LiposuctionEstetik Ameliyatları

Liposuction (Yağ Alma Ameliyatı)

Liposuction (Yağ Alma Ameliyatı)

 

Liposuction Yağ Alma Ameliyatı hem estetik görünüm amaçlı hem de sağlıklı yaşam amaçlı tercih edilen bir operasyon türüdür. Liposuction Yağ Alma Ameliyatı kanül adı verilen çubuklar ile deri altında bulunan yağ dokusunun alınma ve eritilme işlemidir. Maalesef Toplumumuzda Liposuction Yağ Alma Ameliyatının zayıflamak amacıyla yapıldığı gibi yanlış bir bilgi vardır. Oysa Liposuction Yağ Alma Ameliyatı zayıflamak için değil daha fit bir vücuda sahip olmak için daha düzenli bir vücuda sahip olmak için yapılan bir operasyon türüdür. Bu ameliyattaki amaç vücutta bulunan yağ tabakasının vücuttan atılmasıdır.

Liposuction Yağ Alma Ameliyatından sonrası hızlı kilo alınıp verilmesi ameliyat bölgesinde pürüzlü bir görünüm olmasına neden olabilmektedir.

Liposuction Yağ Alma Ameliyatına karar veren hastaların öncelikle plastik cerrahları araştırması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki bu operasyon sizin çevrenize karşı özgüven kaybınızı giderecek ve sizi daha mutlu yapacaktır. Bu kadar önemli bir durum olan Liposuction Yağ Alma Ameliyatını en iyi uzmandan ve hastaneden yaptırmanız çok önemli bir detaydır. Liposuction Yağ Alma Ameliyatının başarılı olması tamamen uzmanınızın elinde olan bir durum değil biraz da sizin elinizde ve gayretinizde olan durumdur. Operasyon sonrası uzmanınız sizin görüntünüzü değiştirebilir hatta sizin özgüveninizi tekrar yaşatabilir ama bundan sonraki süreçte siz devreye giriyorsunuz. Siz bu estetik ile kilo vermeyeceksiniz. O yüzden kilo alma verme beslenme gibi durumlara çok dikkat etmeniz gerekecektir.

Gerekli bakım yapılırsa Liposuction kalıcı olacaktır. Unutulmamalıdır ki Liposuction Yağ Alma Ameliyatının en başarılı olduğu durumlar Liposuction Yağ Alma Ameliyatı elastikiyeti çok iyi olan sarkık ve gevşek olmayan bölgelerde yapılan uygulmalardır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu