Devlet Hastanelerinde Estetik AmeliyatlarıEstetik MerkezleriManisa Estetik CerrahlarıManisa Estetik Merkezleri

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Manisa Şehir Hastanesi

İçindekiler

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi
Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde gerek estetik operasyonları gerekse de plastik ve rekonstrüktif operasyonları başarılı şekilde yapılmaktadır. Şehir hastanelerinin açılmaya başlanması ile birlikte sadece devlet hastanelerinde değil şehir hastanelerinde de estetik ve plastik cerrahi operasyonları sayısında büyük artışlar yaşanmaya başlandı. Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde estetik operasyonlarının yanında ağırlıklı olarak plastik cerrahi operasyonlarının yapıldığını belirtelim.

Devlet hastanelerinde yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonlarının yanında şehir hastanelerinde de daha kapsamlı yapılan bu operasyonlarda da başarı oranı oldukça yüksek orandadır. Gerek Manisa’da gerekse de Manisa komşu ilçelerinden estetik ve plastik cerrahi operasyonları için gelen ziyaretçiler artık İzmir veya başka büyükşehirleri tercih etmeyecekler. Zira Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde görev yapan estetik ve plastik cerrahi hekimlerinden olan Op. Dr. Dönüş Özlem AKÇAY ve Op. Dr. Hüray KARACA ÇÖKMÜŞ çok başarılı operasyonlara imza atma başarısı göstermişlerdir. Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniği cerrahları Op. Dr. Dönüş Özlem AKÇAY ve Op. Dr. Hüray KARACA ÇÖKMÜŞ hakkında daha detaylı bilgiler almak için www.onlineestetik.com adresimizde doktorlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Estetik Cerrahi

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi
Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Manisa Şehir Hastanesi Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan estetik operasyonları sınırlı sayıdadır. Ülkemizde şehir hastanelerinin açılmasıyla birlikte sağlık bakanlığının da devlet hastaneleri ve şehir hastanelerinde daha kapsamlı ve daha fazla estetik operasyonunu daha çok uzman kadrosu ile yapmaya başlayacağını belirtelim. 2021 yılında Manisa Şehir Hastanesi Estetik Cerrahi kliniğinde yapılması beklenen estetik operasyonları sayısının arttırılması için çalışmalar yapılmaya başlandı. Bu operasyonları sıralayacak olursak;

Manisa Şehir Hastanesi Estetik Operasyonları

Saç

Ekimi

Burun

Estetiği

Meme Estetiği Yüz

Estetiği

Vücut Estetiği Ameliyatsız Estetik
Saç Ekimi Burun kemiği eğriliği Meme Büyütme Yüz Gençleştirme Liposuction Yağ Aldırma Cilt Bakımı
Saç PRP Burun ucu estetiği Meme Küçültme Yüz Germe Karın Germe Ameliyatı Terleme Tedavisi
Saç Mezoterapi Sekonder Rinoplasti Meme Dikleştirme Mini Yüz Germe Mini Karın Germe Mezoterapi
  Burun Törpüleme Meme Ucu Estetiği Kaş Kaldırma Kol Germe Yüz Dolgusu
  Burun Küçültme Meme Asimetrisi Göz Altı Torbası Amel. Kasık Germe Dudak Dolgusu
  Burun Deliği Küçültme Jinekomasti Elmacık Kemiği Estet. Kalça Estetiği Burun Dolgusu
  Kemerli Burun Ameli. Estetik Meme Cerr. Dudak Estetiği   PRP
  Burun Eti Ameliyatı   Çene Estetiği    
    Kepçe Kulak Estetiği    
    Yağ Dokusu    
    Yüz İmplantları    

 

2021 yılında yapılması planlanan bu estetik operasyonları için gerek ekipman gerekse de cerrah kadrosu için çalışmalar başladı. Böylece devlet hastanelerinde devlet güvencesi ile uzman kadro ve gelişen son teknolojik cihazlar ile estetik operasyonlarınızı güven içinde yaptırabilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi

Op. Dr. Hüray KARACA ÇÖKMÜŞ
Op. Dr. Hüray KARACA ÇÖKMÜŞ

Manisa Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi kliniğinde birçok plastik ve rekonstrüktif operasyonları başarılı şekilde yapılmaktadır. Gerek Manisa devlet hastanesinde gerekse de Manisa Şehir Hastanesinde yapılan plastik ve rekonstrüktif operasyonları devlet güvencesi ile yapılmaktadır.

Plastik ve rekonstrüktif operasyonları yeniden yapım ve onarım cerrahisi olarak bilinmektedir. Doğumsal ya da daha sonradan başka sebeplerden dolayı oluşmuş vücut anormallikleri, şekil bozukluğu veya fonksiyonel bozuklukların giderilmesi amacıyla yapılan plastik ve rekonstrüktif operasyonları Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniği cerrahları Op. Dr. Dönüş Özlem AKÇAY ve Op. Dr. Hüray KARACA ÇÖKMÜŞ tarafından yapılmaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi Operasyonları

Tavşan Dudak Tedavisi Yarık Damak Tedavisi Doğumsal Anormallikler
Sinir Sıkışmaları El tedavisi Kol Felçleri
El Felçleri Kepçe Kulak Tedavisi Ben Aldırma
Akne Burun Kıkırdakları Kulak Kıkırdakları
Organ Kopmaları Yara İzi Tedavisi Yanık İzi Tedavisi
Yapışık Parmak Tedavisi

 

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği Doktorları

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan bu operasyonlar

Op. Dr. Dönüş Özlem AKÇAY

Op. Dr. Hüray KARACA ÇÖKMÜŞ

Op. Dr. Dönüş Özlem AKÇAY
Op. Dr. Dönüş Özlem AKÇAY

Tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Op. Dr. Dönüş Özlem AKÇAY ve Op. Dr. Hüray KARACA ÇÖKMÜŞ ve diğer estetik cerrahları hakkında detaylı bilgiler için www.onlineestetik.com adresimizden doktorlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonları 2 uzman doktor ve asistanları eşliğinde yapılmakta olup bir çok estetik operasyonlar yapılmaktadır. Sadece Manisa’da değil çevre illerden gelen bir çok hastanın da estetik operasyonları için tercih ettiği Manisa Devlet Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik kliniği gelişen teknolojiye ayak uydurup kendini geliştirmesi ile ünlenen bir hastane olma özelliği taşıyor.

Estetik operasyonunu düşüneler için hastane ve doktor her ne kadar önem arz ediyorsa da estetik fiyatları da bunlar kadar önemli unsurdur. Estetik operasyonları devlet hastanelerinde yapılıyor ise merak edilen başka bir konu ise Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarını SGK karşılar mı veya ne kadarlık bir bölümünü SGK karşılamaktadır? İşte bu sorunun genel mantığı ve cevabını kısaca sizlere aktaralım.

Devlet hastanelerinde yapılan plastik ve cerrahi operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaya başlanmakla beraber fiyat olarak ta özel hastanelere göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaya başlandı. Devlet Hastanesi Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları sağlık açısından yapılacak ise SGK tarafından karşılanmak üzere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Zira sağlık açısından yapılan operasyonlar estetik değeri düşük olan zevk ve estetik açısından çok genel bir zorunluluk durumu olduğu için devlet tarafından karşılanmaktadır. Ama yaptırmak istediğiniz operasyon zevk ve estetik değeri taşıyor ise bu normal ücret karşılığında yapılmaktadır. Devlet Hastanesinde yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları özel hastanelere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Randevu

Manisa Şehir Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Adnan Menderes, 132. Sk. No: 15, 45040 Şehzadeler / Manisa

Telefon: (0236) 229 26 00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu