Ameliyatsız Estetik

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

İçindekiler

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020
İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

Dudak Dolgusu Fiyatları 2020 dolgu işlemini yapan hastane, doktor, klinik, uygulamanın yapıldığı il – ilçe ve kullanılan yöntemlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020 Kadıköy, Beşiktaş gibi gelişmiş ilçelerde daha yüksek iken Tuzla, Silivri ve Esenyurt gibi ilçelerde daha düşük fiyatlara yapılabilmektedir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu Nedir?
Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu, gerek yaş ilerlemesi gerekse de başka nedenlerden dolayı kişinin dudaklarında hacim kaybı yaşanabilmektedir. Dudaklara hacim kazandırmak için bir çok yöntem uygulanabilmekte iken bizler de siz değerli okuyucularımız için dermatolojik bir uygulama olan Dudak Dolgusunu araştırdık ve Dudak Dolgusu Fiyatları 2020 siz değerli okuyucularımız için paylaşacağız.

Dudak Dolgusu hacim kaybı yaşayan dudakları daha canlı, dolgun ve dudak çevre kontürlerini daha da belirginleştirmek için dudakların içine ve etrafında enjekte edilen dermal dolgu işlemidir.

Dudak Dolgusu uygulamasını gerçekleştiren cerrahların başarılı ve tecrübeli olması son derece önemlidir. Zira dolgu oranının çok kaçması durumunda yüzünüze yakışmayan kalın dudaklar ortaya çıkmakta olup dolgu oranının az olması durumunda yine hacimsiz dudaklara sahip olabilirsiniz. Bu olumsuz durumların yanında dolgu maddesinin kalitesiz olması, uygulamanın steril ortamda yapılmaması gibi sağlıksız durumlarda maalesef hasta enfeksiyon kapma ve hastalık geçirme gibi ciddi sağlık problemleri yaşayabilmektedir.

Dudak Dolgusu yaptıracak kişilerin hastane ve doktorlarını mutlaka çok detaylı araştırmasını ve sağlık bakanlığı tarafından ruhsatı olmayan estetik ve güzellik merkezlerini tercih etmemelerini tavsiye ediyoruz. Zira bu konulara dikkat etmeyen kişilerin ciddi sağlık problemleri yaşadığını gerek çevremizde gerekse de haberlerde okuyup duyuyoruz. Özellikle İstanbul Dudak Dolgusu düşünen kişilerin merdiven altı diye tabir edilen işletmelerden uzak durması gerekmektedir. Hastaneler ve sağlık bakanlığı ruhsatlı estetik merkezleri araştıracağınız işletmeler olmalı.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dermatolog veya uzman estetik cerrahları tarafından yapılması gereken bir dolgu işlemi olan Dudak Dolgusu uygulama anında hastanın acı çekmediğini belirtelim. Uygulamadan önce hastanın dudak bölgesine sürülen anestezik kremler ile hasta uygulama anında acı ve ağrı hissi hissetmeyecektir. Anestezi işleminden sonra ince uçlu iğneler ile dudak içine ve dudak çevresine özel dolgu maddesi enjekte edilir. Dudak Dolgusu yaklaşık 30 – 45 sürmektedir. Uygulama tamamlandıktan hemen sonra işlem etkisini göstermektedir.

Dudak Dolgusu Avantajları

Uygulamadan hemen sonra Dudak Dolgusu etkisini gösterir.

İstanbul Dudak Dolgusu dudak çevresi kontürleri daha belirginleşir.

Uygulama ağrısız geçmektedir.

Daha canlı ve daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020
İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları 2020 net şekilde vermek tamamen olanaksızdır. Zira yazımızın da başında belirttiğimiz gibi uygulamayı gerçekleştiren doktor, hastane ve il – ilçe gibi faktörler Dudak Dolgusu Fiyatları 2020 etkilemektedir. İstanbul’da Dudak Dolgusu konusunda alternatiflerin oldukça fazla olması değişken fiyatların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2020 ortalama 1750 TL – 8000 TL arasında değişen fiyatlar ile yapılmakta olup 1500 TL altında yapılan uygulamalardan mutlaka kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Zira bu fiyatların altında yapılan Dudak Dolgusu ya steril ortamda yapılmıyordur yada kötü bir dolgu maddesi kullanılmaktadır. Bu durumda maalesef sağlığınızı da olumsuz etkilemektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu