Estetik AmeliyatlarıLazer Epilasyon

İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon

İçindekiler

İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon

İstanbul Şişlide hizmet veren İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon ile İstanbul’da en çok tercih edilen yerlerden biridir. İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon cihazları FDA onaylı olmakla beraber FDA onaylı olmayan cihazlarla yapılan uygulamalarda telafisi olmayan olumsuz durumlara yol açabilecektir.  Lazer Epilasyon alanında uzman doktorlar tarafından uygulanmaktadır.

Sağlık bakanlığı yönetmeliği ile Lazer Epilasyon işlemeleri sadece sağlık kuruluşlarında yapılmasına karar verilmiştir.

Lazer Epilasyon Nedir?

İstanbul Lazer Epilasyon
İstanbul Lazer Epilasyon

İstanbul Lazer Epilasyon vücudun birçok noktasında istenmeyen tüylerden kurtulmak amacıyla yapılan bir uygulamadır. İstanbul Lazer Epilasyon ile tüy ve kıl aldırmada geleneksel yöntemlerden olan ağda, tıraş, tüy dökücü kremler ve kimyasal maddeler hem zaman hem de acı yönünden insana zor anlar yaşatmaktaydı. İstanbul Lazer Epilasyon ve gelişen teknoloji ile kıl ve tüy aldırmak çok kolay ve zahmetsiz hale getirildi.

Unutulmaması gerekir ki lazer epilasyon uygulamaları sağlık kuruluşlarınca yapılmalı ve hangi sağlık kuruluşlunda Lazer Epilasyon yaptıracak olursanız olun mutlaka sağlık kuruluşunu, epilasyon işlemini gerçekleştiren doktor kadrosunu ve epilasyon cihazının FDA onaylı olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira yanlış bir uygulamada telafisi olmayan sonuçlar ortaya çıkacaktır.

İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon

İstanbul Lazer
İstanbul Lazer

İstanbul gerek estetik cerrahide gerekse de güzellik merkezleri konusunda Türkiye’nin en çok alternatifi bulunan ve en çok tercih edilen şehridir. Hatta sadece İstanbul’dan değil şehir dışından ve hatta yurtdışından dahi bir çok insan hem estetik operasyonları için hem de lazer epilasyon uygulamaları için İstanbul’u tercih etmektedirler. İstanbul Lazer Epilasyon merkezleri içerisinde en çok tercih edilen sağlık kuruluşlarından biride şüphesiz ki Şişlide hizmet veren İstanbul Tıp Merkezidir. Sağlık bakanlığı onaylı bir kuruluş olan İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon uygulamaları alanında uzman ekip tarafından doktor gözetiminde yapılmaktadır.

İstanbul Lazer Epilasyon Türleri

Alexandrite lazer ( 755 nm dalga boyu )

Nd: yağ lazer ( 1064 nm )

Yoğun ışık kaynakları ( 590-1200 nm )

Diod lazer ( 800-810 nm )

Ruby lazer ( 694 nm)

İstanbul Lazer Epilasyon
İstanbul Lazer Epilasyon

İstanbul Tıp Merkezinde uygulanan Lazer Epilasyon uygulamalarında amaç uygulama alanının çevresine ve deriye herhangi bir zarar vermeden ışık ve deri arasındaki tüyleri kalıcı olarak yok etmektir. İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon uygulamalarında 2008 yılından beri Alexandrite lazer cihazı kullanılmakta. İstanbul Tıp Merkezi 2016 yılında FDA onaylı Nd: yağ lazer cihazını da kullanarak ziyaretçilerine hizmet vermektedirler. İstanbul Lazer Epilasyon cihazlarından Alexandrite lazer cihazı hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

Alexandrite lazer cihazı FDA onaylı bir cihaz olup, yan etkisi oldukça düşük bir cihazdır. Bu cihaz soğutucu teknolojiye sahip olmakla beraber cihazın pulse genişliği istenildiği gibi ayarlanabildiği için her türlü cilt yapısına uyumludur. Hijyen konusunda da önemli bir özelliği olan Alexandrite lazer cihazı ışın atışları yaparken kesinlikle cilde temas etmemektedir. Bu durum özellikle genital bölgelerin hijyeni açısından oldukça önemli bir özelliktir.

Lazer Kaç Seans Sürmektedir?

İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları 2020
İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları 2020

Kişinin lazer epilasyon uygulamasını vücudun hangi bölgesine yaptıracağı ve kişinin vücudunda bulunan kıl ve tüyün yapısı ve miktarına göre seans sayıları da değişmektedir. Normal şartlarda Şişli Lazer Epilasyon 2 ay ara ile 5 – 10 seans arası sürmektedir.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygun Değildir?

İstanbul Lazer Epilasyon

Bronz ciltlere uygulandığı zaman başarı oranı oldukça düşüktür.

Ben üzerine lazer epilasyon yapılmamaktadır.

Yara ve akne üzerine lazer epilasyon yapılmamaktadır.

Uçuk ve siğil alanlarına uygulanan lazer epilasyon hastalığın yayılmasına neden olacağı için uçuk ve siğil alanlarına da lazer epilasyon yapılmaz.

Hormon tedavisi gören kişilere uygulanan lazer epilasyonda seans sayıları artmaktadır.

Kollegenaz hastalığında yani ışığa duyarlılığın olduğu hastalıklarda lazer epilasyon uygulanmaz.

İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları 2020

İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları 2020, Şişli İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları 2020 veya İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon Fiyatları 2020 sizlerin tüy yapısına, uygulama alanına, tüylerin sıklığına göre Lazer Epilasyon Fiyatları 2020 da değişmektedir. Lazer Epilasyon Fiyatları 2020 hakkında daha detaylı bil almak için aşağıda belirteceğimiz iletişim adresinden ulaşarak ön muayene sonrası hastane tarafından net fiyat verilecektir.

Sizlerde Lazer Epilasyon, İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları 2020, Lazer Epilasyon Fiyatları 2020, İstanbul Tıp Merkezi Lazer Epilasyon yaptıranlar ve İstanbul Tıp Merkezi  hakkında yorum yapmak ve görüşlerinizi dile getirerek Lazer Epilasyon yaptırmak isteyen ve İstanbul Lazer Epilasyon fiyatları hakkında fikir vermek için sayfamızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İstanbul Tıp Merkezi İletişim

Adres: Şehit Ertuğrul Kabataş (Esentepe) Cad. No:30 Gülbağ Mecidiyeköy – Şişli – İst

Telefon: 0 212 217 9535 (PBX)

Faks: 0 212 217 9534

Whatsapp: 0 543 952 0563

E-mail: [email protected]

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu