Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Operasyonları

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Operasyonlar
Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Operasyonları

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Operasyonları

Ankara’da çok gelişen estetik operasyonları sadece Ankara halkı için değil çevre illerden gelen kişilerinde estetik operasyonları için tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir. Günden güne artan estetik talepleri gelişen estetik yöntemleri sayesinde çok insan estetik yaptırma kararı almakta. Bizlerde Ankara’da estetik operasyonu yaptırmayı düşünenler için Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Operasyonlarını araştırdık bilgileri sizlere sunuyoruz.

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği 2006 yılında kuruldu. 2006 yılından itibaren estetik operasyonu kabulü yapan Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde alanında uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Türkiye’nin en kalabalık ilçesi olan Ankara’nın Keçiören ilçesinde estetik cerrahi için çokça talep olmakta. Sadece özel hastane ve kliniklerde değil devlet hastanelerinde de estettik operasyonların yapılması ile birlikte sadece Ankara’dan değil Türkiye’nin her şehrinden insanlar buraya estetik operasyonları için gelmekte.

Devlet Hastanelerinde istediğiniz tüm estetik operasyonları bulabilmeniz mümkün değil fakat devlet hastaneleri de gelişen teknolojiler sayesinde farklı estetik operasyonları da yapılmaya balandı. İnsanlarda söyle bir algı söz konusu: Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonları ne kadar başarılı ve güvenli. Evet devlet hastanelerinde çalışan her doktor başarılı değildir. Ama devlet hastanelerinde çalışan doktorların çok büyük bir kısmı başarılı estetik operasyonları gerçekleştire bilmekte. Zira özel hastane ve kliniklerde de tüm doktorların başarılı estetik operasyonları gerçekleştiremediklerini unutmayınız. Bizde sizlerin estetik dünyasında yaşanan gelişmeleri doktorların yaptıkları operasyonları ve estetik çeşitlerini araştırıp estetik operasyonları öncesinde araştırma fırsatı sunuyoruz.

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Operasyonlarını sıralayacak olursak;

Burun estetiği ( rinoplasti )

Burun ucu estetiği

Meme estetiği

Meme dikleştirme

Meme büyütme

Meme küçültme

Karın germe

Kol germe

Çene estetiği

Yüz estetiği

Bacak estetiği

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Operasyonlarını sıralayacak olursak;

Tavşan dudak tedavisi

Yarık damak dudak estetiği

Yanık tedavisi

El cerrahisi

Ben aldırma

Akne

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Doktorlarını sıralayacak olursak;

Uzm. Dr. Ömer Faruk TANER

Uzm. Dr. Mehmet Hakan BULAM

Estetik Ücretlerini SGK Karşılıyor mu?

Devlet Hastanelerinde Yapılan Plastik ve Estetik Operasyonlarının tamamını SGK karşılamamaktadır. SGK’nın karşılaması için belli şartların olması şarttır. Sağlık açısından yapılan operasyonları SGK tarafından karşılanmaktadır. Fakat estetik açıdan yapılan operasyonlar SGK tarafından karşılanmamaktadır. Örnek verecek olursak burun estetiği düşünen kişi burun estetiğini nefes darlığından dolayı yaptıracak ise sağlık açısından yapılacağı için SGK bu operasyon ücretini karşılar. Ama kişi tamamen yapısal olarak beğenmediği burnunu estetik amaçlı bir operasyonla değiştirmek istiyor ise SGK bu operasyon ücretini karşılamaz. SGK nın karşılamadığı operasyonlar özel hastane ve kliniklere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece göre bilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Sanatoryum Cad. Pınarbaşı Mah. Ardahan Sok. No: 25 Pınarbaşı Keçiören ANKARA

Tel: +90 312 356 90 00 – 03 – 05 – 07

Fax: +90 312 356 90 02

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu