Estetik AmeliyatlarıBurun Estetiği

Hologram Burun Estetiği

Hologram Burun Estetiği
Hologram Burun Estetiği

Hologram Burun Estetiği

 

Burun estetiğinde hologram burun estetiği hakkında hologramın ne olduğundan kısaca bahsedersek Hologram Burun Estetiği hakkında daha net bilgileri almış olursunuz.

Hologram ışığı görüntüye aktaran fiziksel bir yapıya sahip bir teknolojik kavramdır.  Bir materyali kodlayarak ve en son bize vereceği görüntüyü bir ekran üzerinde yansıtan teknolojidir. Hologramın görüntünü aydınlatılmış bir hologram baskısına veya görüntüyü herhangi bir ekran üzerine yansıtarak görmemiz mümkündür.

Hastalar ameliyat öncesinde 3 boyutlu olarak operasyon sırasında kendilerine yapılacak olan yeni burunu yani operasyon sonrasındaki burnunun şeklini yapısını görebilmektedir. Buda Hologram Burun Estetiği ile yapılmaktadır. Hologram Burun Estetiği de 3D Mask Burun Estetiği ve 3D Burun estetiğinde de olduğu gibi hasta operasyon öncesinde kendine yapılacak olan yeni burnu doktoru tarafından hastaya gösterilir. Böylece hasta içi rahat bir şekilde güvenli ve huzurlu bir estetik operasyonu geçirir ve operasyon sonrasında da memnun bir şekilde hastaneden ayrılır.

Hologram Burun Estetiğini 3D Mask Burun Estetiği ve 3D Burun estetiğinden ayıran nokta Hologram Burun Estetiğinde doğal burun şekli ve yapısı ile operasyon sırasında size uygulanacak olan burun şekli ve yapısı görüntü olarak kaydedilir, bilgisayar ortamında depolanır ve en sonunda hareket efekti de eklenerek 3 boyutlu veya daha fazla boyutlu şekilde sizlere gösterilir. Yani kısaca yeni burun yapısını sanki gerçek yaşamdaymışçasına burnunuza dokunur gibi yeni burnunuzu hissedecek yeni burnunuzu görecek ve benimseyeceksiniz.

Aslında sonuç olarak Hologram Burun Estetiği de 3D Mask Burun Estetiği ve 3D Burun estetiği ile aynı mantık ve aynı amaç doğrultusunda uygulanan bir burun estetiği çeşididir. Buradaki ortak amaç hastaya operasyon öncesi yeni burunu adeta gerçek yaşamdaymışçasına gösterebilmek ve doktor hasta arasındaki memnuniyet ilişkisini en üst seviyeye çıkarıp gönül rahatlığıyla ve güven içerisinde burun estetiği yaptırmak.

 

Biz www.onlineestetik.com ailesi olarak Burun Estetiği yöntemlerini 3D Burun Estetiği yapan hastaneleri ve doktorları titizlikle sizler için araştırdık. Ve saç ekim bölümünde makaleleri yayınladık.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu