Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Bekir Cem Zeybek

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Bekir Cem Zeybek, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Kadıköy / İstanbul’da Kadıköy Florence Nightingale’nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Bekir Cem Zeybek

Op. Dr. Bekir Cem Zeybek, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’den mezun oldu.

Op. Dr. Bekir Cem Zeybek Hakkında

1989 yılında, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamıştır.

1995 yılında, Toulouse Paul Sabatier Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Servisi’nden ihtisasını almıştır.

Prof.Dr. Michel COSTAGLIOLA ve Prof. Dr. Jean-Pierre CHAVOIN’in öğrencisidir.

Fransa’da Auxerre bölge hastanesinde çalışmış, askerlik görevini tamamladı.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi servisi ve muayenehane hekimliği olmak üzere, bir süre Türkiye’de görev yapmıştır. Sonra tekrar Fransa’ya dönmüş ve Nancy Üniversite Hastanesi’nde çalışmıştır.

2010 yılında, ONEP’te Prof. Dr. Onur EROL’un yanında “fellowship” yapan Dr. Zeybek çalışma zamanını Türkiye ile Fransa arasında paylaştırmaktadır.

Op. Dr. Bekir Cem Zeybek Uzmanlık Alanları

  • Meme Estetiği
  • Yüz Germe
  • Saç Ekimi
  • Alın ve Şakak Germe
  • Boyun Germe
  • Burun Estetiği

Uluslararası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi (ISAPS) Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Kadıköy Florence Nightingale ( Op. Dr. Bekir Cem Zeybek )
Adres: Feneryolu Mh, Bağdat Cad No:63 Kadıköy İstanbul

Randevu Hattı: +90 (541) 250 3234

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu