HastalıklarHastanelerUncategorized

Op. Dr. Aytekin Uzer / Kulak Burun Boğaz Uzmanı / Yorumlar


Op. Dr. Aytekin Uzer
Op. Dr. Aytekin Uzer

Op. Dr. Aytekin Uzer

İstanbul Kulak Burun Boğaz Uzmanı

107 Yorum Bildirilmiş. Yorumları Okumak İçin Aşağı Kaydırınız.

Op. Dr. Aytekin UzerOp. Dr. Aytekin UzerOp. Dr. Aytekin UzerOp. Dr. Aytekin UzerOp. Dr. Aytekin Uzer

Adres: Teşvikiye Hakkı Yeten Cad. No 23 Şişli / İstanbul

Vital Fulya Plaza – Aytekin Uzer Muayenesi

— Op. Dr. Aytekin Uzer


İçindekiler

Op. Dr. Aytekin Uzer Kimdir?


Branş: Kulak Burun Boğaz Uzmanı

————————————–

Şehir: İstanbul Şişli

————————————–

Adres: Teşvikiye Hakkı Yeten Cad. No 23 Şişli / İstanbul

Vital Fulya Plaza – Aytekin Uzer Muayenesi

————————————–

Telefon: 0 543 696 60 05

————————————–

E-mail: [email protected]

— Anna Wong, Gönüllü

Op. Dr. Aytekin Uzer HakkındaOp. Dr. Aytekin Uzer
Op. Dr. Aytekin Uzer

1987 yılında Amasya’nın Gümüşhacıköy İlçesinde doğdu.

2012 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı.

2017 yılında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanlık sınavını geçti.

Şu anda İstanbul Şişli’de Vital Fulya Plaza Kat 8 de Kulak Burun Boğaz Hastalıkları için misafirlerini ağırlamakta.

— Op. Dr. Aytekin Uzer / Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. Aytekin Uzer Uzmanlık Alanı


Op. Dr. Aytekin Uzer Hakkında
Op. Dr. Aytekin Uzer Hakkında

Burun Hastalıkları

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Kemiği Eğrilikleri

Burun Eti Problemleri (Konka)

Sinüzit Tedavisi

Burun Kanaması Tedavisi

Burun Kemiği Eğriliği Tedavisi

Nazal Polip Tedavisi

Alerjik Rinit Tedavisi

Burun Sinüs Tümörleri

Kulak Hastalıkları

Baş Dönmesi (Vertigo)

Kulak Çınlaması Tedavisi

Orta Kulakta Sıvı Birikimi Tedavisi

Dış Kulak İltihabı Tedavisi

Otoskleroz Tedavisi

Kulak Zarında Delik Tedavisi

Orta Kulak İltihabı

Kolestatom Tedavisi

Boğaz Hastalıkları

Uyku Apnesi Sendromu Tedavisi

Tiroit Hastalıkları Tedavisi

Geniz Eti Hastalıkları Tedavisi

Farenjit Tedavisi

Larenjit Tedavisi

Yutma Bozuklukları Tedavisi

Ağız Kokusu Tedavisi

Ağız İçi Lezyon Tedavisi

Gırtlak Kanseri Tedavisi

Ses Bozukluğu Tedavisi

— Op. Dr. Aytekin Uzer / Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. Aytekin Uzer Yorumlar / Randevu Al


Deviasyon şikayetiyle başvurdum, aynı zamanda estetik operasyon da geçirdim. Gerek ameliyat öncesi, gerek sonrasında çok güzel ilgilendi Aytekin Bey. Her türlü sorunumda en pratik şekilde çözüme kavuşturdu. Kesinlikle tercih edilecek, şüphe bırakmayacak bir doktor kendisi. Sorunsuz bir ameliyat geçirdim, 1.5 ay geçti ameliyatımın üzerinden çok memnunum.

— 10 Mart 2022 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Rinoplasti


Aytekin hocama 2 kasım 2020 tarihinde ameliyat oldum. Baştan sona süreç çok iyiydi. Bence alanında en iyilerinden biri Aytekin hocam. Çok memnunum burnumdan kimse estetik olduğunu anlamıyor. Yüze göre burun yapıyor canım hocam:)

—26 Şubat 2022 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Rinoplastii


1 Haziran 2021 tarihinde rinoplasti ameliyatı oldum. Burnumda kemer ve kırkırdak eğriliği vardı nefes almada sorun yaşıyordum ve bu beni çok rahatsız ediyordu. Aytekin Beyi araştırdım yaptığı ameliyatlardan güvenilir buldum daha sonra görüşme gerçekleşti görüşmede gerekli açıklamaları yaptı sormak istediğim soruları sordum. Ameliyat gerçekleşti. Sonrasında rahat bir süreç geçirdim hiçbir ağrı sızım olmadı morluklar hafif düzeydeydi şuan 7.aydayım çok mutluyum burnum istediğim gibi oldu. Aytekin Beye burdan teşekkür ediyorum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

— 21 Şubat 2022 Konum: Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Burun Estetiği


1 Haziran 2021’de Aytekin Bey’e rinoplasti ameliyatı oldum. Kendisini sosyal medya aracılığıyla keşfettim ve ameliyat olmaya karar verdim. Burunumda septum deviasyonu vardı ve şeklinden de memnun değildim. Aytekin Bey’den doğal bir burun yapmasını istemiştim. Her şey istediğim gibi oldu. Herkes burnumun çok doğal olduğunu söylüyor. Ameliyat sonrası da sorunsuz geçti. Doktor bey de her soruma ilgiyle cevap verdi beni rahatlattı. Şuan 7. Aydayım ve her şey yolunda. Aytekin Bey’e teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim.

— 19 Şubat 2022 Konum: Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Burun Estetiği


3 şubat tarihinde ameliyatım gerçekleşti nefes almada problem yaşıyordum ve estetik olarak burnumdan memnun değildim. Arkadaşımın burun estetiği ameliyatını 3 sene önce Aytekin Bey yapmıştı ben de o vasıta ile Aytekin Bey’i tercih ettim. Sonuçtan çok memnunum ilgisi için ayrıca teşekkür ediyorum beklediğimden çok daha iyi bir sonuç aldım ve süreç inanılmaz güzeldi ilk 3 günden sonra hiçbir ağrı ve acı çekmedim morluk hiç oluşmadı şişlik de yok denecek kadar azdı ve hemen geçti şu an silikonlar ve alçı alındı ilk haftadan itibaren günlük yaşamıma döndüm ve hiçbir problem yaşamadım. Ameliyatın gerçekleşeceği kurum konusunda da titiz bir çalışma yaptığını düşünüyorum, benim ameliyatım özel çevre hastanesinde gerçekleşti bu konuda da hiçbir şikayetim olmadı.

— 15 Şubat 2022 Konum: Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Rinoplasti


12.01.22 tarihinde Mecidiyeköy çevre hastanesinde burun ameliyatı oldum, hastahane çok ilgili davrandı bu gün ikinci haftamdayım ve herşeyden çok memnunum, öncesinde nefes almaktan zorlanıyordum ayrıca estetik olarak memnun değildim şuanda çok rahat nefes alıyorum ve görüntüsünden çok memnunum. Aytekin bey ve ekibine çok teşekkür ederim herşey için hepsinin eline emeğine sağlık.

— 24 Ocak 2022 Konum: Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Rinoplasti


28.12. 2021 tarihinde burun operasyonu geçirdim Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası iyileşme sürecimde ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim. Büyük özen ve titizlikle hastasına yaklasip en ince ayrintisina kadar ilgilenmektedir.Burun ameliyatı olmayı düşünüyorsanız kesinlikle Aytekin hocayla görüşme yapin

— 7 Ocak 2022 Konum: Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Rinoplasti 


01.11.2021 Tarihinde Rhinoplasty Ameliyatı oldum. Hem nefes problemim hemde burnumda eğrilik vardı. Aytekin hocam sayesinde bu sorunlarımdan kurtuldum burnum tam istediğim gibi oldu kendisine çok teşekkür ediyorum.

— 10 Aralık 2021 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Burun Estetiği


14 Nisan 2021 tarihinde septorinoplasti operasyonu geçirdim ve burnum tam olarak istediğim gibi oldu. Ameliyattan bir hafta sonra tamponlar çıktı on gün sonra da bant çıktı daha sonrasında hiçbir ağrı olmadan ödemlerim de yavaş yavaş inerek şu anki şeklini aldı. Ameliyattan önceki korkularımdan biri de dikiş izlerinin geçmemesiydi ama şu an hiçbir iz görünmüyor o da hızlı bir şekilde iyileşti. Eğer burun ameliyatı olmak istiyorsanız hiç düşünmeden karar verebilirsiniz kendisine tekrardan teşekkür ederim.

— 2 Kasım 2021 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Burun Estetiği 


11 Mart 2021 tarihinde septorinoplasti operasyonu geçirdim. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası iyileşme sürecim beklediğimden kat ve kat iyi geçti. Yüze uygun burun ve ameliyat sonrası süreç için aytekin hocama çok teşekkür ediyorum. Tekrardan ellerinize sağlık hocam.

— 22 Ekim 2021 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Burun Estetiği


Aytekin Üzer Bey’le burnundaki kırktan dolayı tanıştık. Yaklasimi detaylı süreç hakkındaki bilgileri sayesinde korkularından arınarak ameliyat olmaya karar verdim. Surec sonucunda tekrardan çok iyi nefes alıp yeni ve harika bir buruna sahip oldum .Emeğinize sağlık Aytekin bey.

— 8 Ekim 2021 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Rinoplasti


Aytekin hocaya 2 hafta önce Derindere hastahanesinde burun estetiği ameliyatı oldum ve şuanda burnum hayal ettiğimden bile daha güzel oldu burnumdaki bütün rahatsız olduğum problemleri giderdi ve ameliyat sonrası hiçbir ağrım olmadı ameliyat öncesi ve sonrasında çok ilgili ve anlayışlı oldu ayrıca bütün ameliyat sürecinde kendisi özenle ilgilendi aytekin hocaya çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

— 2 Eylül 2021 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Burun Estetiği


Aytekin hocaya 3 ay önce Nisa Hastanesinde septorinoplasti ameliyatı oldum ve iyi ki ona olmuşum ameliyat sonrası minimum şişlik ve morarma oldu 1 hafta tamponlar kaldı 10 gün de bantlar. Bantlar çıkınca kendimi gördüğümde çok beğendim şişlikler vardı ama şuan 3.ay da bile bariz inmiş. Çektiği fotoğrafta burnumun son alacağı şeklini çok beğendim. Ağrım olmadı, hocam sorduğum sorulara yanıt verdi. Eli hafif gerçekten. Teşekkürler hocam sayenizde ayna ile barıştım.Ben aytekin beyi hospitaltürkte çalışırken tanıdım .benimde burnumla ilgili bi çok sıkıntım vardı mevsimsel alerjiden şişmeler kemik eğriliği bana uygulanan işlemler Septorinoplasty konka cerrahisi Primer Rinoplasty hepsi birlikte olacaktı doğal olarak kendimi bi estetisyenden çok işinde güvenilir bi kbb cerrahına bıraktım. sürecim çok temiz ve çok hızlı gelişti doktorum aşırı güler yüzlü candan her sorunuzu dinleyen anlayışlı birisi ben nisa hastanesindeyken ameliyat oldum. ameliyat sonrası fotoğraflarımı gördüğümde zaten dış görünüş olarak bayıldım sonra tamponlar çıkıp nefes alınca çok doğru bi karar verdiğimi anladım eli çok hafif işinde bir numara bir kere bile sızı ağrı duymadım. 5 ay geçti ameliyatımdan hala mesaj atarım ve cevap yazar gözünüz kapalı gidip ameliyat olun.Aytekin Hocayı uzun zamandır sosyal medyada takip edip yaptığı ameliyatları beğeniyordum. Sonunda kendisiyle görüştüm ve ameliyat kararına vardık. Benim septum deviasyonu ve burun sırtında kemer şikayetim vardı. Ağrısız, çok çok az şişlik ve morlukla bu süreci atlattım. Ameliyattan önce oldukca endişeliydim fakat şimdi sonuca baktığımda iyi ki bu kararı vermişim diyorum. Henüz ameliyatımın üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hem kendim hemde çevremdeki insanlar sonucu cok beğendik. Aytekin hocama çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını kalpten diliyorum.

— 4 Nisan 2021 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Burun Estetiği


Aytekin Bey beni o kadar iyi anladıki bütün şikayetlerime nokta atışı yaptı. Muhteşem bir burnum oldu. Rahatlıkla güvenebileceğiniz bir kbb doktoru. 18. Gündeyim şuan ödemim çok az muhteşem bir süreç geçirdim çok az ağrım oldu. Doktoruma çok teşekkür ediyorum.Aytekin hocayı keşfedişim aynı hastanede çalışan arkadaşımın şiddetle tavsiyesi üzerine oldu. Şikayetim; Septum deviasyonu (Burun kemiği eğriliği) yani burnum hafif S şeklindeydi. doktorum muayene sırasında kafamdaki tüm soru işaretlerini çözdü, ameliyat sonrasında olacak burnu çizdi. ben söylemeden burnumda rahatsız olduğum tüm noktalara değinip ileride nasıl olacağını söyledi. Doktoruma gözüm kapalı güvendim yüzüme en uygun burnu yapacağına emindim. Şu an ameliyat sonrası 14.günüm ve her aynaya baktığımda doktoruma teşekkür ediyorum. ameliyat öncesi stresten kendimi rahatlatma amacıyla buradaki yorumların çoğunu okumuştum. bu yazıyı benim gibi ameliyattan korkan arkadaşlarım için yazıyorum.

14 günlük süreç içerisinde ne ağrım ne sızım ne acım oldu. çok şükür ki morluk ve şişikliği de minimum seviyede yaşadım. 1.haftamda silikon tamponlarım çıktı. şunu tüm samimiyetimle söylüyorum ameliyat sürecimin en kolay işlemiydi tamponların çıkışı. hiç hissetmedim desem yeridir. tabii doktorum burnuma iyi baktığımı söyledi bununla da alakalı olabilir. tamponlar çıktıktan sonraki nefes alıp verişimi unutamıyorum gerçekten daha önce hiç nefes almamışım ben diyeceksiniz. benim tavsiyem üzerine kuzenlerim ve arkadaşlarım da Aytekin hocaya ameliyat olma kararı aldılar. benim için ameliyat sürecinde olduğu kadar ameliyat sonrasında da doktorun ilgilenişi önemli bir husustu.

Ameliyat sonrası 7. gün, 10.gün, 17. gün, 1.ay, , 3.ay, 6.ay ve 1.yılda doktor hastasını görmek istiyor. Buradan tekrar doktoruma minettarlığımı sunar böyle bir ameliyatı bana bu denli kolaylaştırdığınız için bir kez daha teşekkür ederim. ayrıca 6. kattaki hemşire arkadaşların hepsi çok tatlı ve mesleklerini severek yaptıkları çok belliydi onlara da ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim 🙂

— 30 Aralık 2020 Konum: Op. Dr. Aytekin Uzer Muaynehanesi-Vital Fulya Plaza • Rinoplasti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu