Devlet Hastanelerinde Estetik AmeliyatlarıEstetik CerrahlarıMersin Estetik Cerrahları

Mersin Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Mersin Şehir Hastanesi

İçindekiler

Mersin Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Adana Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi
Mersin Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Mersin Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniği gerek Mersin’den gelen gerekse de Mersin dışından gelen hastalarına hizmet vermeye başladı. Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinin açılması ile birlikte Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğine olan talep artmaya başladı.

Son zamanlarda bazı estetik merkezlerinde yaşanan olumsuz gelişmeler ve özel hastane ve güzellik merkezlerinde estetik operasyon ücretlerinin yüksek olmasından dolayı estetik operasyon düşünen kişiler daha güvenli, başarılı ve uygun fiyata estetik operasyonları gerçekleştiren hastanelere yönelmeye başladı. Ülkemizde şehir hastanelerinin de açılması ile birlikte sadece devlet hastanelerinde değil şehir hastanelerinde de devlet güvencesi, alanında uzman doktor kadrosu, başarılı ve uygun fiyata estetik ve plastik cerrahi operasyonları yapılmaya başlandı.

Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde yapılan operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaktadır. Sağlık bakanlığının gerek devlet hastanelerinde gerekse de şehir hastanelerinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi operasyonlarına önem vermesinin ardından Türkiye’de devlet hastaneleri ve şehir hastaneleri genelinde şu ana kadar yaklaşık 2 milyona yakın başarılı operasyon yapılmıştır. Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniği de bu başarının mimarlarından biri olmaya aday.

Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde Yapılan Operasyonlar

Ameliyatsız Estetik Burun

Estetiği

Meme Estetiği Yüz

Estetiği

Vücut Estetiği Rekonstrüktif Cerrahi
Dolgu Burun kemiği eğriliği Meme Büyütme Yüz Gençleştirme Liposuction Yağ Aldırma Yarık Dudak Damak
Göz Altı Işık Dolgusu Burun ucu estetiği Meme Küçültme Yüz Germe Karın Germe Ameliyatı Yara Tedavisi
Mezoterapi Sekonder Rinoplasti Meme Dikleştirme Mini Yüz Germe Mini Karın Germe Doku Nakilleri
  Burun Törpüleme Meme Ucu Estetiği Kaş Kaldırma Kol Germe Doğumsal El Anomalleri
  Burun Küçültme Meme Asimetrisi Göz Altı Torbası Amel. Kasık Germe Ben Aldırma
  Burun Deliği Küçültme Jinekomasti Elmacık Kemiği Estet. Kalça Estetiği Akne
  Kemerli Burun Ameli. Estetik Meme Cerr. Dudak Estetiği   Cilt Tedavisi
  Burun Eti Ameliyatı   Çene Estetiği   Organ Kopması
    Kepçe Kulak Estetiği   Yanık İzi Tedavisi
    Yağ Dokusu   Kaza İzi Tedavisi
    Yüz İmplantları    

 

Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde bu operasyonların birçoğu yapılmaktadır. 2020 yılı içerisinde içerisinde gerek alet eksiklikleri gerekse de cerrah kadro sayısının artması ile bu operasyonların tamamı yapılmaya başlanacaktır.

Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde 4 Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ile yapılan bu başarılı operasyonların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Kadrosu

  • Uzm. Dr. Burcu ALTINOK PARLAK – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı,
  • Uzm. Dr. Süleyman ALTINKAYA – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
  • Uzm. Dr. Hatice Bilkur BULUT- Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
Uzm. Dr. Hatice Bilkur BULUT
Uzm. Dr. Hatice Bilkur BULUT

Her biri kendi alanında deneyim ve tecrübe sahibi olan cerrah kadrosu ile yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları ile Mersin Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği ile yaptıracağınız tüm operasyonlar devlet güvencesi altında yapılmaktadır. Mersin Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği doktorlarını daha detaylı ve bireysel yönden araştırmak için www.onlineestetik.com adresimizde doktorlar başlığımızı tıklayabilirsiniz.

Şehir Hastanesinde Yapılan Estetik ve Plastik Cerrahi Operasyonlarını SGK Karşılar mı?

Uzm. Dr. Süleyman ALTINKAYA
Uzm. Dr. Süleyman ALTINKAYA

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik ameliyatları her ne kadar önem arz ediyorsa da şüphesiz bunun kadar önemli bir konuda devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarını SGK karşılar mı konusudur. Estetik operasyonu yaptırmak isteyen her insanın sorduğu bu konun ise net bir cevabı yoktur. Zira estetik ve plastik cerrahi operasyonları şayet güzellik ve görünüm için yapılıyor ise bu operasyonların masrafları hasta tarafından karşılanır. Fakat devlet hastaneleri veya şehir hastanelerinde yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları sağlık amaçlı yapılıyor ise bu masrafların ya tamamı veya belli bir kısmı SGK tarafından karşılanır. Bu nedenlerden dolayı devlet hastanelerinde ve şehir hastanelerinde yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonlarının net fiyatlarını vermek tamamen olanaksızdır.

Uzm. Dr. Burcu ALTINOK PARLAK
Uzm. Dr. Burcu ALTINOK PARLAK

Şimdide gelelim randevuyu nasıl alacağınıza Mersin Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Mersin Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim:

Adres : Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü, 33240 Toroslar /Mersin

E-Posta : [email protected]

Telefon : (0324) 225 10 00- 7253

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu