Estetik CerrahlarıSamsun Estetik Cerrahları

Op. Dr. Ayhan Turhan

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Ayhan Turhan, şu an güncel olarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Atakum / Samsun Medical Park – Samsun Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ayhan Turhan

Op. Dr. Ayhan Turhan, Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

 

Op. Dr. Ayhan Turhan Hakkında

Eğitim

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimi aldı.

 

Op. Dr. Ayhan Turhan Uzmanlık Alanları

  • Saç Ekimi
  • Lazer Uygulamaları
  • Meme Estetiği
  • Burun Estetiği
  • Çene Kırıkları
  • Botox
  • Dolgu

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Medical Park – Samsun ( Op. Dr. Ayhan Turhan )
Adres: Mimar Sinan Mah., Alpaslan Sokak No:17 Atakum Samsun

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu