Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Altuğ Altınkaya

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Altuğ Altınkaya, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Sarıyer / İstanbul’da Acıbadem Maslak Hastanesi ‘de hizmet vermektedir.

Op. Dr. Altuğ Altınkaya

Op. Dr. Altuğ Altınkaya, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Op. Dr. Altuğ Altınkaya Hakkında

1982 yılında Tekirdağ’da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini Çorlu’ da tamamladı.

2006 yılında, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2006 yılında, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında ihtisasa başladı.

2010 yılında travmatik ve tümöral nedenli baş boyun bölgesi rekonstrüksiyonları alanında deneyimini artırmak amaçlı, dünyanın bir numaralı mikrocerrahi merkezi olan Tayvan Chang Gung Memorial Hospital ve Amerika Birleşik Devletlerinin önde gelen kanser merkezlerinden olan Memorial Sloan Kettering Cancer Center’ da bulundu.

2012 yılında, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu.

2013 yılında, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak mecburi hizmet görevine başladı.

Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev aldı.

2015 yılında, Özel Acıbadem Maslak Hastanesinde çalışmaya başladı ve halen aynı kurumda görev yapmaktadır.

2013 yılında, Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneğin’den Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlilik Belgesini aldı.

2014 yılında, Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ve Avrupa Yeterlilik Belgesi aldı.

 

Op. Dr. Altuğ Altınkaya Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Estetik Yüz Ameliyatları
  • Meme Estetiği

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Acıbadem Maslak Hastanesi (Op. Dr. Altuğ Altınkaya )
Adres: Büyükdere Cad. No: 40, Maslak Sarıyer İstanbul

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu