Ameliyatsız Estetik

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon
Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Özellikle yaz aylarında koltuk altında oluşan ter ve koku hem erkeklerin hem de kadınların sosyal hayatta hayatlarına olumsuz yansımaktadır. Koltuk Altı Lazer Epilasyon terleme ve koku sorunlarına tamamen çözüm olmasa da bu durumdan büyük oranda sizleri kurtaracaktır.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılmaktadır?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon uygulaması lazer cihazının kıl köklerini tahrip edip yakma işlemidir. Koltuk altı bölgesine uygulanan Lazer ışınları kıl ve tüy köklerini yaktıktan sonra zayıflayan kökler kendiliğinden dökülür. Unutulmamalıdır ki lazer uygulamasının vücutta en başarılı ve en etkili olduğu alanlardan biri de koltuk altı bölgesidir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyona başlamadan 5 gün önce koltuk altında bulunan kıllar kısaltılır. Böylece 5 gün içerisinde uzayan kıllar lazer ışınlarının yakması için ideal boyutta olur. Uygulamaya başlanacağı gün Koltuk Altı detaylı şekilde dezenfekte edilir. Kişinin cilt ve kıl yapısına en uygun lazer başlığı ile Koltuk Altı Lazer Epilasyon operasyonuna başlanır. Operasyon anında ağrı ve acı hissi olmaz iken bazı durumlarda kızarıklık oluşma durumu da olabilmektedir. Bu durumlarda sizler için kremler önerilir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon uygulaması yaklaşık 5 veya 6 seans sürebilmektedir. Her seans yaklaşık 4 veya 5 dakika sürmekte olup her seans arası süre 1 ay ile 2 ay arasında değişebilmektedir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yan Etkileri

Koltuk Altı Lazer Epilasyon uygulamasının sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Fakat bazı kişilerde Koltuk Altı Lazer Epilasyon sonrasında kızarıklık ve morarmalar küçükte olsa görülebilmektedir. Genellikle beyaz ve hassas ciltlerde bu sorunlarla karşılaşılırken bu sorunlar için yumuşatıcı ve nemlendirici kremler ile kızarıklık ve morarmalar giderilir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Sonrası

Koltuk Altı Lazer Epilasyon
Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon sonrasında en çok merak edilen konu duş’tur. Koltuk Altı Lazer Epilasyon sonrası ılık suyla duş alınabilir fakat belli bir süre kesinlikle kese yapılmaması gerekir. Koltuk Altında oluşan yanma hissi içinde kremler kullanılabilir. Koltuk Altı Lazer Epilasyon Sonrası merak edilen başka bir konu ise terlemenin biteceğidir. Terleme ve koku oluşma ihtimali çok zayıf bir ihtimaldir.

Burada bilinmesi gereken en önemli konu ise Koltuk Altı Lazer Epilasyon Sonrası koltuk altında kılların ve tüylerin tamamen bitmesidir. Unutulmamalıdır ki kıllanma ve tüylenmenin tamamen bitmesi zor bir ihtimaldir. Fakat kılların ve tüylerin yüzde 85 i yok olur sadece çok ince tüylerin tekrar çıkma olasılığı yüksektir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyat

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı uygulamayı yaptıracağınız doktora, hastaneye, güzellik merkezine ve en önemlisi de uygulamayı yaptıracağınız şehre göre fiyat değişikliği olabilmektedir. Bizlerde www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için bazı şehirlerimizde fiyat araştırması yaptık.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı

Kadınlar İçin Seans Başı Ücret Tarifesi

İstanbul 100 – 350 TL

 

Ankara 80 – 250 TL

 

İzmir 100 – 300 TL

 

Bursa 75 – 250 TL

 

Eskişehir 75 – 200 TL

 

Gaziantep 100 – 200 TL

 

Kayseri 75 – 175 TL

 

Adana 100 – 200 TL

 

Van 100 – 175 TL

 

Samsun 75 – 225 TL

 

Trabzon 100 – 200 TL

 

 

Erkekler İçin Seans Başı Ücret Tarifesi

İstanbul 100 – 450 TL

 

Ankara 100 – 250 TL

 

İzmir 100 – 4000 TL

 

Bursa 100 – 300 TL

 

Eskişehir 75 – 200 TL

 

Gaziantep 100 – 200 TL

 

Kayseri 75 – 175 TL

 

Adana 100 – 200 TL

 

Van 100 – 175 TL

 

Samsun 75 – 225 TL

 

Trabzon 100 – 200 TL

 

 

Koltuk Altı Lazer Epilasyon uygulamaları hakkında küçük bir uyarımız olacak. Koltuk Altı Lazer Epilasyon uygulaması yaptırmadan önce uygulamayı yaptıracağınız merkezi mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Zira bu işi çok iyi bilmeyen bir çok merkez vardır ve bu durum sizlerin cildinde ciddi tahribatlara yol açabilir. Bizler www.onlineestetik.com ailesi olarak güzellik merkezlerini sizler için araştırıp sizlerin bu merkezler için kolayca bilgiler elde etmenize yardımcı olacağız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu