Estetik CerrahlarıAmeliyatsız Estetikİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı
Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL İstanbul Nişantaşı’nda kendine ait olan estetik kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı estetik medikal estetik alanında gerek yaşlanmaya bağlı olarak gerekse de başka nedenlerden dolayı sarkmış, deforme olmuş, kırışık ve canlılığını yitirmiş ciltleri tekrar canlandırmak amacıyla yapılan bir operasyon türüdür. Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı hakkında detayı bilgi vermeden önce Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL tarafından başarılı şekilde yapılan plastik ve estetik cerrahi operasyonlarını sizler için sırlayalım. Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL hakkında daha detaylı bilgi almak için ise https://www.onlineestetik.com/opr-dr-altughan-cahit-vural/ linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL Estetik Operasyonlar

Badem Göz Estetiği

Vaser Liposuction İstanbul

Burun Estetiği İstanbul

Piezo Burun Estetiği

Kepçe Kulak Ameliyatı

Meme Büyütme İstanbul

Meme Küçültme İstanbul

Meme Dikleştirme İstanbul

Mini Yüz Germe

Karın Germe Ameliyatı

Göz Kapağı Estetiği

Migren Ameliyatı İstanbul

Popo Estetiği İstanbul

İtalyan Burun Estetiği

Lipomatik

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL Ameliyatsız Estetik Operasyonları

Lazer Lipoliz İstanbul

Kolajen İp Askı

Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ameliyatsız Vajina Daratlma

Slimlipo

Dermapen ile Cilt Yenileme

Balık Ağı Estetiği

Palomar Fraksiyonel Lazer

Bölgesel Zayıflama

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL Medikal Estetik Operasyonları

Buz Lazer Epilasyon

Kleopatra Gençlik İksiri

Ultraformer

Mezoterapi

Dolgu

Kırışıklık Tedavisi

Cosmelan – Dermamelan

PRP Uygulaması

Kalıcı Makyaj

Dövme Sildirme

Presso Terapi (Lenf Drenaj)

Karbon Peeling İstanbul

VelaShape III

Glutatyon

H100 Aşısı

Hydrafacial Nedir? Hydrafacial İstanbul

Silhouette Soft Yüz Germe

Kendine ait estetik kliniğinde bir çok operasyon gerçekleştiren Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL İstanbul / Nişantaşın’da hastalarına hizmet vermeye devam ediyor. Şimdi de gelelim makalemizin konusu olan Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı hakkında bilgi vermeye.

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı

H100 Aşısı Nedir?

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı
Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı

H100 aşısı zamanla sarkmalar, kırışıklıklar, deforme ve canlılık kaybeden ciltleri tekrar canlandırmak amacıyla uygulanan medikal estetik operasyon türüdür. Nem kaybeden bu ciltlere uygulanan aşı ile cildin nem kapasitesi arttırılıp yaş ilerlemesinden dolayı cildin kendi kendine sentezleyemediği mineraller, aminoasit, peptit ve vitaminleri aşı yardımı ile cildin altına yerleştirilmesi ile yapılan H100 Aşısı Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL tarafından en çok yapılan estetik operasyonlarından biridir.

H100 Aşısı hem erkek hastalara hem de kadın hastalara başarılı şekilde uygulanabilmektedir. H100 Aşısı cilt gençleştirme estetik operasyonları içinde en trend estetik operasyonu olmakla birlikte sonuç alma ve başarı oranı açısından da en etkili sonuçlar veren cilt gençleştirme operasyonudur. İçerisinde barındırdığı hyalüronik asit etkisiyle cildin gençleşmesi cildin kendi kendini yenileyemediği durumlarda cildinizi canlandırır.

H100 Aşısı İçeriğinde Bulunan Maddeler

H100 Aşısı içeriğinde bulunan maddeleri sıralayıp küçük açıklama ile sizlere sunalım:

Hyalüronik Asit: nem kaybı yaşamış cildin nem oranını yükseltip ciltte suyu muhafaza eden dokuları canlı tutup cildin elastikiyetini diri tutar.

B1 ve B6 Vitaminleri: antioksidan özelliği taşıyan B1 ve B6 vitaminleri cildin yaşlanma süresini kısaltmaktadır.

Mannitol: ödem sökücü özelliğe sahip olan Mannitol en etkili antioksidanların başında gelmektedir. Cildin yaşlanmasını geciktiren hyalüronik asidin ciltte daha fazla tutulmasını sağlar.

Pro Kolajen Peptit: ciltte oluşan kırışıklık ve belirgin çizgileri azaltma özelliği taşımaktadır.

Organik Silica: cildin renk tonunu dengede tutar.

H100 Aşısı içeriğinde bulunan bu maddeler dışında birçok amino asist bulunmaktadır.

H100 Aşısı Faydaları

Elastikiyetini kaybeden cildin tekrar elastikiyet kazanmasını sağlar.

Ciltte hasar gören hücrelerin canlanmasını sağlar.

Ciltte yavaş hareket eden hücrelerin daha hızlı hareket etmesini sağlar.

Cildin yavaşlayan biyolojik onarımı hızlandırır.

Cildin alt dokusunu güçlendirir.

Cildin yaşlanma sürecini uzatır.

Cilt üzerinde zamanla oluşan kırışıklık ve yaşlanma çizgilerinin azalmasını saplar.

H100 Aşısı Uygulanışı

Medikal estetik cerrahlarının yapabildiği H100 Aşısı uygulamanın yapılacağı alana operasyon öncesinde lokal anestezi kreminin sürülmesi ile uygulamaya başlanır. yaklaşık yarım saat cilt üzerinde kalan lokal anestezi kremi yarım saat sonunda cilt üzerinden dezenfekte edilir. 1 er cm aralıklarla aşılama işlemi yapılır. çok ince iğneler ile uygulanan H100 Aşısı deri altına enjekte edilir. İğnelerin ince olmasından ve lokal anestezi kreminden dolayı operasyon anında herhangi bir ağrı ve acı hissetmezsiniz.

H100 Aşısı Nerelere Uygulanır?

H100 Aşısı el, yüz, alın, boyun gıdı ve dekolte alanlarına uygulanıp başarı oranı da oldukça yüksektir.

H100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

H100 Aşısı genç ciltlerde yaklaşık 2 veya 3 seans uygulanır.

Orta yaştaki ciltler için yaklaşık 2 ile 4 seans uygulanır.

Yıpranmış ve yaşlı kişilerde 3 ile 5 seans uygulanır.

H100 Aşısı Fiyatları

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı
H100 aşısı, H100 Gençlik Aşısı

H100 Aşısı cildinizin yaşlılık durumu, kaç seans uygulanacağı, aşının hangi alanlara uygulanacağı ve kişinin cildinin elastikiyet oranına göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Estetik operasyonları hakkında net fiyat vermek olanaksızdır fakat doktorunuz ile iletişime geçip daha net fiyatlar alabilirsiniz.

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı makalemizin başında da belirttiğimiz gibi cilt gençleştirme operasyonları arasında en etkili yöntemlerden biridir. H100 Aşısı uygulamaları yapmak için medikal estetik uygulaması yapabilen doktorlar ve estetik merkezleri tarafından yapılmakta olup H100 Aşısını İstanbul’da yaptırmak isteyen kişiler için Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL H100 Aşısı hem başarı hem de maddi olarak tercih edeceğiniz bir isim olabilir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Abdi İpekçi Cad. Işıl Apt. Kat:3 No:3/3 Nişantaşı/İstanbul

Telefon: +90 212 706 11 50

Whatsap: 549 560 90 50

e-mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu