İstanbul Estetik CerrahlarıEstetik Cerrahları

Op. Dr. Alp Ercan

Op. Dr. Alp Ercan Kimdir?

Op. Dr. Alp Ercan İstanbul Ataşehir Memorial Hastanesinde estetik ve plastik cerrahi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Bir çok başarılı estetik operasyona imza atan Op. Dr. Alp Ercan hakkında kısa bilgiler vermek gerekirse.

Op. Dr. Alp Ercan Kimdir?
Op. Dr. Alp Ercan Kimdir?

2004 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Op. Dr. Alp Ercan 2010 yılında mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini almak için 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlık eğitimini aldı. 2017 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayan estetik cerrahın çalışma hayatı ise uzmanlık eğitimini aldığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi kliniğinde asistan olarak başladı. 2017 yılında asistanlık görevini tamamlayan estetik cerrah Op. Dr. Alp Ercan 2017 – 2019 yılları arası İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak hastalarına hizmet vermeye başladı. Burada bir çok başarılı estetik ve plastik cerrahi operasyonlarına imza atan İstanbul Estetik Cerrahlarından biri olan Op. Dr. Alp Ercan bu süre zarfında 2018 yılında Avrupa’da Helsinki Üniversitesinde çalışma fırsatı buldu.

Dünyaca ünlü estetik cerrahları ile birlikte estetik operasyonlarına katılma şansı bularak burada kendini geliştirdikten sonra 2019 yılında Ataşehir Memorial Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak görev almaya başladı. Halen aktif olarak Ataşehir Memorial Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak hizmet veren İstanbul Estetik Cerrahı Op. Dr. Alp Ercan burada da bir çok başarılı operasyonlara imza atma başarısı gösterdi.

Op. Dr. Alp Ercan Uzmanlık Alanları

 Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanları

Estetik Cerrahi Operasyonlar

Burun Estetiği – Rinoplasti

Burun Ucu Estetiği

Burun Küçültme

Göz Kapağı Estetik Cerrahisi- Blefaroplasti

Yağ enjeksiyonu ile yüz gençleştirme

Hollywood yanağı (Bişektomi)

Kepçe kulak ameliyatı

Gamze yapımı

Yüz Germe

Meme küçültme

Meme büyütme

Meme dikleştirme

Meme dikleştirme ve büyütme

Kanser ameliyatından sonra meme yapımı

Jinekomasti ameliyatı

Boyun Germe

Karın germe

Kol germe

Bacak germe

Yağ alma (laser veya vaser)

Brezilya Popo yapımı (popoya yağ enjeksiyonu)

Kilo verme sonrası vücut şekillendirme

Genital estetik

İstanbul Ataşehir Memorial Hastanesinde yukarıda değindiğimiz tüm estetik operasyonlarını ameliyat ve steril bir ortamda uzman ekibi ile birlikte gerçekleştiren Op. Dr. Alp Ercan estetik operasyonların yanında plastik ve rekonstrüktif cerrahi operasyonlarında da oldukça başarılı ameliyatlara imza atmıştır.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

İyileşmeyen ya da zor iyileşen yaralar

Yüz kemiklerinde kırıklar

Yara izleri

Genital organların doğuştan gelen bozuklukları

Deri kanserleri

Meme rekonstrüksiyonu

Burun, dudak, kulak gibi uzuvların onarılması

Mikrocerrahi

 

Op. Dr. Alp Ercan tüm bu operasyonlar öncesinde hastalarına öncelikle ön muayene hastanın şikayetleri dinlenilir, istekleri sorulur ve muayene sonucu hastaya uygulanacak olan ameliyat yöntemi belirlenir. Ameliyata karar verildikten sonra estetik cerrah tarafından hastaya da uygun olacak bir tarihte operasyon günü belirlenir. Ataşehir Memorial Hastanesinde hastalarının operasyonlarını gerçekleştiren estetik cerrah gerek operasyon sırasında gerekse de operasyon sonrası iyileşme sürecinde de hastaları yakından ilgilenip iyileşme sürecini titizlikle takip etmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 İletişim:

Memorial Ataşehir Hastanesi

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No: 28-30, 34758, Ataşehir / İstanbul

Tel:  0 (0216) 570 66 66

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu