Kaş EstetiğiEstetik Ameliyatları

İp ile Kaş Kaldırma Estetiği Hakkında Merak Edilenler

İp ile Kaş Kaldırma Estetiği Hakkında Merak Edilenler

 

Soru: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği kalıcı mıdır?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği sonuçları kalıcı değildir. Bu uygulama kişinin mimiklerini kullanama sıklığı ve kişinin doku ve cilt yapısına göre de ortalama 6 ay ile 2 yıl arası etkisi devam eden bir uygulamadır.

 

Soru: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği tekrar yapılabilir mi?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiğinin kalıcı bir yöntem olmadığını belirtmiştik. Bundan dolayı düşen kaşları tekrar kaldırmak için İp ile Kaş Kaldırma Estetiğine tekrar başvurulabilir.

İp ile Kaş Kaldırma Estetiği Hakkında Merak Edilenler
İp ile Kaş Kaldırma Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Soru: İp ile Kaş Kaldırma Estetiğine kaş dökülmesi yaşanır mı?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiğinde kaşlara müdahalede bulunulmaz. Bundan dolayıdır ki kaşlarda dökülme sorunu yaşanmamaktadır.

 

Soru: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği göz yapısında değişikliğe neden olur mu?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği göze ve göz kapağına müdahale edilmeden yapılan bir estetik türü olduğundan göz yapısında en ufak bir değişiklik yaratmaz.

 

Soru: İp ile Kaş Kaldırma Estetiğinde kaşlara ne kadar kavis verilebilir?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiğinde amaç kaşlara doğal bir görünüm kazandırmaktır. Kaş dokusuna göre kaşlara kavis verilebilir. Kaş dokusunun üzerinde verilen kavis doğal görüntünüzü bozup yüzde orantısız bir görünüme sebebiyet verebilir.

 

Soru: İnce ve seyrek kaşlara İp ile Kaş Kaldırma Estetiği uygulanabilir mi?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği tüm kaş yapısına uygundur. Bundan dolayıdır ki kaşın inceliği kalınlığı ve seyrekliği bu estetiğe engel bir durum değildir.

 

 

Soru: İp ile Kaş Kaldırma Estetiğinin avantajları nelerdir?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği ameliyatsız bir yöntem olduğu için yüzde herhangi bir kesi yara izi kalmamaktadır. Bundan dolayıdır ki pansumana gerek kalmaz, bandaj kullanma ihtiyacı kalmaz, iyileşme süreci çok hızlı olup sosyal yaşantınız da sizi olumsuz etkilemez. Çok kısa süren bu operasyon sinirlere dokunulmadığı için kişide his kaybına neden olmaz. Özellikle genç yaşta kaş sorunu yaşayanlara İp ile Kaş Kaldırma Estetiğini tavsiye ediyoruz.

 

Soru: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği sonrası iplerin kopma durumu var mı?

Cevap: İp ile Kaş Kaldırma Estetiği kalıcı bir uygulama olmadığı ip gevşemesi veya ip kopmasına bağlı olarak kaş düşmesi yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için İp ile Kaş Kaldırma Estetiğinde artık çift ip tekniği kullanılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu