Estetik AmeliyatlarıBurun Estetiği

MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı

MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı

MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı
MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı

Siz değerli ziyaretçilerimiz için MiaPlast Estetik Burun Ameliyatına değinmeden önce çok kısa MiaPlast Estetik Merkezi hakkında bilgi vermek yararınıza olacaktır. Zira hangi estetik operasyon olursa olsun operasyonu gerçekleştireceğiniz hastane ve doktoru mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.


MiaPlast Estetik Merkezi

MiaPlast Estetik Merkezinin kurucusu estetik ile ilgilenen birçok kişinin yakından tanıdığı bir isim olan Op. Dr. Arda Katırcıoğlu’dur. Op. Dr. Arda Katırcıoğlu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kazanıp uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

İstanbul Şişlide kurulan MiaPlast Estetik Merkezi estetik dünyasında uygulanan birçok operasyonu başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan tüm estetik cerrahi operasyonları Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından yapılmaktadır.  Daha detaylı araştırma için https://www.onlineestetik.com/op-dr-arda-katircioglu/ linkinden Op. Dr. Arda Katırcıoğlu hakkında bilgi alabilirsiniz.


MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı

MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı
MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı

Burun Estetiği en çok tercih edilen estetik operasyonlarının başında yer almaktadır. Estetik cerrahi dünyasında Rinoplasti olarak bilinen Burun Estetiği sadece burnu büyütüp küçültme operasyonu değil burun ucunu yeniden şekillendirmek, burunun üst kısmında yer alan kemeri düzenlemek, burun ve alın arasını düzenlemek ve burun dudak arasını düzenlemek gibi birçok cerrahi dokunuşa imza atılabilir.

MiaPlast Estetik Merkezinde gerçekleştireceğiniz Burun Estetiğinin en önemli özelliği Crisalix 3D simülasyon cihazı ile Burun Estetiği öncesinde burnunuzun ameliyat sonrası nasıl bir şekle ve yapıya sahip olacağını görebileceksiniz. Estetik Burun Ameliyatı öncesi hastalar için güven veren 3D simülasyonu ile yüzünüze en çok yakışan burun yapısını belirleyebilirsiniz. Bu teknolojiden sonra ise başarı tamamen doktorunuzun maharetli ellerinde olacaktır.


Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi Süreç

Rinoplasti ameliyatını düşünen kişi operasyon öncesi Op. Dr. Arda Katırcıoğlu ile ön görüşme ve ön muayenede kendi isteklerini doktoruna iletmesi gerekiyor. Bu istekler ve şikayetler nasıl bir burun yapısı, şekli, büyüklüğü ve küçüklüğü gibi istekler olmalıdır. Bu isteklerden sonra doktorunuz Arda Katırcıoğlu’nun tavsiyesi ile sizlere uygun burun yapısı belirlenir. 3D simülasyon cihazı ile operasyon sonrası nasıl bir buruna sahip olacağınız sizlere gösterilir. Doktorunuz ile birlikte ortak belirlediğiniz burun şekli ve yapısına karar kılındıktan sonra doktorunuz sizlere Burun Estetiği Ameliyatı için randevu verecektir.


 Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan Burun Estetiği uygulamaları genel anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Böylece hasta operasyon sırasında herhangi bir ağrı ve acı çekmeyecektir. Op. Dr. Arda Katırcıoğlu bütün burun estetiği ameliyatlarında Açık Burun Estetiği ile gelen hastalarının ameliyatlarını tamamlar. MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan operasyonun Açık Burun Estetiği Ameliyatını tercih etmesinin nedeni kapalı Rinoplasti de kıkırdak kemik yapısına müdahale sınırlı iken açık Rinoplasti de bu müdahaleler daha geniştir. Böylece hasta istediği yapıda ve şekilde bir operasyon gerçekleştirebilecek.

MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan Burun Estetiği operasyonunda kemiklerin hem törpülendiğini hem de kırılarak işlem yapılabileceğini belirtelim. Hastanın burun yapısına göre bu yöntemlerden biri tercih edilmektedir.


Burun Estetiği Sonrası Süreç

Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından başarılı bir şekilde yapılıp tamamlanan Burun Estetiği Ameliyatından sonraki süreçte kemik ve kıkırdakları istenen pozisyonda tutabilmek amacıyla burunda operasyon yerinde alçıdan yapılan termal splint adıyla bilinen bir alet kullanılır.

Tamponsuz Burun Estetiğinde ise Op. Dr. Arda Katırcıoğlu herhangi bir tampon kullanmamaktadır. Bu operasyonda burnun iç yapısı boydan boya estetik dikişle dikilir.

Burun Estetiğinde bir hafta sonra buruna yerleştirilen alçı yerinden alınır. 1 haftanın sonunda ise hasta iyileşmiş durumda olacaktır. Fakat burun bölgesinde şişlik ve morluklar olabilecektir. Bu şişlikler ve morarmaların geçme süresi is yaklaşık 1 ay sürebilmektedir. Hastanın tamamen iyileşmesi yaklaşık 1 yıl sürmektedir.

Burun Estetiğinden 1 ay sonra burun ucu artık esnek değil sert bir yapıya dönüşmeye başlayacaktır. Bu süre içerisinde burun derisi burun kemiğine yapışmaya başlayacaktır. Bu aşamada ise hastada his kaybı oluşabilir. Bu durumda olağan bir durum olmakla beraber zamanla geçecektir.

Unutmayınız ki Estetik operasyonları ihmale gelmez ve vücudunuzda sizlere telafisi olmayan hasralar verebilmektedir. Günümüzde estetik merkezleri ve estetik cerrahlarının çok olması sizleri daha iyi araştırmaya itmeli. Bizlerde www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için hem estetik merkezlerini, estetik cerrahlarını, estetik hastanelerini ve estetik operasyonlarını araştırıp sizlere sunmaya devam edeceğiz.


Burun Estetiği Fiyatları 2020

MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı Fiyatları 2020 burunun yapısına şekline daha önce herhangi bir burun ameliyatı geçirip geçirmediğine, nefes alma sorununa ve operasyonun hangi yöntemle yapılacağına göre değişkenlik gösterecektir. 2020 Burun Estetiği Fiyatını net öğrenmek için Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından ön muayene ve sizlerin nasıl bir burun yapısı istediğiniz belirtmeniz gerekmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

MiaPlast Estetik İletişim: Op. Dr. Arda Katırcıoğlu

Adres: Valikonağı Caddesi Bina No:73 Kat:7 Daire:7 Nişantaşı / Şişli – İSTANBUL

Tel: +90 212 296 74 42

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu