Botoks

Dr. Mustafa Karataş Botoks

Botoks

İçindekiler

Dr. Mustafa Karataş Botoks

Dr. Mustafa Karataş Botoks
Dr. Mustafa Karataş Botoks

İstanbul’da kendine ait medikal estetik kliniğinde hastalarına hizmet veren Dr. Mustafa Karataş Botoks uygulaması ile İstanbul’da adından sıkça söz ettirme başarısı göstermiştir. Estetik cerrahide İstanbul adeta dünyanın estetik başkenti olan bir muazzam bir şehirdir. Estetik operasyonlarının yanında İstanbul Botoks uygulaması içinde gerek yurtiçinden gerekse de yurtdışından birçok kişi İstanbul’u tercih etmektedir.

Dr. Mustafa Karataş Botoks Uygulaması

Yaşın ilerlemesi ile birlikte yüz çevresinde birtakım değişimler oluşmaktadır. Bu değişimler mimikleri ve yüz hatlarını oluşturan çizgileri daha belirgin hale getirmektedir. Botoks uygulaması ile basit bir operasyonla daha genç ve dinamik bir yüz hattına sahip olabilirsiniz.

Botoks Nedir?

Botoks 2020
Botoks 2020

Botoks kaş hareketlerini kalıcı olmamak şartıyla belli bir süre kısıtlayarak özellikle alın bölgesini, göz çevresini, kaş arasını ve boyun bölgesindeki kırışıkları gidermek amacıyla uygulanan bir işlemdir.

İstanbul Botoks Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

Estetik cerrahinin başkenti olan İstanbul’da birçok hastanede ve estetik kliniğinde Botoks yaptırma şansınız vardır.

Botoks uygulamaları alın bölgesi, kaş arası, göz çevresi, dudak, çene, boyun, diş eti, ve migren bölgelerine uygulanmaktadır. Çok kısa şekilde uygulama alanlarına değinecek olursak;

Dr. Mustafa Karataş Alın Botoksu
Alın Botoksu

İstanbul Alın Botoksu:

Yaşlanma ile birlikte yüz hatlarında en belirgin izler alın bölgesinde oluşmaktadır. Alın bölgesindeki yatay ve derin çizgileri yok etmek amacıyla alın Botoksu uygulanmaktadır. İstanbul Alın Botoksu göz kapakları ve kaşların durumu da göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Dr. Mustafa Karataş Kaş Arası Botoks
Dr. Mustafa Karataş Kaş Arası Botoks

İstanbul Kaş Arası Botoksu:

Kaş arası bölgesi kişiyi sert ve yaşlı gösteren bir bölge olmasıyla beraber halk arasında bu bölgedeki çizgilere firavun çizgileri veya aslan çizgileri denmektedir. İstanbul Kaş Arası Botoksu ile kaş arası çizgilerden kurtulabilirsiniz. Kaş arası çizgilerin çok fazla derin olması durumunda dolgu ve Botoks kombineli şekilde yapılabilir.

Dr. Mustafa Karataş Göz Çevresi Botoks
Dr. Mustafa Karataş Göz Çevresi Botoks

İstanbul Göz Çevresi Botoksu:

Göz Çevresi Botoksunun bir diğer adı da Kaz ayağı botoksudur. Özellikle yaşlanmaya bağlı olarak göz çevresinde kırışıklıklar ve çizgiler oluşmakta. Gülmeye bağlı olarak göz çevresinde kaz ayağını andıran bir görünüm oluşmakta ve bu oluşum İstanbul Göz Çevresi Botoksu ile giderilmektedir. Göz Çevresi Botoksunda unutulmaması gereken en önemli detay Botoks ile göz torbaları, göz altı çukurlukları ve göz altı morarmaları onarılmamaktadır. Bu işlemler için Botoks tercihi yanlış tercihtir.

Dr. Mustafa Karataş Dudak Botoks
İstanbul Dudak Botoksu 2020

İstanbul Dudak Botoksu:

Dudak Botoksunda halk arasında yanlış bilinen bir durum vardır. Dudak Botoksu ile ince dudaklara hacim kazandırılmaz, dudak şişirilmez ve dudak şekillenmez. Dudak Botoksu ile sadece dudak üzerinde oluşan kırışıklılar düzeltilebilir. Bu durum Dudak Botoksunu diğer Botoks uygulamalarından ayıran bir uygulamadır.

İstanbul Çene Botoksu:

Çene üzerinde yer alan kırışıkları gidermek amacıyla yapılan Botoks uygulamasıdır.

İstanbul Boyun Botoksu 2020
İstanbul Boyun Botoksu 2020

İstanbul Boyun Botoksu:

boyun bölgesi en fazla Botoks uygulamasının yapıldığı bölgelerden biridir. Boyun bölgesinde 2 adet dikey kas vardır. Bu kasların zayıflaması ile boyun bölgesi kırışmaya başlar ve kişide hindi boyun diye tabir edilen boyun oluşur. İstanbul Boyun Botoksu ile bu kaslar gerdirilip kırışıklılar giderilir. Boyun Botoksu uygulanan Botoks miktarı diğer bölgelere uygulanan Botoks miktarlarına oranla daha fazladır. İstanbul Boyun Botoksunu boyunda oluşan sarkmaları gidermek ve boyunu gerginleştirmek amacıyla yaptırmak tamamen hatadır. Zira Boyun Botoksu ile bu sarkmaların giderilmesi olanaksızdır.

İstanbul Diş Eti Botoksu:

Üst çene sorunu yaşayan kişilerde gülüş sırasında diş etlerinin görüntüsü estetik olamayabilir. Bu durumda olan kişiler Diş Eti Botoksu ile diş etlerini kamufle edebilirler.

İstanbul Migren Botoksu:

Başın ön bölgelerinden kaynaklanan migren ağrıları yine başın ön bölgesine yapılan İstanbul Migren Botoksu ile bu sorun giderilmektedir. Başın ön bölgesine uygulanan Migren Botoksu kasların gevşetilmesini sağlayıp sıkışan sinirleri esnetir. Böylece hastanın belli bir sürede olsa migren ağrıları azalır.

İstanbul Botoksun Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Dr. Mustafa Karataş tarafından başarıyla uygulanan Botoks uygulamasının kalıcılık süresi kişiden kişiye değişmekle beraber yaklaşık 4 – 6 ay sürmektedir.  İstanbul Botoks uygulaması tekrarlanabilen operasyon olmakla beraber Botoksun etkisinin bitmesinden sonra tekrar uygulanabilmektedir.

Botoksun Yan Etkileri Nelerdir?

Her estetik operasyonda olduğu gibi Botoks uygulamasında elbette yan etkileri vardır. Yanlış doz aktarımı ve yanlış uygulamalar kişide morarma, şişlik ve enfeksiyon gibi yan etkiler olabilmektedir. Bir başka yan etki ise göz kapaklarında ve kaşlarda yığılmalar oluşabilmektedir. Bu yan etki ihtimalini azaltmak amacıyla hastanenizi, kliniğinizi ve doktorunuzu mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Botoks Fiyatları 2020

İstanbul Botoks fiyatları 2020
İstanbul Botoks fiyatları 2020

Gerek Dr. Mustafa Karataş gerekse de Türkiye’de 2020 Botoks fiyatları hakkında net bilgi vermek olanaksızdır. Zira vücudunuzun kırışıklık durumu, Botoksun hangi bölgelere uygulanacağı ve operasyonu gerçekleştiren hastane ve doktora göre İstanbul Botoks Fiyatları 2020 değişkenlik göstermektedir. Sizlerde Dr. Mustafa Karataş Botoks Fiyatları hakkında net bilgi almak için doktorunuzla irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizlerde Dr. Mustafa Karataş Botoks, İstanbul Botoks Fiyatları 2020, Sizlerde Dr. Mustafa Karataş Botoks Fiyatları 2020, Sizlerde Dr. Mustafa Karataş Botoks yaptıranlar ve Sizlerde Dr. Mustafa Karataş Botoks hakkında yorum yapmak ve görüşlerinizi dile getirerek Sizlerde Dr. Mustafa Karataş Botoks yaptırmak isteyen ve Sizlerde Dr. Mustafa Karataş Botoks fiyatları hakkında fikir vermek için sayfamızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Dr. Mustafa Karataş Estetik Klinik İletişim

Adres: Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı – İstanbul

Tel: 0212 241 03 64 – 0212 241 03 65

0533 968 48 47

0536 260 13 71

Email: [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu