Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Alp Aslan

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Op. Dr. Alp Aslan şu an güncel olarak Şişli / İstanbul’da Este Cerrahi Saç Ekimi ve Estetik Merkezi’nde görev yapmaktadır.

Op. Dr. Alp Aslan
Op. Dr. Alp Aslan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Op. Dr. Alp Aslan Hakkında

1973 yılında, istanbul’da doğdu.

1990 yılında, İstanbul K.Çekmece lisesinden mezun oldu.

1996 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1997-2003 yılları İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi anabilimdalı’nda uzmanlık eğitimi aldı.

2005-2006 yılları arasında Girne Askeri hastanesinde klinik şefi olarak vatani görevini tamamladı.

Op. Dr. Alp Aslan, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul’da Este Cerrahi Saç Ekimi ve Estetik’te hizmet vermektedir.

Op. Dr. Alp Aslan Uzmanlık Alanları

  • Saç Dökülmesi
  • Saç Ekimi
  • Saç Mezoterapisi
  • Saç PRPsi
  • Sakal ve Favori Ekimi

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

Este Cerrahi Saç Ekimi ve Estetik ( Op. Dr. Alp Aslan )
Adres: Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey Sk. Bilge Han No:36/81 K:2, Nişantaşı Şişli İstanbul

Randevu Hattı: +90 (532) 287 5310

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu