Estetik AmeliyatlarıSaç Ekimi

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu
Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu

 1. Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu Nedir?

Diğer ismi ile Dr CYJ Hair Filler saç dolgusu olarak bilinen Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu dünya üzerinde kullanılan ilk saç dolgusu olması özelliği ile dökülmeleri durdurmada, saça canlılık kazandırmada ve saç yapısını kuvvetlendirmede oldukça iddialı bir dolgu yöntemidir. Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu içeriğinde yer alan hyalluronik asit ve özel karışımlarla hazırlanmış olan peptit karışımı sayesinde saç derinizi yeniden yapılandırıp kan dolaşımının artmasını saplamaktadır.

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu medikal bir estetik çeşidi olmakla beraber saç dolgusunun deriye enjekte edilmesinin ardından dolgu içerisinde yer alan büyümeyi sağlayan hyalluronik asite ve güçlendirici peptitlerin uygulanmasıyla kök hücre işlemi uygulanmış olur. Bu enjekte sonucunda genetik yapıdan dolayı güçsüz olan saçlar, dökülme aşaması yeni başlamış veya ilerlemiş olan saç yapısı, stresten dolayı dökülmeye başlanmış yahut dökülme aşamasına gelmiş olan saçlar ve henüz ölmemiş saç hücrelerinin onarımı gerçekleştirilir.

 1. Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusunun medikal bir estetik çeşidi olduğunu belirmiştik. Hekim tarafından uygulanan Kök Hücre Destekli Saç Dolgusunun uygulanması yaklaşık olarak 10 – 15 dakika sürmektedir. Dr CYJ Hair Filler yani Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu uygulamasından sonra hastanın yatışına gerek kalmadan uygulamadan hemen sonra taburcu edilip hastanın günlük sosyal yaşantısına devam etmesi sağlanır. Yaklaşık 4 veya 5 seans süren Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu uygulaması 1 er haftalık aralıklar ile sürdürülür. Seans sayıları ve uygulama zamanları hastanın saç yıpranmasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Başarılı ve istenen sonuçları elde etmek için hastanın Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu uygulaması sonrası 2 gün boyunca saçlarını yıkamaması gerekmektedir. Zira yıkama saç derisine ve dolgu maddesine zarar verecektir.

 1. Kök Hücre Destekli Saç Dolgusunun Avantajları?

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusunun tercih edilmesinin bir çok nedeni vardır. Bu nedenlerin en önemlisi saç dolgusunun içerisinde yer alan 7 madde karışımından oluşan zengin minareli peptit karışımı ve hyalluronik asidin kan dolaşımını güçlendirip saç dökülmesini durdurmasından dolayı tercih edilmektedir. Bu karışım sadece kan dolaşımına olumlu etkisi değil saçı besleyerek yeniden çıkmasını sağlamak ve aynı zamanda yeni saç yapısını oldukça kuvvetlendirmesinden dolayı çokça talep edilmektedir. Uygulamanın kısa sürmesi ve henüz ölmemiş ve ölmeye yakın saç köklerini canlandırması Kök Hücre Destekli Saç Dolgusuna olan talebi arttırmaktadır.

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusunun avantajlarını maddeleyecek olursak;

 • Saçlarınızın daha güçlü ve daha canlı çıkmasını saplamaktadır.
 • Saçlı deride kan dolaşımın artmasını sağlar.
 • Kök hücreden dolayı saç hücrelerini onarıp saçın dökülmesini engeller.
 • İçeriğindeki zengin minareller saçınızı besler ve saçlarınız doğal görünmesini sağlar.
 • Uygulama aşamasının hızlı olup iyileşme sürecinin de seri olması
 • Ölmeye yakın saç köklerini canlandırır.
 • Seyrelmiş olan alanlarda saç oluşumuna katkıda bulunur.
 • Saç ekimini düşünmeyen seyrek saçlara sahip olan kişiler için biçilmiş bir kaftandır.
 1. Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Kök Hücre Destekli Saç Dolgusu hem erkek hem de bayanlara uygulanır. Yaşanan saç seyrekleşmesi, saç yıpranması ve saç dökülmesi yaşayan erkek ve bayanlara uygulanmaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu