Estetik CerrahlarıBurun EstetiğiEstetik Ameliyatlarıİstanbul Estetik Cerrahları

MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı

MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı

MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı
MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı

Siz değerli ziyaretçilerimiz için MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatına değinmeden önce çok kısa MiaPlast Estetik Merkezi hakkında bilgi vermek yararınıza olacaktır. Zira hangi estetik operasyon olursa olsun operasyonu gerçekleştireceğiniz hastane ve doktoru mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

MiaPlast Estetik Merkezi

MiaPlast Estetik Merkezinin kurucusu estetik ile ilgilenen birçok kişinin yakından tanıdığı bir isim olan Op. Dr. Arda Katırcıoğlu’dur. Op. Dr. Arda Katırcıoğlu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kazanıp uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

İstanbul Şişlide kurulan MiaPlast Estetik Merkezi estetik dünyasında uygulanan birçok operasyonu başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan tüm estetik cerrahi operasyonları Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından yapılmaktadır.  Daha detaylı araştırma için https://www.onlineestetik.com/op-dr-arda-katircioglu/ linkinden Op. Dr. Arda Katırcıoğlu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Revizyon Burun Estetiği Nedir?

MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı
MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı

Revizyon Burun Ameliyatı daha önce Burun Estetiği geçirmiş kişilerin daha sonra belli sebeplerden dolayı tekrar Burun Estetiğine ihtiyaç duyulmasıdır. MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan Revizyon Burun Estetiği veya bir diğer ismi ile Revizyon Burun Ameliyatı Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından yapılmaktadır. Maalesef Revizyon Burun Estetiği ülkemizde son zamanlarda bir hayli artmaktadır. Bunun nedeni ise tecrübesi doktorların, işini iyi yapamayan estetik merkezleri ve hastanelerin çok fazla olmasıdır.

Revizyon Burun Estetiği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Revizyon Burun Estetiği daha önce yapılan Rinoplasti yani Burun Estetiği operasyonunun üzerinden minimum 6 ay geçmesinden sonra yapılması uygun olmaktadır. MiaPlast Estetik Merkezi Estetik Cerrahi operasyonlarını yürüten Op. Dr. Arda Katırcıoğlu ve birçok ünlü estetik cerrahları Revizyon Burun Estetiğini hastanın Burun Estetiği geçirdikten 6 ay sonra operasyonu yapmayı tercih etmektedirler.

Revizyon Burun Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı
MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı

Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından MiaPlast Estetik Merkezinde yapılan Revizyon Burun Estetiği öncesinde ön muayene sırasında hastanın ilk operasyonundan eksiklikler tespit edilir. Daha sonrasında hastanın istekleri ve neler yapılabileceği kararlaştırılır.

Revizyon Burun Ameliyatı ilk yapılan Burun Estetiğine oranla daha zor bir operasyondur. Revizyon Burun Estetiğinde genellikle fazla alınan dokulardan, kıkırdak veya kemiklerden kaynaklanan nedenlerden dolayı ihtiyaç duyulmaktadır.

Revizyon Burun Estetiği kıkırdak sorunundan dolayı ise kıkırdak burun içi dokularda aranır. Burun içi tabanında var olan kıkırdak var ise deformeler düzeltilir. Eğer ki kıkırdak yetersizliği var ise yani ilk operasyonda tüm kıkırdaklar alınmış ise kulaktan alınan kıkırdaklar kullanılır. Kulaktan alınan kıkırdakların kulağa zarar verme ihtimali oldukça düşüktür ve kıkırdak alım işlemi kulak arkasından yapılacağı için izler kulak arkasında kalacaktır. Kıkırdak eksikliği ve deforme yüksek oranda ise kaburgadan kıkırdak alınır. Kaburgadan kıkırdak alınma işlemi deformelerin çok büyük olduğu burunun ilk operasyonda zarar gördüğü durumlarda uygulanır. Kaburgadan alınan kıkırdaklar için küçük bir kesi atılıp alınan kıkırdak Revizyon Burun Estetiğinde kullanılır.

Revizyon Burun Estetiği her zaman kıkırdaklardan kaynaklanan nedenlerden dolayı yapılmamaktadır. Kemiklerden dolayı hasar ve deforme olmuş burunlarda da Revizyon Burun Estetiği başarılı şekilde uygulanmaktadır. Kemiklerin hatalı şekilde kaynamaları, açık çatı deformesi, kemiğin olması gerekenden çok veya daha az tıraşlanıp törpülenmesi ve basamak deformelerinden dolayı da Revizyon Burun Estetiği yapılabilmektedir.

MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı Fiyatları 2020

MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı
MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı

Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından başarılı bir şekilde yapılan 2020 Revizyon Burun Estetiği Fiyatlarını net bir şekilde vermek olanaksızdır. Zira geçirdiğiniz ilk Burun Estetiği operasyonun oluşturduğu deformenin büyüklüğü, burun yapısı ve sizlerin istekleri 2020 Revizyon Burun Estetiği Fiyatlarını etkileyen unsurlar olacaktır. Sizler de 2020 MiaPlast Estetik Revizyon Burun Ameliyatı Fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak istiyor iseniz Op. Dr. Arda Katırcıoğlu tarafından yapılan ön muayene sonucu net fiyatları alabilirsiniz.

Unutmayınız ki Estetik operasyonları ihmale gelmez ve vücudunuzda sizlere telafisi olmayan hasralar verebilmektedir. Günümüzde estetik merkezleri ve estetik cerrahlarının çok olması sizleri daha iyi araştırmaya itmeli. Bizlerde www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için hem estetik merkezlerini, estetik cerrahlarını, estetik hastanelerini ve estetik operasyonlarını araştırıp sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

MiaPlast Estetik İletişim: Op. Dr. Arda Katırcıoğlu

Adres: Valikonağı Caddesi Bina No:73 Kat:7 Daire:7 Nişantaşı / Şişli – İSTANBUL

Tel: +90 212 296 74 42

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu