Estetik Merkezleriİstanbul Estetik Merkezleri

İstanbul Cerrahi Hastanesi

Onlineestetik aracılığı ile dünyanın her yerinde bütün şehirlerinde yer alan tüm estetik merkezlerinin iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilir adres tarifini alabilirsiniz. Bunun yanında bir de estetik merkezleri ve estetik hekimlerini bulabilme ve estetik merkezleri ve estetik cerrahlarından randevu alabilmeniz için özel bir içerik hazırlamaya çalışmaktayız. İstanbul Cerrahi Hastanesi İstanbul’da bulunan en bilindik ve en iyi estetik merkezlerinden biridir.

İstanbul Cerrahi Hastanesi

İstanbul Cerrahi Hastanesi profesyonel kadrosu ile Nişantaşı/İstanbul’da hizmet vermektedir. Tercih edilen bu profesyonel estetik hastanesi İstanbul Cerrahi Hastanesinin açık adresi aşağıda yer almaktadır. İstanbul’da bulunan estetik merkezleri arasında alternatiflerinizden biri de İstanbul Cerrahi Hastanesi olabilir.

İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde Yapılan Estetik Ameliyatları

Meme Estetiği

Meme Büyültme

Meme Küçültme

Meme Dikleştirme

Jinekomasti

Burun Estetiği

Yüz Estetiği

Alın Germe ve Kaş

Orta Yüz Germe

Yüz Germe, Boyun Germe

Göz Çevresi Estetiği

Kulak Estetiği

Yüz Protezleri

Vücut Estetiği

Yağ Aldırma – Liposuction

Karın Estetiği

El ve Kol Estetiği

Bacak ve Popo Estetiği

Genital Bölge Estetiği

Vaginoplasty

Labioplasty

Hymenoplasty

Erkek Genital Estetiği

PRP

Dolgu

El gençleştirme

Aşırı Terleme

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetic cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

İstanbul Cerrahi Hastanesi

Adres: Ferah Sokak No:22 P.K.:34365 Nişantaşı / İstanbul

Telefon: 444 44 24

0212 296 94 50

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu