Estetik AmeliyatlarıMeme Estetiği

Op. Dr. Belma Kapılı Kocaeli Meme Küçültme

İçindekiler

Op. Dr. Belma Kapılı Kocaeli Meme Küçültme

Op. Dr. Belma Kapılı
Op. Dr. Belma Kapılı Kocaeli Meme Küçültme

Op. Dr. Belma Kapılı Kocaeli Meme Küçültme estetiği estetik cerrahın kendine ait estetik kliniği olan Ceres–te Estetik Klinikte steril ortamda yapılmaktır. Meme Küçültme estetiği son zamanlarda en çok tercih edilen estetik operasyonlardan biri haline geldi. Kocaeli İzmit’te de bu operasyonda en çok tercih edilen isimlerin başında şüphesiz ki Op. Dr. Belma Kapılı gelmektedir. Bizler de sizler için hazırladığımız yazımızda öncelikle estetik cerrahınız Op. Dr. Belma Kapılı hakkında küçük bilgiler verdikten sonra Meme estiğine değineceğiz.

Op. Dr. Belma Kapılı Hakkında

Op. Dr. Belma Kapılı 1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanıp tıp eğitimine başladı. 2002 – 2004 yılında Muş Bulanıkta pratisyen hekim olarak kamu hizmeti sundu. 2004 yılında TUS’a girdikten sonra İzmir Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanlığını kazanarak 2009 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı. 2011 yılında Malatya’da genel cerrahi uzmanı olarak görev aldı. Bununla yetinmeyen Op. Dr. Belma Kapılı 2011 yılında girdiği yan dal uzmanlık sınavında Türkiye’de derece yaparak İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlığında 2. Ana dal eğitimi almaya hak kazandı. İkinci ana dal eğitimini 2015 yılında tamamlayarak estetik ve plastik cerrahi uzmanı unvanı almaya hak kazandı. Estetik plastik cerrahi uzmanlığı sonrasında 2015 -2017 yılları arası İzmit Seka Devlet hastanesinde görev aldıktan sonra 2017 yılında kendine ait estetik kliniği kurdu. Hastalarına kendi kurucusu olduğu Kocaeli İzmit’te Ceres–te Estetik Kliniğinde hizmet vermeye başladı.

 Meme Küçültme Estetiği

Meme Küçültme Estetiği
Kocaeli Meme Küçültme Estetiği

Op. Dr. Belma Kapılı Kocaeli İzmit’te kendine ait Ceres–te Estetik kliniğinde birçok başarılı operasyonunda olduğu gibi Meme Küçültme Estetiğinde de başarılı operasyonlara imza atma başarısı göstermiştir. Meme Küçültme Estetiği gerek genetik yapıdan gerekse de sarkmalardan dolayı şekil ve boyut olarak asimetrik olan cerrahi operasyonla küçültme işlemidir.

Kadınlarda fazla meme dokusunun bulunması durumunda sırt ve bel bölgesinde ağrılar oluşmasına, meme altı terlemesine, omuz bölgesinde çökmelere ve özgüven eksikliğine neden olabilmektedir.

Meme Küçültme Estetiği Öncesi Ön Muayene

Op. Dr. Belma Kapılı Meme Küçültme ameliyatı öncesinde kendine ait klinikte hastalarına ön muayene ile hastalarının isteklerini, meme yapısını ve uygulanacak yöntemi belirler. Meme küçültme ameliyatı öncesinde meme dokusundan dolayı bel, sırt ve boyun ağrısı yaşayıp yaşamadığınız, herhangi bir cilt rahatsızlığınızın olup olmadığı, daha önce Meme estetiği geçirip geçirmediğiniz, alerjinizin olup olmadığı ve kullandığınız ilaçlar gibi tüm detaylar incelendikten sonra doktorunuz Op. Dr. Belma Kapılı tarafından Meme küçültme Estetiği detayları belirlenir ve operasyon için gün verilir.

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Op. Dr. Belma Kapılı tarafından yapılan Meme küçültme estetiği genel anestezi altında yapılmaktadır. Operasyon yaklaşık 3 saat sürmektedir. Operasyonda amaç fazla meme dokusu çıkarılıp göğüslerin istenen boyutlara gelmesi sağlanır. İstenen şekle gelen meme daha sonrasında kapatılır. Meme Küçültme Ameliyatında başka önemli bir konu ise meme başının korunmasıdır.

Meme küçültme Ameliyatını düşünen kişilerin en çok çekindiği konulardan biri de şüphesiz ki operasyondan sonra izlerin kalıp kalmayacağı konusudur. İzler şüphesiz ki kalacaktır fakat bu izler zamanla azalacaktır. Kalan izler meme başının etrafında ve meme altı çizgisinde saklanır. Dikkatli bakılmadıktan sonra fark edilme oranı oldukça düşüktür.

Meme Küçültme Ameliyatı Yan Etkileri

Meme Küçültme Ameliyatı Yan Etkileri iz kalma konusu, meme başında olası kayıp, iyileşme sürecinin uzun sürmesi ve operasyondan sonra enfeksiyona bağlı olarak şişkinlik ve morarmalara oluşabilmekte.

Meme Küçültme Ameliyatı sonrası meme kanseri olma riskinden dolayı operasyon sırasında çıkarılan tüm dokular patolojik incelemeye gönderilir. Böylece oluşabilecek bir meme kanserine karşı erken teşhis ile gerekli önlemler alınabilir.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrası

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrası hasta genellikle 1 gece hastanede yatar. Operasyon sırasında kullanılan drenler operasyondan 2 gün sonra çıkarılır. Oluşabilecek ağrılara ve şişkinliklere karşı antibiyotikler ile hastanın ağrı çekmesinin önüne geçilir.

Pansumanlar ise operasyondan 4 gün sonra açılır ve bu süreçten sonra özel sutyenler kullanılır. Bu süreçten sonra hasta duş alamaya başlayabilir.

Meme Küçültme Ameliyatı Avantajları

Op. Dr. Belma Kapılı tarafından yapılan Meme Küçültme estetiği ile hasta sırt, bel ve boyun ağrıları azalır. Hastanın kendine öz güveni artar.

Meme Küçültme Ameliyatı Fiyatları 2020

Belma Kapılı tarafından yapılan Meme Küçültme Ameliyatı fiyatları 2020 doktorunuzun ön muayenesi sonrası net fiyat verilecektir. Zira internet ortamında net fiyat vermek olanıksızdır. hastanın göğüs yapısı ve uygulanacak yöntem ile doktorunuz tarafından net fiyat tarafınıza verilecektir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 Belma Kapılı iletişim:

Adres: Kadıköy Mah. Atatürk Bulvarı, İnanöz İş Merkezi, No:8, Kat:3, D:4 Kocaeli / İzmit

 Randevu

Telefon: +90 505 068 33 48

E-mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu