Estetik AmeliyatlarıKaş Estetiği

Kaş Ekimi Fiyatları 2019

Yüzün güzelliğinde bütünleyici en temel etkenlerden biride kaşlardır. Özellikle son yıllarda teknolojinin de farklı yöntemler üreterek geliştirdiği kaş ekimi yöntemlerine rağbet oldukça yüksek. Bayanların çoğu kaş ekimi yaptırmak istiyor ancak yaptırmadan önce kaş ekimi fiyatları hakkında bilgilenmek için internette araştırmalar yapıyor. Bizde sizlerin işlerini kolaylaştırabilmek adına kaş ekimi fiyatları 2019 konusunda detaylı araştırmalar yaparak sizlerle paylaşmak istedik.

Kaş ekiminde kullanılan yöntem ise donör bölgelerden alınan sağlıklı kıl köklerinin kaş bölgesine aktarılmasıdır. Nakil işlemi yaptırdıktan ortalama 2.5  – 3 ay sonra yeni kaşlar çıkmaya başlayacaktır. Kaş ekim işlemi yaptırttıktan sonra kaşlara yeni şekiller verilmek için yedi ay gibi bir süre beklenmesi gerekmektedir. Ekimin hemen ardından kaşlara yeni şekiller verilmemelidir. Hatta kaşa şekil verme işlemi için profesyonel kişiler tercih etmekte ve dikkatli bir şekilde yapılmasında fayda vardır.

Kaş Ekimi Fiyatları   

Yine diğer estetik operasyonlarda olduğu gibi kaş ekimi operasyonlarında da fiyatlar oldukça değişkendir. Biz sizler için orta seviyede kliniklerin verdikleri fiyatları paylaşmak istiyoruz.

Kaş ekiminde de fiyatlar kök başı verilmektedir. 1 Kök ortalama olarak 9 TL seviyelerinde verilmektedir.

Peki ideal bir kaşa sahip olmak için kaç kök ektirmek gerekir.

Arkadaşlar bunun için kaşınızın seyreklik miktarı önemlidir. Ancak orta seviyede bir kaşı toparlayabilmek için ortalama olarak 300 kök ekimi gayet idealdir. 300 kök ekim işlemi ortalama olarak 2 ila 4 saat aralığında bir süre içerisinde yapılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu