Estetik MerkezleriGaziantep Estetik Merkezleri

NCR International Hospital

Onlineestetik aracılığı ile dünyanın her yerinde bütün şehirlerinde yer alan tüm estetik merkezlerinin iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilir adres tarifini alabilirsiniz. Bunun yanında bir de estetik merkezleri ve estetik hekimlerini bulabilme ve estetik merkezleri ve estetik cerrahlarından randevu alabilmeniz için özel bir içerik hazırlamaya çalışmaktayız. NCR International Hospital Gaziantep’te bulunan en bilindik ve en iyi estetik merkezlerinden biridir.

NCR International Hospital
NCR International Hospital profesyonel kadrosu ile Gaziantep’te hizmet vermektedir. Tercih edilen bu profesyonel estetik hastanesi NCR International Hospitali’nin açık adresi aşağıda yer almaktadır. Gaziantep’te bulunan estetik merkezleri arasında alternatiflerinizden biri de NCR International Hospital olabilir.

NCR International Hospitali’de Yapılan Estetik Ameliyatları

 1. Doğuştan olan sakatlık ve bozukluklar:
 • Dudak-damak yarıkları
 • El ve ayak parmaklarındaki bozukluklar
 • Kulaklardaki anormallikler
 • Yüz ve burundaki yarık ve anormallikler
 • Göz kapaklarındaki anormallikler
 1. Gelişme döneminde ortaya çıkan bozukluklar:
 • Çene kemiklerindeki bozukluklar
 1. Kaza ve yaralanmaların yarattığı görünür sakatlıklar:
 • Yüz ve çene kemiği kırıkları
 • Yüz bölgesi yaralanmaları
 1. Baş, boyun ve görünen bölgelerdeki tümörler

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

NCR International Hospital

Adres: Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No: 56 Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon: 0342 211 99 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu