Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları 2022

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları 2022

İç Hastalıkları tıp biliminin ana branşlarından biridir. İç Hastalıkları uzmanları erişkin çağına ulaşmış bireylerin organ sistemlerinin hastalıkları ile ilgili incelemelerde bulunur, hastalıkların tanısını koyar ve tedavilerini yapar. Diğer yandan sağlık hizmeti verdiği her bireyi, hastalıklardan korumak için alınması gereken önlemler konusunda bilgilendirir. İç hastalıkları tıbbın tüm klinik branşlarına temel teşkil eden bir disiplindir.
Çocukluk çağını aşmış kişilerin iç organlarındaki fonksiyon bozuklukları ile ilgilenerek gerekli teşhisi koymakta ve tedavisini yapmaktadır. Üst ve alt solunum yolu hastalıkları, hipertansiyon, mide-bağırsak sistemi hastalıkları, böbrek hastalıkları, tiroit hastalıkları, şeker hastalığı, romatizmal hastalıklar gibi çok geniş bir alanı kapsar.
Ayrıca dahiliye branşı kapsamında ayaktan muayene imkanı olduğu kadar, yatarak takip ve tedavi imkanı da bulunmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları alanında uzman doktor kadrolarınca oluşmakta olup modern hastane binası ve son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar ile hastalarına hizmet vermektedir.

Mersin Şehir Hastanesi

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları 2022

İç Hastalıkları Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları 2022

ALO 182 hattını arayarak Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanlarından ve tarih seçiminden sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MRHS sistemi üzerinden ALO 182 hattını arayarak Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanları ve tarih seçiminden sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Adres
Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin

Telefon
(0324) 225 10 00

E-Posta
E-Posta: [email protected] Kep Adersi: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu