Estetik AmeliyatlarıKulak Estetiği

İple Kepçe Kulak Estetiği

İçindekiler

İple Kepçe Kulak Estetiği

İple Kepçe Kulak Estetiği Nedir?

İple Kepçe Kulak Ameliyatı klasik kepçe kulak estetiğine nazaran daha erken iyileşme süreci olan ağrısız acısız bir işlem olup medikal ipler yardımıyla yapılan bir estetik uygulamadır. Pratik bir yöntem olan İple Kepçe Kulak Estetiği son zamanlarda en çok uygulanan estetik operasyonlardan biri haline geldi.

İple Kepçe Kulak Estetiği Avantajları

İple Kepçe Kulak Estetiği Avantajları

Bu uygulamada hastanın kulak bölgesine herhangi bir neşter vurulmadan yapıldığı için hasta operasyon anında ağrı ve acı hissetmemekle beraber operasyon sonrasında da kesinlikle herhangi bir kesi izi kalmaz. Kesi izi kalmamasından dolayı çok sık tercih edilmektedir. İple Kepçe Kulak Ameliyatı diğer bir avantajı ise çok pratik bir operasyon olmasıdır. Yaklaşık 15 – 20 dakika sürmektedir. Kalıcı bir operasyon olduğundan dolayı tekrar kepçe kulak estetiği yaptırmanıza gerek kalmayacaktır.

İple Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

İple Kepçe Kulak Ameliyatı şekil olarak asimetrik olan kulak yapısı kıkırdakların medikal iplerle geriye doğru alınması ile yapılır. Ameliyat sırasında kullanılan ipler kalıcı ve uzun ömürlü ipler olduğundan dolayı operasyon kalıcı olmaktadır. Lokal anestezi altında yapıldığından dolayı operasyon anında sadece kulak bölgesi uyuşturulur.

İple Kepçe Kulak Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

İple Kepçe Kulak Ameliyatı maalesef her hasta için uygun değildir. Bazı hastalarda kıkırdak fazlalığı yoğun olmamakla beraber kıkırdak yoğunluğunun belli bir noktada birikmesi durumunda yapılması uygun değildir. Kıkırdak yoğunluğu olmayan her yaşta hastalar için uygun olan İple Kepçe Kulak Ameliyatında başarı oranı yüzde 90 nın üzerindedir. Sizlere hangi tekniğin uygun olacağına doktorunuz ön muayene sonucu karar verecektir.

İple Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatları

İple Kepçe Kulak Estetiği Fiyatları

İple Kepçe Kulak Ameliyatı net fiyatlarını internet ortamında vermek yasal olmamakla beraber operasyonu gerçekleştiren hastane, doktor, il gibi değişken faktörlere göre fiyatlarda değişkenlik gösterecektir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu