Burun EstetiğiAnkara Estetik CerrahlarıEstetik AmeliyatlarıEstetik Cerrahları

MiaPlast Estetik Burun Ucu Ameliyatı

MiaPlast Estetik Burun Ucu Ameliyatı
MiaPlast Estetik Burun Ucu Ameliyatı

MiaPlast Estetik Burun Ucu Ameliyatı

Siz değerli ziyaretçilerimiz için MiaPlast Estetik Burun Ucu Ameliyatına değinmeden önce çok kısa MiaPlast Estetik Merkezi hakkında bilgi vermek yararınıza olacaktır. Zira hangi estetik operasyon olursa olsun operasyonu gerçekleştireceğiniz hastane ve doktoru mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

MiaPlast Estetik Merkezi

MiaPlast Estetik Merkezinin kurucusu estetik ile ilgilenen birçok kişinin yakından tanıdığı bir isim olan Op. Dr. Arda Katırcıoğlu’dur. Op. Dr. Arda Katırcıoğlu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kazanıp uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

İstanbul Şişlide kurulan MiaPlast Estetik Merkezi estetik dünyasında uygulanan birçok operasyonu başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan tüm estetik cerrahi operasyonları Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından yapılmaktadır.  Daha detaylı araştırma için https://www.onlineestetik.com/op-dr-arda-katircioglu/ linkinden Op. Dr. Arda Katırcıoğlu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Burun Ucu Estetiği Nedir?

Burun Ucu Estetiği bir diğer adıyla mini Rinoplasti burun kemiklerini kırmadan sadece burun ucuna yapılan estetik müdahaledir.

Burun Ucu Estetiği Kimlere Uygulanır?

Burun Ucu Estetiği özellikle burnun üst kısımlarında kemer bulunmayan kişilere uygulanabilen bir estetik operasyondur. Kişinin burnunda kemer yani diğer bir ifade ile kemik veya kıkırdak fazlalığı var ise bu kişilere Burun Ucu Estetiği yerine Burun Estetiği yaptırmaları tavsiye edilmektedir.

Burun Ucu Estetiği ile Neler Düzeltilir?

Burun Ucu Estetiği ile burun ucunda bulunan kıkırdaklar inceltilir, burun ucu kaldırılır, burun kanatları küçültülür ve nefes alıp verme sorunları çözülür.

Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

MiaPlast Estetik Burun Ucu Ameliyatı
MiaPlast Estetik Burun Ucu Ameliyatı

MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan Burun Ucu Estetiği aynı klasik Rinoplasti uygulamasının yapıldığı gibi yapılmaktadır. Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından yapılan Burun Ucu Estetiği açık Rinoplasti tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Burunun yapısı ve istenen burun ucu şekli belirlendikten sonra kemikleri kırmadan operasyona başlanılır.

Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan Burun Ucu Estetiği genellikle genel anestezi ve sedasyon anestezi yöntemleri kullanılarak yapılmaktadır. Yaklaşık 1 saat süren Burun Ucu Estetiği Ameliyatı hasta operasyondan hemen sonra taburcu edilir. Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından Burun Ucu Estetiğinde tamponsuz ameliyat ile operasyon yapılmaktadır. Buradaki amaç ise hastanın operasyon sonrasında rahat bir şekilde nefes alıp vermesini sağlamaktır.

Burun Ucu Estetiği Sonrası

Burun Ucu Estetiği tamamlandıktan sonra hastanın hemen taburcu edildiğini belirtmiştik. Operasyon sırasında hastanın burnuna alçı ateller takılmaktadır. Bu alçı ateller 5 gün sonra çıkarılır. Bu atellerin kullanılma amacı burun derisinin tekrar burun kıkırdak ve kemiğine yapışmasını sağlamak ve operasyon sonrasında şişlik ve morarmaları minimize etmektir.

Bu operasyonun bir özelliği hastanın göz kapaklarında herhangi morluklar şişkinliklerin oluşma ihtimalinin çok düşük olmasıdır. Bu özellikten dolayı hasta operasyonun ertesi günü sosyal ve günlük aktivitelerine devam edebilmektedir. Burun Ucu Estetiğinin sonuç vermesi yaklaşık 1 ay sonra etkisini göstermektedir. 1 yıl sonunda ise burun son şeklini almış olacaktır.

Unutmayınız ki Estetik operasyonları ihmale gelmez ve vücudunuzda sizlere telafisi olmayan hasarlar verebilmektedir. Günümüzde estetik merkezleri ve estetik cerrahlarının çok olması sizleri daha iyi araştırmaya itmeli. Bizlerde www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için hem estetik merkezlerini, estetik cerrahlarını, estetik hastanelerini ve estetik operasyonlarını araştırıp sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Burun Estetiği Fiyatları 2020

MiaPlast Estetik Burun Ameliyatı Fiyatları 2020 burunun yapısına şekline daha önce herhangi bir burun ameliyatı geçirip geçirmediğine, nefes alma sorununa ve operasyonun hangi yöntemle yapılacağına göre değişkenlik gösterecektir. 2020 Burun Estetiği Fiyatını net öğrenmek için Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından ön muayene ve sizlerin nasıl bir burun yapısı istediğiniz belirtmeniz gerekmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

MiaPlast Estetik İletişim: Op. Dr. Arda Katırcıoğlu

Adres: Valikonağı Caddesi Bina No:73 Kat:7 Daire:7 Nişantaşı / Şişli – İSTANBUL

Tel: +90 212 296 74 42

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu