Saç Ekimi

Milano Klinik Saç Ekimi

İçindekiler

Milano Klinik Saç Ekimi

Milano Klinik Saç Ekimi
Milano Klinik Saç Ekimi

Milano Klinik Saç Ekimi İstanbul Fulya’da sadece saç ekimi değil bir çok estetik operasyonları alanında uzman estetik cerrahlar ile başarılı şekilde gerçekleştirmektedirler. Bizler www.onlineestetik.com ailesi olarak bu makalemizde Milano Klinikte

İstanbul Saç Ekimi

Saç Ekim Yöntemleri

FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

FUE Saç Ekiminin Avantajları

PRP Saç Tedavisi

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Hakkında Merak Edilenleri

Araştırıp sizler için yayımladık.

İstanbul Saç Ekimi

İstanbul Saç Ekimi
İstanbul Saç Ekimi

Günümüzde erkeklerin ortak sorunu haline gelen saç dökülmesine karşı bir çok şampuan, kozmetik ürünler ve kimyasal maddeler üretilse de maalesef bunlar saç dökülmesini engelleyememiştir. Engellemenin yanında saça zarar veren bir çok kimyasal ürünlerde piyasada çok rahat pazarlanabilmektedir. Saç dökülmesinin engellenemeyeceği için saç çıkarmak için en iyi ve en etkili yöntem saç ekimidir. Günümüzde sadece erkeklerin değil kadınlarında bu konudan mustarip olduğunu ve Saç Ekimini tercih ettiklerini belirtelim.

Peki Milano Klinik Saç Ekimi nasıl yapılmaktadır? Soruna gelirsek Milano Klinikte saç ekimi genellikle FUE Saç ekim yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Bu yöntem hem erkek hem de bayanlara başarılı şekilde uygulanabilmektedir.

Milano Klinik Saç Ekimi
Milano Klinik Saç Ekimi

FUE yöntemi ekime donör bölgeden alınan saç köklerinin ekim yapılacak alana transfer işlemidir. Donör bölgesi genellikle ense olarak kullanılır. Çünkü ense bölgesi saçların en yoğun ve saç köklerinin en sağlam olduğu yerdir. Donör bölgeden yani enseden alınan kökler punç adında ince ve hassas uçlar yardımı ile enseden alınır. Alınan kökler hemen ekilmez. Köklerin belli bir müddet dinlenmesi ve bekletilmesi FUE Saç Ekimi kalitesini arttırır.

Lokal anestezi altında gerçekleştirilen FUE Saç Ekimi dinlenmeye bırakılan greftlerin doktorunuz tarafından önceden belirlenmiş olan ekim alanına tek tek transferi gerçekleştirilir. En modern ve en etkili yöntem olarak kullanılan FUE yöntemi kendi içerinden de birkaç farklı yöntemler ile uygulanabilmekte. Bu yöntemler

Slit Ekim

İğneli Saç Ekimi

Choi Saç ekimi (Kalem Yöntemi)

FUE Saç Ekim Yönteminin Avantajları

FUE Saç Ekim Yönteminin Avantajlarına değinecek olursak, makalemizin başında da belirttiğimiz gibi en modern ve en etkili ekim yöntemi olduğunu belirtmiştik. Bu yöntemle yapılan ekimlerde donör bölgesine büyük sayılabilecek kesiler atılmaz. Büyük kesiler atılmadığından dolayı donör bölgesinde ki dokulara zarar verme durumu yoktur. Punç adı verilen ince ve hassas iğneler saç köklerine ve saç dokusuna herhangi bir zarar vermediğinden dolayı transfer edilen saçlar kaliteli saçlar olmakla beraber ekim işlemi son derece başarılı olur.

Ekim işleminden sonra kafaya veya donör bölgesine herhangi bir dikiş atılmaz ve operasyon izi kalmaz. Operasyon sonrası hastada herhangi bir his ve doku kaybı oluşmaz. Bu teknikle yapılan ekimlerde donörden alınan saç kökleri kombineli şekilde sakal, bıyık ve kaşlarda da kullanılabilir.

FUE Saç Ekimi Sonrası Süreç

FUE Saç Ekimi Sonrası Sürecin ilk 8 – 10 aylık sürecinden sonra hasta sonuç almaya başlayacaktır. İyileşme süreci 3 aşamadan oluşmakta iken ilk aşama operasyondan sonraki ilk 3 haftalık süreçtir. Bu süreçte kafada yara ve kabuklanma olmakla beraber 3 haftanın sonunda kabuk atmalar başlayacaktır. 2. Aşama ise ilk 3 aylık süreç olmakla beraber saç köklerinin çıkmaya başladığı süreçtir. Son aşama ise 6 aylık süreç olup artık kökler hava almaya büyümeye başladığı süreçtir. Bu sürece boyunca saç ve baş aksesuarları kullanılması uygun değildir.

Ekim sonrası süreçte hastada baş ağrısı oluşabilir. Bu durumda hasta doktorunun tavsiye ettiği antibiyotikleri kullanarak bu sorundan kolaylıkla kurtulabilir.

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları 2020

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları 2020 net fiyat almak için Milano Klinik ile aşağıda verdiğimiz iletişim adreslerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Zira net fiyatları internet üzerinden vermek tamamen olanaksızdır. Çünkü sizlere uygulanacak yöntem, toplam greft sayısı ve ekim alanının büyüklüğüne göre fiyatlar da değişkenlik gösterebilmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

Milano Klinik İletişim:

Adres: Teşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:5 No:9 Terrace Fulya Residence  Şişli / İstanbul

 

Tel: 0 212 215 55 70

Gsm: 0 505 044 41 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu