Estetik AmeliyatlarıKaş Estetiği

2020 Kaş Ekimi Fiyatları

2020 Kaş Ekimi Fiyatları

2020 Kaş Ekimi Fiyatları
2020 Kaş Ekimi Fiyatları

2020 Kaş Ekimi Fiyatları son zamanlarda en fazla aranan kelimeler arasında yer aldı. Kaş ekiminde ekim fiyatları kadar ekim yöntemleri ve ekim başarısı da son derece önemlidir. Zira günümüzde hemen hemen her ilde saç ekim merkezleri olmakla birlikte özel hastane estetik merkezleri ve devlet hastanelerinde de saç ekiminin yapılması ile birlikte bir çok kaş ekim alternatifi bulabilirsiniz. Bu durum her ne kadar olumlu olsa da işinin ehli olmayan binlerce doktor ve saç ekim merkezinin de aktif olarak çalıştığını unutmayınız. 2020 Kaş Ekimi Fiyatları da bu kadar alternatifler arasında farklılıklar göstermektedir.

Kaş Ekimi Nedir?

 Kaş Ekimi Fiyatları
Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kişilerin belli nedenlerden dolayı kaşları dökülür. Dökülen kaşların yerine saç ekim yöntemleri ile kaş bölgesine de kaş ekimi gerçekleştirilir. Kişinin donör bölgesinden alınan saç köklerinin belli yöntemlerle kaş bölgesine ekilmesi işlemine Kaş Ekimi denir.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş Ekimi Fiyatları
Kaş Ekimi Nedir?

Kaş Ekimi hastanın donör bölgesinden alınan saç köklerinin kaşlara transfer işlemi ile gerçekleştirilir. Hastalarda donör bölgesi genellikle ense bölgesi olarak kabul görmektedir. Bir çok yöntemi olan Kaş Ekiminin en çok ve en başarılı uygulandığı yöntem FUE yöntemi ile transfer işlemidir. Lokal anestezi yöntemiyle uygulanan Kaş Ekimi yaklaşık 2 saat sürmekte olup acısız ve ağrısız bir yöntemdir. Kaşlar için en ideal ve en uygun saç kökleri doktorunuz tarafından belirlendikten sonra transfer işlemi gerçekleşir. Alınan kökler kaşların çıkış yönüne ve açısına göre tek tek ekim işlemi gerçekleştirilir.

2020 Kaş Ekimi Fiyatları

2020 Kaş Ekimi Fiyatları
Kaş Ekimi  Fiyatları

Kaş ekimi Fiyatları 2020 ekimi yaptıracağınız hastane, doktor, yöntem, ve ile göre değişkenlik gösterebilmektedir. Alınan greft sayısı da Kaş Ekimi Fiyatlarını belirleyen bir diğer faktördür. Net olarak fiyat veremesek te ortalama İstanbul Kaş Ekim Fiyatları 1500 TL – 5000 TL, Ankara 1250 – 4500 TL, İzmir 1500 TL – 5000 TL gibi fiyatlar arasında değişkenlik gösterebilmektedir. 2020 Kaş Ekimi Fiyatları sizlerin kaş yapısı, doktor tercihi, hastane tercihi ve il tercihlerinize göre farklılıklar gösterebilmektedir. Kaş Ekimi için verdiğimiz ortalama fiyatlar sadece sizlere fikir vermesi açısından verdiğimiz fiyatlar olup ve yaklaşık olarak bu fiyatlar civarında yapılmaktadır.

Kaş Ekimi Tavsiyeleri

 Kaş Ekimi Tavsiyeleri
Kaş Ekimi Tavsiyeleri

Kaşlar yüz bölgesinde görüntünüzü en çok etkileyen bölgeler olduğu için ekim işleminin başarısı da en az fiyatlar kadar önemlidir. Bu nedenden dolayı kaş ekim fiyatları kadar operasyonu gerçekleştiren hastane ve doktorunuzu mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Operasyondan önce detaylı bir doktor analizinden sonra doktor hakkında çeşitli sayfalarda yapılan doktor yorumları, şikayetleri ve analizleri iyice değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kaş ekimi fiyatlarını almak için mutlaka doktorunuz ile operasyon öncesi görüşmenizi isteklerinizi doktorunuza çok iyi belirtmenizi ve gerekirse bunu yazılı ve karşılıklı imzalı şekilde madde madde olarak yazmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sın zamanlarda yaşanan hadiselerden dolayı bunu yapmak operasyon sonrası istenmeyen durumlar için eliniz güçlenir. Zira bazı estetik merkezleri ve doktorların operasyonun başarısız olması, hastanın istekleri dışında dokunuşlar yapılması durumunda sorumluluk üstlenmemesi ve hasta ile ilgilenmemesi hastaları karşılıklı imzalar ile güvence altına alması son derece önemlidir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu