankaya / Ankara

Tel: 0312 447 12 12

Whatsap: 533 678 61 54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu