İstanbul Estetik CerrahlarıEstetik Cerrahları

Op. Dr. Alper Burak Uslu

Op. Dr. Alper Burak Uslu

İçindekiler

Op. Dr. Alper Burak Uslu

Op. Dr. Alper Burak Uslu
Op. Dr. Alper Burak Uslu

Op. Dr. Alper Burak Uslu İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Özel hastane ve özel estetik kliniklerinde estetik fiyatlarının yüksek olması devlet hastanelerinde estetik operasyonlarına olan talebin bir hayli artmasını sağladı.  Op. Dr. Alper Burak Uslu Op. Dr. Mustafa Ünal ile birlikte İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde haftanın belli günleri muayene belli günlerinde ise ameliyat hizmeti vermekte.

Op. Dr. Alper Burak Uslu Hakkında

1988 yılında Ankara’da doğan estetik cerrah Op. Dr. Alper Burak Uslu 2011 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlık alanını Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında yapmaya karar verdikten sonra 2017 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında ihtisasını tamamladı. İhtisasını tamamladığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2017 – 2018 yılları arasında plastik cerrah olarak çalıştı. 2018 – 2020 yılları arasında mecburi hizmetini tamamlamak amacıyla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastalarına hizmet verdi. 2020 haziranından itibaren ise İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde aktif olarak hizmet vermekte.

Op. Dr. Alper Burak Uzmanlık Alanlar

Burun Estetiği
Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Ucu Estetiği

Meme Estetiği

Meme Ucu Estetiği

Meme Büyütme

Meme Küçültme

Meme Dikleştirme

Jinekomasti

Yüz Estetiği

Yüz Germe

Dudak Dolgusu

Kulak Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Çene Estetiği

Boyun germe

Karın Germe

Kol Germe

Bacak Germe

Örümcek Ağı Estetiği

Ameliyatsız Estetik Operasyonları

Mikro Cerrahi işlemler

Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi

Op. Dr. Alper Burak Yorum ve Şikayetler

Gerek sosyal medyaları gerekse de Türkiye’de saygın forum ve doktor sitelerini incelediğimizde genç estetik cerrah hakkında çok fazla yorum ve görüş yapılmadığını gördük. Bazı doktor sitelerinde doktor hakkında yapılan yorumlar genellikle Burun Estetiği üzerine yorum ve görüşler bildirilmiş. Hastalar tarafından yapılan yorumlarda hastaları ile yakından ilgilendiği, operasyon anında ve operasyon sonrasında da u ilginin devam ettiği ve yaptığı operasyonlarda memnuniyet oranın yüksek olduğunu belirtelim.

Estetik cerrahın genç ve mesleğe yeni başlamasından dolayı çok fazla tecrübe kazanmadığı fakat girdiği operasyonlarda başarılı bir estetik cerrah olduğu anlaşılmaktadır. Sizlerde estetik cerrah tarafından herhangi bir estetik ve plastik operasyonları geçirmiş iseniz sayfamızın altında bulunan yorum kısmına objektif yorumlarda ve görüşlerde bulunabilirsiniz. Böylece estetik cerrah seçimi konusunda hastalara fikir verebilirsiniz.

Op. Dr. Alper Burak Uslu Randevu Alma

Devlet hastanelerinde randevular e devletten, MRHS uygulamasından ve ALO 182 telefon hattından randevu alabilirsiniz. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu linkini tıklayıp önce bölüm sonra cerrahı seçip en yakın ve uygun tarihte randevu alabilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim

Adres: Aksaray Mahallesi, Adnan Adıvar Caddesi, 34130 Fatih / İstanbul

Tel: +90 (0212) 529 44 00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu