Estetik CerrahlarıUşak Estetik Cerrahları

Op. Dr. Ayfer Özdemir

İçindekiler

Op. Dr. Ayfer Özdemir

Op. Dr. Ayfer Özdemir
Op. Dr. Ayfer Özdemir

Uşak estetik cerrahları arasında yer alan Op. Dr. Ayfer Özdemir Uşak’ta kendine ait  Estetik Kliniğinde gerek Uşak’tan gerekse de Uşak dışından gelen ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ayfer Özdemir tıp eğitimine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladı. Buradan mezun olduktan sonra 2006 yılında uzmanlık için Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Kliniğinde ihtisas yapmıştır. Dubai ve İtalya’da dünyanın en iyi estetik cerrahları ile birlikte girdiği estetik operasyonları ve eğitimleri ile Minimal İnvaziv Yöntemi ve Yüz Estetiği uygulama gibi alanlarda kendini geliştirdi. Orada edindiği bilgi ve tecrübeleri burada kendi estetik kliniğinde hastalarına başarılı şekilde uygulamaktadır. Kendine ait estetik kliniği olan Ayfer Özdemir Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniğinde gerek Uşak’tan gerekse de Uşak dışından gelen hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ayfer Özdemir Uzmanlık Alanları

BURUN ESTETİĞİ

Burun Küçültme Burun Eti Ameliyatı
Burun Ucu Estetiği Burun Törpüleme
Sekonder Rinoplasti Rinoplasti

 

MEME ESTETİĞİ

Meme Büyütme Meme ucu Estetiği
Meme Küçültme Jinekomasti
Meme Dikleştirme Meme Onarımı

 

YÜZ ESTETİĞİ

Yüz Estetiği Elmacık Kemiği Estet.
Yüz Gençleştirme Dudak Estetiği
Yüz Germe Çene Estetiği
Mini Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği
Kaş Kaldırma Yağ Dokusu
Göz Altı Torbası Amel. Yüz İmplantları
Gamze Estetiği Leke Tedavisi
Göz Altı Işık Dolgusu Çene Estetiği

 

VÜCUT ESTETİĞİ

Liposuction Yağ Aldırma Kasık Germe
Karın Germe Ameliyatı Kalça Estetiği
Mini Karın Germe Genital Estetik
Kol Germe Annelik Estetiği
Selülit Bölgesel Yağlanma

 

AMELİYATSIZ ESTETİK

Cilt Bakımı Dudak Dolgusu
Terleme Tedavisi Burun Dolgusu
Mezoterapi PRP
Yüz Dolgusu Mezoterapi

 

GENİTAL ESTETİK

İç Dudak Estetiği Brezilya Popo Estetiği
Viajina Daraltma Kızlık Zarı Dikimi
Cinsiyet Değiştirme

 

PLASTİK CERRAHİ

Yara İzi Tedavisi Akne
Tavşan Dudağı Gençlik Aşısı
Yanıklar El Cerrahisi
Ben Aldırma Kepçe Kulak Sor
Sinir Kesisi Çene Problemleri
Yarık Dudak Damak Tedavisi

 

LAZER UYGULMALARI

Lazer Epilasyon Botoks

 

Op. Dr. Ayfer Özdemir internet aramalarında en çok aranan estetik ve plastik cerrahi operasyonları;

Burun Estetiği:

Burun Estetiği
Burun Estetiği

Op. Dr. Ayfer Özdemir Burun Estetiği en fazla aranan estetik operasyonlarının başında gelmektedir. Uşak Burun Estetiği için önemli bir isim olan Op. Dr. Ayfer Özdemir Burun Estetiği konusunda oldukça başarılı operasyonlara imza atmıştır. Rinoplasti konusundaki bilgi ve tecrübelerini kendine ait kliniğinde başarılı operasyonlara imza atmak için kullanıyor. Burun Estetiğinde; burun törpüleme, burun küçültme, burun ucu estetiği gibi operasyonlar yapılmaktadır. Uşak Burun Estetiği Fiyatları için Op. Dr. Ayfer Özdemir tarafından yapılan ön muayene sonucu sizlere verilecektir.

Yüz Estetiği:

Yüz Estetiği
Yüz Estetiği

Op. Dr. Ayfer Özdemir Yüz Estetiği bir diğer en fazla aranan estetik operasyonlarından biridir. Gerek İtalya ve Dubai’de Yüz Estetiği konusunda eğitim alması gerekse de Yüz Estetiği konusunda birçok başarılı operasyonlara imza atmasından dolayı Uşak Estetik Cerrahları içerisinde tanınmış bir isim olarak dikkat çekmektedir. Yüz Estetiği çok kapsamlı estetik operasyonlarını kapsamaktadır. Uşak’ta ve Op. Dr. Ayfer Özdemir estetik ve plastik cerrahi kliniğinde Yüz Estetiği alanında tercih edilen operasyonlardan bazıları; Göz altı Işık Dolgusu, Yüz Germe, Kaş Kaldırma, Dudak Estetiği ve Çene estetiği tercih edilenler arasındadır. Uşak Yüz Estetiği Fiyatları için Op. Dr. Ayfer Özdemir tarafından yapılan ön muayene sonucu sizlere verilecektir.

Vücut Estetiği:

Vücut Estetiği:
Vücut Estetiği:

Vücut Estetiği bir başka en çok aranan estetik operasyonlarından biridir. Vücut Estetiğin kapsamlı olmasından dolayı birçok alt dalı vardır. Uşak Vücut Estetiği uygulamaları arasında Lipsuction, selülit, karın germe kol germe gibi operasyonlar sıklıkla tercih edilmektedir. Vücut Estetiği konusunda birçok başarılı operasyonlara imza atmasından dolayı Uşak Estetik Cerrahları içerisinde tanınmış bir isim olarak dikkat çekmektedir. Uşak Yüz Vücut Estetiği Fiyatları için estetik cerrahınız tarafından yapılan ön muayene sonucu sizlere verilecektir.

Hastaları ile yakından ilgilenen Op. Dr. Ayfer Özdemir gerek operasyona başlamadan önceki ön muayenede, operasyon sırasında gerekse de operasyon sonrası iyileşme döneminde hastaları ile birebir veya görüntülü aramalar ile operasyonun başarılı bitirilip iyileşme sürecinin de tamamlanmasını sağlamaktadır.

Sizlerde Op. Dr. Ayfer Özdemir hakkında yorum yapmak, görüş ve önerilerinizi bildirmek ve daha önce Op. Dr. Ayfer Özdemir için sayfamızdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

 Uşak burun estetiği, Uşak meme estetiği, Uşak göz altı ışık dolgusu, Uşak Liposuction, Uşak vücut estetiği ve Uşak yüz estetiği konularında en çok aranan isim olarak dikkat çekmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Plastik ve Estetik Klinik Muayenesi

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 1.Yay Sok. No:2/27 Uşak

Randevu: 90 850 333 0388

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu