Uncategorized

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Yüz Germe Estetiği

İçindekiler

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Yüz Germe Estetiği

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Yüz Germe Estetiği alnında uzman doktor kadrosu Uzm. Tabip Çağla Çiçek,  Dr. Gaye Filinte, Uzm. Tabip Ali Cem Akpınar ve Uzm. Tabip Murat Yaman tarafından başarılı şekilde yapılmaktadır. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde Yüz Germe Estetiği dışında

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Yüz Germe
Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Yüz Germe

Meme estetiği

Meme büyütme

Meme küçültme

jinekomasti

Burun estetiği (Rinoplasti)

Kepçe kulak estetiği

Çene estetiği

Göz kapağı estetiği

Estetik kaş

Liposuction

Yağ aldırma

Gibi estetik operasyonlarını da başarılı şekilde yaptırabilirsiniz. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi diğer devlet hastanelerine oranla estetik cerrah kadrosu bakımından daha zengin doktor kadrosuna sahiptir. Bu zenginlikte hastalara daha kolay ve daha erken randevu alabilmeleri için büyük bir fırsattır. Ayrıca zengin doktor kadrosunun olması hastalara doktor seçimi içinde büyük bir avantaj sağlamaktadır. Şimdi de gelelim Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yüz Germe Ameliyatları, Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Estetiği Yapılır mı? Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır? 2020 Yüz Germe Fiyatları sorularına cevap aramaya.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yüz Germe Ameliyatları büyük bir titizlikle yapılmakta olup operasyon öncesinde mutlaka randevu almanız gerekmektedir. devlet hastanelerinde estetik operasyonlarına olan talebin çok fazla olmasından dolayı randevu alabilmek sıkıntı yaratmaktadır. Fakat Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde estetik operasyonlarının Uzm. Tabip Çağla Çiçek, Dr. Gaye Filinte, Uzm. Tabip Ali Cem Akpınar ve Uzm. Tabip Murat Yaman gibi alanında uzman deneyimli 4 farklı estetik cerrah tarafından yapılıyor olması randevu süresini biraz daha yakın tarihte almanızı sağlayabilir.

Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Estetiği Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Yapılır mı?
Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Estetiği Yapılır mı? en çok merak edilen soruların başında gelmekte iken bu sorunun cevabına gelecek olursak; evet bir çok devlet hastanelerinde Yüz Germe Estetiği veya diğer bir ismi ile Yüz Germe Ameliyatı başarıyla yapılmaktadır. Fakat bir çok devlet hastanesinde maalesef estetik operasyonlarının tek estetik cerrah tarafından gerçekleştirilmesi randevu almayı zorlaştırmaktadır. Sizlerde Yüz Germe Ameliyatı devlet hastanelerinde gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka çok öncesinden randevu almanızı öneririz.

Yüz Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

Yüz Germe Estetiği bir çok farklı yöntemle yapılabilmektedir. Son zamanlarda ameliyatsız Yüz Germe Ameliyatına olan talepler oldukça fazla. Özellikle 50 li yaşlardan sonra bayan ve erkeklere başarılı şekilde uygulanabilen Yüz Germe Ameliyatı kişinin yüz derisinde sarkmalar ve kırışıklıklar olması durumunda uygulanır. Cilde atılan kesiler ile hastanın yüz cilt altında bulunan bağ dokuları ve mimik kasları gerdirilip hastanın daha gergin ve daha canlı bir yüz hattına sahip olması sağlanır. Ameliyatlı yöntemlerde hastaların en çok çekindiği olay ise iz kalıp kalmayacağıdır. Ameliyatlı Yüz Germe işlemlerinde kesiler genellikle saç içerisine atılan 1 – 2 mm lik kesiler ile yapıldığı için yüz bölgesinde iz kalması söz konusu değildir. İzler genellikle saç bölgesinde saklanır.

Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Estetiği Fiyatları 2020

Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Fiyatları 2020
Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Fiyatları 2020

Devlet Hastanelerinde Yüz Germe Estetiği Fiyatları 2020 sanal ortamda net olarak vermek olanaksızdır. Zira hastanın yüz bölgesindeki deformeler, kırışıklıklar ve operasyonu gerçekleştiren hastaneye göre fiyat farklılıkları da ortaya çıkmaktadır. SGK nın bazı durumlarda da Yüz Germe Ameliyatı ücretlerinin ya belli bir kısmını yada tamamını karşıladığını belirtelim. Fakat SGK nın bu operasyonu karşılaması için belli şartların oluşması gerekmektedir. Şayet estetik operasyon sağlık açısından yapılması zorunlu bir operasyon ise SGK bu operasyonun ya tamamını yada belli bir kısmını karşılamaktadır. Unutulmaması gerekir ki Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları 2020 devlet hastanelerinde özel hastane ve estetik kliniklere oranla daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Devlet Hastanelerinde Randevu Nasıl Alınır?

Devlet Hastaneleri Plastik ve estetik Cerrahi Kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Estetik ve Plastik Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

 

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi İletişim

Adres: D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL

Tel: 0 216 441 39 00 / 0 216 458 50 00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu